Powitajki przy kawie 76

24 maja 2024 09:58 / 2 osobom podoba się ten post
nincia

Witam w piąteczek:radosc: Za oknem szaro buro i ponuro:pada_deszcz:. Spokojnego dnia dla pracujących a dla wyjeżdżających szczęśliwej drogi do domciu i miłego odpoczywania.:kwiatek dla ciebie2:Dziś już nie mogłam spać od 6,00 to wstałam .Pomalutku szykuję się do pracy. U mnie dziś dzień porządkowy u pdp na dole a wczoraj sprzątałam u siebie na górze hihi :odkurzanie::mycie podlogi::pranie: dużo pracy mnie czeka .Teraz zmykam :hejka1:

Nie zapomij w Tym dniu o sobie, odpocznij chwilę, daj sobie czas na drobne przyjemności. Miłego dnia Kochana 
24 maja 2024 10:39 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 pada to mało powiedziane 
Byłyśmy po jaja na ryneczku , kaffka popełniona 
24 maja 2024 10:53 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Nie wiem ,bo w Czechach zmienia się obsada pociągu ,dokładnie chyba w Breslav ,a jest to około 1 w nocy ,to bym musiała szukać kogoś z czeskiej ekipy i pytać .

Sądzę że składy konduktorskie przekazują sobie zamówienia pasażerów . Udanej podróży. 
24 maja 2024 11:23 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,dzisiaj można śpiewać o tym,że ciągle pada. Właściwie od wczoraj wieczorem. Ochłodziło się.w domu będziemy siedziały. Za to wczoraj piękną pogodę wykorzystałyśmy na maxa 
Slońce tak świeciło,że i markiza,i parasol poszły w końcu w ruch. Odwiedziła nas przyjaciółka babci a moja "już koleżanka" Wcześniej na bazarku nakupiłam kwiatów ciętych,róże,goździki "brodacze " i innych na taras-petunie,geranium i jakiś mix ładnych kolorowych. Przesiedziałyśmy przy ładnie nakrytym,ukwieconym stole tarasowym trzy godziny. Dobrze że ciasto też kupiłam. Niestety nie było rabarbaru,więc na jakiś z nim kuchen musi babcia poczekać . Barbara to z tych "nawiedzonych",uwielbiam słuchać jej opowieści o tym,jak działa na nią Uniwersum,o tym co się jej w życiu przytrafiło i o tym,jak nasycić się dobrą energią a złej się pozbyć. Ona jeszcze młoda,po siedemdziesiątce,śmiga po internecie,medytuje,"oczyszcza" aurę,słowem czary-mary odprawia. Czas minął nam szybko i przyjemnie. Później poszłyśmy jeszcze do kafejki i tam spędziłyśmy czas aż do kolacji. I co z tego,że nie wypucowałam tego,co wypucować miałam,dzisiaj też jest dzień i wiem,że planowanie u mnie najczęściej się nie sprawdza . Nawet dobrze się stało,bo dzisiaj musiałabym,po nocnej przygodzie seniorki z g...em,pucować na nowo i pościel znów zmieniać ,a tak z samego rana mam to załatwione .
Babcia smutna i popłakuje,rano dostała wiadomość że odeszła Jej najlepsza przyjaciółka. Przyjaźń trwała ponad 60 lat! Fajnie że na początku marca odwiedziła ją jeszcze ,razem z córką,w Bad Neuenahr i spędziły wspólnie cały dzień.
Dzisiaj nic nie planuję ,co zrobię to zrobię,a czego nie,to zrobię w innym czasie. Jedynie obiad muszę zaplanować .
Dobrego dnia życzę 
24 maja 2024 13:11 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Sądzę że składy konduktorskie przekazują sobie zamówienia pasażerów . Udanej podróży. 

Mam taką nadzieję, chociaż jak ostatnio dostałam opieprz od konduktorki ,to nie wiem czy ona by chciała sobie głowę zawracać budzeniem mnie ,oczywiście już polska konduktorka .
24 maja 2024 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. :chaplin: Pochmurno póki co za oknem. I kończę te sztele, która tak mnie udreczyla psychicznie uzeraniem się z rodziną. O wszystko trzeba było się prosić tj. o pampersy, podkłady itd. jedynie kasę  zostawiali na zakupy bez problemu. Na resztę przymkne oko bo i nerwów szkoda. Pflege swoje pampersy przynosiło bo zawsze albo były zamawiane za późno albo nie takie jak trzeba. Szkoda seniorki i tyle w temacie. 
Wszystkim , którzy zostają w pracy życzę spokoju na szteli a tym co kończą spokojnej drogi do domu i super urlopu. 
Ps. Zapraszam od jutra kogoś do odliczajek. 

