Jak zachować młodość?

13 lipca 2012 16:05
Mysle Maju,ze mimo tych setek artykulow na ten temat,nie wszyscy je przeczytali.Trudno by tez bylo,napisac na ten temat cos nowego,biarac tez pod uwage,ze w zasadach zdrowego odzywiania,w ogolnych zalozeniach,od wielu,wielu lat praktycznie niewiele sie zmienilo.Czego uczylam sie dosc dawno temu,obowiazuje do dzis,a sledze to z zainteresowaniem.Nie oczekuj wiec od Pauli nowosci,bo to malo prawdopodobne.

Tu chodzi raczej o wymiane pogladow na ten temat,a fajnie by bylo,wspartych na wlasnych doswiadczeniach np.z potyczkami dietowymi :).Jaki mialy wplyw na nasze zdrowie,samopoczucie,wyglad,kieszen itd.
13 lipca 2012 16:53
Fryderyka said:
Mysle Maju,ze mimo tych setek artykulow na ten temat,nie wszyscy je przeczytali.Trudno by tez bylo,napisac na ten temat cos nowego,biarac tez pod uwage,ze w zasadach zdrowego odzywiania,w ogolnych zalozeniach,od wielu,wielu lat praktycznie niewiele sie zmienilo.Czego uczylam sie dosc dawno temu,obowiazuje do dzis,a sledze to z zainteresowaniem.Nie oczekuj wiec od Pauli nowosci,bo to malo prawdopodobne.

Tu chodzi raczej o wymiane pogladow na ten temat,a fajnie by bylo,wspartych na wlasnych doswiadczeniach np.z potyczkami dietowymi :).Jaki mialy wplyw na nasze zdrowie,samopoczucie,wyglad,kieszen itd.

Witaj Fryderyka jeżeli chodzi o Zasady Żywienia to w tej kwestii zmienilo sie bardzo dużo jestem też dietetyczką pracuję w punktach żywienia od lat uzdrowiska itd.... ciągle jeżdżę na szkolenia ucżąc się nowych rzeczy związanych z żywieniem.
13 lipca 2012 18:20
Krysiakrysienka said:
Fryderyka said:
Mysle Maju,ze mimo tych setek artykulow na ten temat,nie wszyscy je przeczytali.Trudno by tez bylo,napisac na ten temat cos nowego,biarac tez pod uwage,ze w zasadach zdrowego odzywiania,w ogolnych zalozeniach,od wielu,wielu lat praktycznie niewiele sie zmienilo.Czego uczylam sie dosc dawno temu,obowiazuje do dzis,a sledze to z zainteresowaniem.Nie oczekuj wiec od Pauli nowosci,bo to malo prawdopodobne.

Tu chodzi raczej o wymiane pogladow na ten temat,a fajnie by bylo,wspartych na wlasnych doswiadczeniach np.z potyczkami dietowymi :).Jaki mialy wplyw na nasze zdrowie,samopoczucie,wyglad,kieszen itd.

Witaj Fryderyka jeżeli chodzi o Zasady Żywienia to w tej kwestii zmienilo sie bardzo dużo jestem też dietetyczką pracuję w punktach żywienia od lat uzdrowiska itd.... ciągle jeżdżę na szkolenia ucżąc się nowych rzeczy związanych z żywieniem.

wiec krysiu podziel sie wiedza......mnie to ciekawi poniewaz wiele razy korzystalam z dietetyka .....no coz nowego i madrego tym razem ma sie......
13 lipca 2012 18:59
Napisalam Krysiu,ze niewiele sie w kwestiach zywienia zmienia,bo wlasnie na takich szkoleniach wyklada moja siostra /na codzien na uczelni/,pisze artykuly do prasy,ma wydana ksiazke o tych sprawach.Czesto konsultuje sie z moja uczona siostra /ktorej do piet nie dorastam/ i doszlysmy do wniosku,ze zmiany dotycza raczej mody,trendow na cos,niz podstaw zasad zywienia.Co chwile ktos cos obala,wymysla nowego,a potem wszystko wraca do ustalonych wczesniej norm.Wciaz pojawiaja sie nowe produkty,nowe schorzenia,czy raczej sposoby ich leczenia ,nowe farmaceutyki do ktorych nalezy tez czesto dostosowac diety.Ale dieta zdrowego czlowieka,jej podstawy sa wlasciwie niezmienne.Pewnie,mowi sie teraz np.duzo o mleku krowim,ze nieprzetworzone jest niekorzystne dla naszego organizmu,tylko ze....no wlasnie i tu zdania sa podzielone nawet wsrod autorytetow.
01 sierpnia 2012 01:08
Fryderyko, Twoja siostra ma racje i calkowicie sie z nia zgadzam,Jedni madrzy wynyslaja a drudzy madrzy obalaja,To obserwuje od bardzo dawna i wiem,ze w zyciu trzeba zachowac zdrowy rozsadek kierujac sie instynktem i wiedzą o produktach, Jesli czegos nie lubimy to nie bedziemy jedli i mysle,ze to dlatego bo nasz organizm tego nie potrzebuje a jesli mamy na cos ochote to tez oznacza cos.., a mianowicie sa tam skladniki, ktorych nam brakuje .Uwazam, ze wszystkie przetworzone produkty sa mniej wartosciowe a czasami wrecz szkodliwe dla naszego organizmu/ chemia /, Uczenni beda sie spierac a potem inni obalac bo czasami jedna strona jest naciskana przez koncerny.Nie mozna wierzyc w cudowne srodki , zdrowiu sluzy tylko to co jest stworzone przez nature chociaz wiadomo, ze w dzisiejszych czasach trudno zywic sie zdrowo skoro chemia nas zalewa,

