Jak zatrzymać zdrowie - wiek średni

25 listopada 2014 19:32 / 5 osobom podoba się ten post
A ja kocham swój średni wiek i wcale nie martwię się upływem czasu. Staram się dbać o siebie w zależności od możliwości wyjazdowych,chodze do lekarza,robię badania,ale najważniejsze jest tak jak pisze Kasia,czuć się dobrze samemu ze sobą bez względu na dodatkowe kg czy zmarszczki.
25 listopada 2014 19:33 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

A ja kocham swój średni wiek i wcale nie martwię się upływem czasu. Staram się dbać o siebie w zależności od możliwości wyjazdowych,chodze do lekarza,robię badania,ale najważniejsze jest tak jak pisze Kasia,czuć się dobrze samemu ze sobą bez względu na dodatkowe kg czy zmarszczki.

Ooooo!Przypomniałaś mi ,że doktorka muszę zaliczyć na urlopie:)
25 listopada 2014 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

To wszystko oczywiscie tak,też ,ale co zawsze powtarzam i będę nieustannie- 1/trzeba lubić siebie:) 2/być młodym wewnętrznie:) wtedy zmarszczki , dodatkowe kilogramy czy dopadający nas czasem fizyczny syndrom SKS będa mniej absorbujące:)   Znam kilka kobiet,młodszych ode mnie,z fajna figurą ,bez zmarszczek jeszcze....i co z tego ,jak one są wiecznie albo złe,albo zgorzkniałe...nie ma w nich radości życia,rzadko się usmiechają....starzeją sie szybciej,bo od środka....

Zgadzam się , dokładnie tak jest.
A jeżeli o mnie chodzi, nie wyglądam na swój wiek, choc stara nie jestem,
powodzenie mam tylko u młodych facetow, ale to mnie nie cieszy,
bo nigdy równolatka nie spotkam hii
Ci panowie w moim wieku, to myslą, ze ja smarkula jestem
i nie podrywaja mnie,,,haa to też jest kłopot.
Zdrowo jem, cały czas się smieje, jestem naprawde wesoła
A i geny mam chyba dobre.  Jestem smutna przed Swietami.
ale jak Swieta miną, zas będe sobą.
Mam radosc życia pomimo ,że samotnosc itp,,
25 listopada 2014 20:10 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam pierwsze spore zmarszczki,kilka kilo za wiele,cere zanieczyszczona (zla dieta,fast foody,slodycze) ,czasem lulam w make upie ;////ale ja nie musze byc taka piekna jak moja siostra!
25 listopada 2014 20:26 / 3 osobom podoba się ten post
Ja mam geny dobre,wymieszane z europą ,bardzo siebie lubię,jestem fajną dziewczyna,trochę smutnawą ale jak trzeba to niezła ze mnie wariatka,z cera nie mialam i nie mam problemów,uzywam malo kremów, nie palę piję raz do roku tylko na swoje urodziny jestem wysportowana do lekarza tego co trzeba chodze,kapie się tylko w zimnej wodzie i co najwazniejsze MAM marzeń tyle,że mi życia nie starczy,więc jeszcze sie nie starzeję.......a i jeszcze jestem zgrabna,,,a co,,,trzeba wierzyc w siebie..więc jak ...jestem już w wieku średnim czy jeszcze nie ?????
25 listopada 2014 20:26 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

To wszystko oczywiscie tak,też ,ale co zawsze powtarzam i będę nieustannie- 1/trzeba lubić siebie:) 2/być młodym wewnętrznie:) wtedy zmarszczki , dodatkowe kilogramy czy dopadający nas czasem fizyczny syndrom SKS będa mniej absorbujące:)   Znam kilka kobiet,młodszych ode mnie,z fajna figurą ,bez zmarszczek jeszcze....i co z tego ,jak one są wiecznie albo złe,albo zgorzkniałe...nie ma w nich radości życia,rzadko się usmiechają....starzeją sie szybciej,bo od środka....

