Powitajki przy kawie 76

23 marca 2024 06:24 / 3 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich i zarazem się żegnam dzisiaj wieczorkiem jadę do domku  miłego dzionka dziękuję za odliczajki 
23 marca 2024 06:36 / 2 osobom podoba się ten post
creyzy

Witam wszystkich i zarazem się żegnam dzisiaj wieczorkiem jadę do domku  miłego dzionka dziękuję za odliczajki :aniolki:

Szczęśliwej drogi creyzy 
23 marca 2024 06:37 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Witam sobotnio:chaplin:
Wracam do żywych - udało mi się przespać całą noc bez wizyr co 5 minut w :ubikacja2:.
Dziś będę musiała jakoś wczorajszy dzień odrobić 
:pranie::suszenie::odkurzanie::mycie podlogi::sprzatanie:, dobrze, że obiady dla pedepci mam przygotowane:glodny:
Miłego dnia wszystkim a Kruszynce spokojnej drogi i spokojnej steli:aniolki:

Dziękuję Malgi 
23 marca 2024 07:41 / 4 osobom podoba się ten post
Sobota, dzien dobry wszystkim  
cos pochmurnie u mnie dzisiaj 
ale na zakupy musze sie wybrac 
milego dzionka wam 
23 marca 2024 11:22 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 u mnie też i pochmurnie i deszczowo. Kaffka na mieście już popełniona. Teraz może rundka?
23 marca 2024 11:56 / 4 osobom podoba się ten post
i tak od rana, prognozują cały dzień.
Witam ze smutnego Berlina, aczkolwiek od czasu do czasu przejaśnienia. Zakupy zrobione, nie zmokłem, teraz obiad w planie i dalej wolne. Odpuszczę jednak spacer i  (którego tu nie mam ).
Życzę spokojnego i miłego popołudnia 
23 marca 2024 18:11 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór opiekunkowo witam wszystkich i życzę przyjemnego sobotniego wieczoru 
24 marca 2024 04:07 / 4 osobom podoba się ten post
Doberek niedzielnie.Spałabym dalej ale nagła konieczność wygnała mnie z wyrka plus konieczność przy okazji wypicia kawy.Na 5tą zresztą umówiłyśmy się z Anią, bo później ma ona busa.Dobrze,ze dziś niedziela,to taki niby spokojniejszy dzień. Życzę Wszystkim pogodnego dnia i wiosny w sercach,bo u mnie za oknem mrozik.
24 marca 2024 07:37 / 4 osobom podoba się ten post
Dziendoberek 
niedzielna kawusia juz jest 
zaczynamy dzionek , milej niedzieli 
24 marca 2024 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
24 marca 2024 08:53 / 3 osobom podoba się ten post
Witam niedzielnie 
Nie mogę wejść z lapka na Forum 😭
Dziś miałam ekstra pracę nocno -porannæ, taką trochę "gównianą". Moja seniorka załatwiła się w łóżku i po drodze trochę innych rzeczy zapaskudziła. Musiałam pomóc jej się umyć i ubrać w nową koszulę nocną. Teraz pralka pracuje pełną parą, a ja czekam z niedzielnym śniadaniem.
Mam nadzieję, że reszta dnia przebiegnie bez następnych niespodzianek. 
Miłej niedzieli wszystkim 
 
24 marca 2024 10:42 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 słońca po mimo chmur 
24 marca 2024 11:07 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry witam w niedzielne przedpołudnie i życzę spokojnego dnia 
25 marca 2024 05:10 / 3 osobom podoba się ten post
No i zaczynamy nowy tydzień, aż mam lekkie obawy,co przyniesie.Kilku z Nas zostanie na świętach,reszta do domku,a niektórzy podglądają zza krzaków. Wyspana w sumie jestem,kawa też pachnie no i RMF leci w oddali.Spokojnego dnia dla Wszystkich. 
25 marca 2024 06:35 / 3 osobom podoba się ten post
Witam poniedzialkowo 
Ja za to dziś spałam jak zając pod miedzą. Właściwie to pół nocy nie umiałam zasnąć...
Miłego dnia i całego tygodnia