Powitajki przy kawie 76

25 marca 2024 07:43 / 5 osobom podoba się ten post
Witam  w nowym tygodniu. 
Dziś notariusz i reszta spraw związanych ze sprzedażą mieszkania. Uff i w końcu może się wyluzuje bo to stres dla mnie. 
Jutro zdaje egzamin z TU Generali a potem pomyślę nad innymi towarzystwami z kim tu jeszcze odjąć współpracę. 
 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i całego tygodnia. 
25 marca 2024 07:46 / 5 osobom podoba się ten post
Dzien dobry 
nowy tydzien
moja pdp ma urlop tydzien wiec mozemy sobie dluzej pospac
dzisiaj wybieramy sie na zakupy , chce kupic kilka zajacow wielkanocnych 
milego dnia 
25 marca 2024 08:06 / 5 osobom podoba się ten post
25 marca 2024 08:58 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 słońce ☀️ mnie dzisiaj obudziło 
 Wszystkim ciepłego dnia 
25 marca 2024 21:33 / 5 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór, coraz bliżej świąt. My spędzamy je w Polsce co mnie ogromnie cieszy. Zdrówka i pogody ducha życzę .
26 marca 2024 05:11 / 3 osobom podoba się ten post
Doberek wtorkowo.Wczoraj zapodałam sobie film na CDA,ale nie dotrwałam do końca.Seniorka cały dzień była w depresyjnym nastroju,a ja zmieniłam na krokomierzu dzienny cel Dzisiaj przychodzą Diakoni Ją wykąpać...Ciekawa jestem. Obiad praktycznie przygotowałam wczoraj więc pozostaną mi tylko lekkie pracę domowe,ot tak.No nic,biorę się za kawę a Wy śpijcie dalej.
26 marca 2024 05:25 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wtorkowo
Ja już po półgodzinnej akcji ratunkowej seniorki. Musiałam pomóc jej się podnieść z podłogi i po wysadzeniu na stołek toaletowy położyć ją znowu do łóżka. Teraz rozmawia tam ze swoim tatą, mam nadzieję że szybko zaśnie po tych atrakcjach. 
Miłego dnia wszystkim
 
26 marca 2024 07:26 / 4 osobom podoba się ten post
Witam we wtorek 
spokojnego dzionka
26 marca 2024 08:23 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wszystkich serdecznie
26 marca 2024 08:29 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo  witam i życzę spokojnego dnia 
26 marca 2024 08:51 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo 😊 udanego dnia 🤗
26 marca 2024 13:24 / 6 osobom podoba się ten post
Hejka👋rok czasu mnie nie było.Ale powoli czas znów dorobić.Za 2tyg.dolącze do grona. A tym czasem fajnych sztell,  bezproblemowych
26 marca 2024 20:00 / 4 osobom podoba się ten post
Witam się wieczorem, poczytam co tam u was słychać. U mnie bez zmian, leniuchuję i w międzyczasie robię przygotowania do świąt
26 marca 2024 20:05 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Witam :chaplin: w nowym tygodniu. 
Dziś notariusz i reszta spraw związanych ze sprzedażą mieszkania. Uff i w końcu może się wyluzuje bo to stres dla mnie. 
Jutro zdaje egzamin z TU Generali a potem pomyślę nad innymi towarzystwami z kim tu jeszcze odjąć współpracę. 
 
Wszystkim życzę spokojnego dnia i całego tygodnia. :najlepszego2:

Dusia o czym jest ten egzamin? Z ciekawości pytam
26 marca 2024 21:17 / 5 osobom podoba się ten post
kamisz49

Dusia o czym jest ten egzamin? Z ciekawości pytam:-)

Przepisy prawne jak działają ubezpieczenia w Pl, o obowiązkowym OC, przepisy przeciwpożarowe, system ubezpieczeń społecznych i wiele innych aktów prawnych plus do tego są to egzaminy produktowe z życia i majątku z każdego towarzystwa z którym chcesz podjąć współpracę. Wszystko do ogarnięcia. 😁🤪