Rowniez z tego miejsca sie zegnam Wyjezdzajacym spokojnej I bezpiecznej trasy.Pracujacym lekkich sztel, normalnych Pdp.I ich bliskich.Ja zawitam pewnie za mc.z nowej szteli. A tymczasem w Pl. szykuje sie laba I   Wymeczona jestem Pdp.jak  po westernie
24 maja 2024 15:16 / 3 osobom podoba się ten post
Luiza65

Nie zapomij w Tym dniu o sobie, odpocznij chwilę, daj sobie czas na drobne przyjemności. Miłego dnia Kochana :aniolki:

Dziękuję odpocznę też bo mam te swoje 2 godz.pauzy co tu na szczęście jest traktowane obowiązkowo. Wtedy idę sobie do siebie na górę i odpoczywam  albo jak jest ładna pogoda to na spacerek idę.
24 maja 2024 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

Rowniez z tego miejsca sie zegnam:chaplin: Wyjezdzajacym spokojnej I bezpiecznej trasy.Pracujacym lekkich sztel, normalnych Pdp.I ich bliskich.:aniolki:Ja zawitam pewnie za mc.z nowej szteli.:papa: A tymczasem w Pl. szykuje sie laba I :list: :pływam: Wymeczona jestem Pdp.jak :ksiaze na rumaku: po westernie:zalamka2:

Szerokości. 😁 Ja od 1 zaczynam tylko 4 tygodnie turnus bo cały lipiec jak zawsze w domu a że mam wesele to muszę być w lipcu.n
24 maja 2024 17:53 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Szerokości. 😁 Ja od 1 zaczynam tylko 4 tygodnie turnus bo cały lipiec jak zawsze w domu a że mam wesele to muszę być w lipcu.n

I prawidlowo, tez nie wyobrazam sobie pracowac przez cale lato
24 maja 2024 18:02 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

I prawidlowo, tez nie wyobrazam sobie pracowac przez cale lato:moje_wakacje:

Mojego męża firma się zamyka na lipiec to i ja robię sobie urlopik. Sierpień zawsze już w pracy. 
24 maja 2024 18:21 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Mojego męża firma się zamyka na lipiec to i ja robię sobie urlopik. Sierpień zawsze już w pracy. 

Nie pracuję cały lipiec przynajmniej do połowy,albo i do końca sierpnia. Nie wyjeżdżam też na BN,to czas dla rodziny,przyjaciół i dla siebie samej. Zdarzało mi się pracować w Wielkanoc. Dobrze że są chętni do pracy w święta i wakacje,możemy mieć w tym czasie wolne 
24 maja 2024 20:08 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie pracuję cały lipiec przynajmniej do połowy,albo i do końca sierpnia. Nie wyjeżdżam też na BN,to czas dla rodziny,przyjaciół i dla siebie samej. Zdarzało mi się pracować w Wielkanoc. Dobrze że są chętni do pracy w święta i wakacje,możemy mieć w tym czasie wolne :-)

A tak tak ja też w BN nie pracuje nie ma mowy. 😁
25 maja 2024 05:10 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry. Ja zaraz wyskakuje z łóżka bo zmienniczka będzie około 8 ja jadę o 10. 
Wszystkim , ktorzy zostają w pracy życzę samych dobrych i spokojnych ludzi wokół siebie. 
Do usłyszenia za niedługo bo 1 czerwca wyjeżdżam spowrotem ale na krótki miesięczny turnus. 
Trzyma się ludziska. 😁
25 maja 2024 07:31 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  już wstałam ,spokojnego dnia wszystkim 
25 maja 2024 07:31 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dzień dobry. Ja zaraz wyskakuje z łóżka bo zmienniczka będzie około 8 ja jadę o 10. 
Wszystkim , ktorzy zostają w pracy życzę samych dobrych i spokojnych ludzi wokół siebie. 
Do usłyszenia za niedługo bo 1 czerwca wyjeżdżam spowrotem ale na krótki miesięczny turnus. 
Trzyma się ludziska. 😁

Miłego dnia Danusiu, jak już teraz mam przerwę i czeka mnie piękna sobota, tylko pogoda mi tu coś do obrazka nie pasuje.