A poza tym Fryderyko jestes bardzo skromna babka ale nie umniejszaj sobie, ze jestes gorsza od siostry albo od innych ,Czytalam duzo Twoich wypowiedzi i uwazam, ze jestes przebojowa,szybko sie uczysz i dobrze sobie radzisz w zyciu a przy tym jestes otwarta na ludzi,,,i tak trzymaj !
01 sierpnia 2012 16:30
witam wszystkich w ten upalny dzionek Duzo tu czytam na temat suplementow i tez chce dodac /przyslowiowe 3 grosze/ze ja znam bardzo dobre suplementy 100% naturalne i polecam strone Vision suplementy tu mozna duzo poczytac i obejzec filmiki Ja przez dwa lata jadlam te suplementy i duzo dolegliwosci mi ustapilo Przyznam ze to nie sa tanie produkty ale naprawde skuteczne Zycze milej lektury    Polecam takze ciekawe artykuly trzeba wpisac w googlach   jedzenie ma znaczenie i drugi artykul jestes tym co jesz to napewno ma wplyw na nasze zdrowie Pozdrawiam
30 grudnia 2012 17:27
Temat działu - uroda!

Chciałam się wtrącić. Wydaje mi się że wiele można uzyskać przez zdrowy wystarczający do sytuacji sen.To on dba,w dużej mierze o naszą urodę!
30 grudnia 2012 17:34 / 1 osobie podoba się ten post
Trzeba lubic siebie!Niezaleznie od zmarszczek i wałeczków:)Ja tam się wprost uwielbiam,hi hi hi
30 grudnia 2012 18:15 / 1 osobie podoba się ten post
A mój jest tyci,tyci,i dalej chudnie! Mówię mu zjedz pożadne mięcho,bo ja już się wstydzę z tobą do kościoła jeżdzić! A on dalej na tych swoich putenach!
31 grudnia 2012 15:37
Ja już nie mam siły na tego mojego! Jak tylko dowiedział sie,że ma podwyższony choleterol,to koniec! Pełna mobilizacja! Zero mięsiwa(czerwonego),i słabnie mi ta moja chłopina i marnieje w oczach,bladzieńki taki
31 grudnia 2012 16:02 / 1 osobie podoba się ten post
Kochana,do tego sportu nie trzeba go zapraszać! Po wszystkim,jest trochę rumiany,ale krótko! Ostatnio,dostał od córki portfel,na urodziny,b.ładny,ale okazało sie że nasze Polskie banknoty nie mieszcza sie w nim! Dzisiaj mi zadzwonił i powiedział,że zastanawia sie nad tym czy tych banknotów troche nie poobcinac.Boje sie,że to może być z tego nie jedzenia mięsa,jemu na głowę pada! Przecież ja wyszłam za normalnego chłopa,a teraz jakas namiastka szwęda mi sie po chacie!!!!!
01 stycznia 2013 11:09
może on tak usycha z tęsknoty:)?

01 stycznia 2013 11:13
A gdzie tam,tyle lat jeżdżę,juz by go dawno nie było!
03 stycznia 2013 17:52
Jak byłam ostatnio w Polsce,we wrześniu,zauważyłam,że można kupić wiele kosmetyków(kremy do twarzy,pod oczy,maseczki) stosownie do wieku.Tu w Niemczech jest jedna firma,która robi kosmetyki "50plus",Ja na przykład szukałam długo cokolwiek na cerę z problemami naczynkowymi,nawet w aptece pytałam.Nic!
03 stycznia 2013 19:56
we Wrocławiu są. Przyjedź do nas!