Kasi63,wg mnie jestes bardzo ciepłą osobą,pogodzoną z sobą,spelnioną w zyciu prywatnym
25 listopada 2014 21:02
iwunia

Ja mam geny dobre,wymieszane z europą ,bardzo siebie lubię,jestem fajną dziewczyna,trochę smutnawą ale jak trzeba to niezła ze mnie wariatka,z cera nie mialam i nie mam problemów,uzywam malo kremów, nie palę piję raz do roku tylko na swoje urodziny jestem wysportowana do lekarza tego co trzeba chodze,kapie się tylko w zimnej wodzie i co najwazniejsze MAM marzeń tyle,że mi życia nie starczy,więc jeszcze sie nie starzeję.......a i jeszcze jestem zgrabna,,,a co,,,trzeba wierzyc w siebie..więc jak ...jestem już w wieku średnim czy jeszcze nie ?????

Iwunia ty masz geny wymieszane chyba z jakimś eskimosem albo morsem? :)))) Wszystko co wyliczyłaś moglabym przełknąć, nawet z kremów zrezygnować ale kąpiel w zimnej wodzie to nie dla mnie brrrr.....
25 listopada 2014 21:06
MeryKy

Iwunia ty masz geny wymieszane chyba z jakimś eskimosem albo morsem? :)))) Wszystko co wyliczyłaś moglabym przełknąć, nawet z kremów zrezygnować ale kąpiel w zimnej wodzie to nie dla mnie brrrr.....

hahahaha,,,,,,,na początku nie było lekko,ale teraz słabo mi jak czuję ciepla wode na plecach......
25 listopada 2014 22:09 / 2 osobom podoba się ten post
iwunia

hahahaha,,,,,,,na początku nie było lekko,ale teraz słabo mi jak czuję ciepla wode na plecach......

W zimnej wodzie????O matuchno,Iwunia ,podziwiam:)W życiu nie!!!Brrrrr-od czytania mam gęsią skórę:(
25 listopada 2014 22:10 / 1 osobie podoba się ten post
iwunia

Ja mam geny dobre,wymieszane z europą ,bardzo siebie lubię,jestem fajną dziewczyna,trochę smutnawą ale jak trzeba to niezła ze mnie wariatka,z cera nie mialam i nie mam problemów,uzywam malo kremów, nie palę piję raz do roku tylko na swoje urodziny jestem wysportowana do lekarza tego co trzeba chodze,kapie się tylko w zimnej wodzie i co najwazniejsze MAM marzeń tyle,że mi życia nie starczy,więc jeszcze sie nie starzeję.......a i jeszcze jestem zgrabna,,,a co,,,trzeba wierzyc w siebie..więc jak ...jestem już w wieku średnim czy jeszcze nie ?????

Iwunia, co znaczy: "Ja mam geny dobre,wymieszane z europą"
 
Czy chcesz nam powiedzieć, ze masz jakieś egzotyczne pochodzenie (Azja, Afryka itd...), czy wprost przeciwnie - my (Polki) jesteśmy poza Europą?
Czytam to forum od dawna, rzadko się wypowiadam ....ale czasami pewne sformułowania mnie mocno zastanawiają :(
 
25 listopada 2014 22:46 / 2 osobom podoba się ten post
Iwunia ma norweskie pochodzenie...A skąd wiem? Tajemnica
25 listopada 2014 22:56
Marta

Iwunia ma norweskie pochodzenie...A skąd wiem? Tajemnica:-)

I wszystko jasne, skąd to zamiłowanie do zimnych kapieli. Zródło tej informacji jest już mało istotne.
25 listopada 2014 22:57 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Iwunia ma norweskie pochodzenie...A skąd wiem? Tajemnica:-)

aaaaaa...... tzn. Norwegia jest poza Europą, czy Polska :)))))
25 listopada 2014 23:07
Geny wymieszane z Europą,czyli nie tylko polskie ale i inne,europejskie....
A to ci łamigłówka na wieczór...
25 listopada 2014 23:25 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Geny wymieszane z Europą,czyli nie tylko polskie ale i inne,europejskie....
A to ci łamigłówka na wieczór...:-)

Żadna łamigłówka :))))))
 
Ktoś tu ma rozdwojenie jaźni i osobowości ....a przede wszystkim gratuluję wyobraźni i siły robienia innych "w konia"  :((((