Gdzie ci mężczyźni?

08 listopada 2017 15:19 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Czyli wniosek taki,że tylko gniew trzymał go przy życiu...   :lol3:  ..chorercia,coś w tym jest.:rozmysla:

W tym przypadku  pewnie była  również  troska o przyszłość syna. Ojciec dziadka był przedsiębiorcą i miał bardzo pragmatyczne spojrzenie na takie sprawy.
Parę latek na adrenalinie i nastąpiło zmęczenie materiału.
A co do pielęgnowania gniewu w sobie, to owszem są tacy ludzie, gdzie gniew i np.chęc odwetu staje się życiowym mottem.
08 listopada 2017 15:41 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Wygoda, luksus, uznanie to tez powody do związania się węzłem wspólnoty malzensko_partnerskim:randka3:

To wszystko zależy co kto ma na myśli pod słowem, szczęście,nie można mieć wszystkiego,często jak jest luksus,to miłość pryska szybko,najlepiej jak jest normalnie bez szału
08 listopada 2017 15:56 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kiedyś taka postawa była dość często spotykana ze względu na to, że i kobiety były mniej samodzielne niż teraz. 
Ale i wtedy zdarzały się wyjątki. Żona pdp nie dała się tak "zakontraktować" ciotce, która ją wychowywała, tylko związała się z niemajętnym wówczas magistrem fizyki, czyli dziadkiem, na którego ojciec się obraził bo poszedł na tak mało rokujący kierunek. Dopiero jak dziadek obronił doktorat, to odetchnął z ulgą i w niedługim czasie umarł.
A babcia i dziadek do tej pory są dobranym małżeństwem i pogodnymi ludźmi.

Czasami zastanawiał się zarówno w Pl jak i w De, ramy zlote a obraz dramat? Czego nieraz brakuje? Co to jest to szczęście? Tak ulotne, ze tylko złość , frustracja pozostaje?
08 listopada 2017 16:17 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Czasami zastanawiał się zarówno w Pl jak i w De, ramy zlote a obraz dramat? Czego nieraz brakuje? Co to jest to szczęście? Tak ulotne, ze tylko złość , frustracja pozostaje?

Tak myślę Dorotee, że szczęscie jest powiązane z postępowaniem spójnym z własnymi przekonaniami-na każdej płaszczyżnie życia. Tego wielu ludzi nie robi.
A co do kojarzonych związków, co ciotki często działały wbrew woli młodych ludzi. Stąd złość, frustracja, dramat w złotych ramach.
08 listopada 2017 16:20 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

To wszystko zależy co kto ma na myśli pod słowem, szczęście,nie można mieć wszystkiego,często jak jest luksus,to miłość pryska szybko,najlepiej jak jest normalnie bez szału:-)

Zgadzam się...Normalnie, przyjaźń, delikatność, miłe słowo, a potem coraz więcej czułość, zaufanie, wspolnie iść przez życie i wiedzieć, że to Ta (Ten)...Polegać na sobie, razem spacer, kino, taniec,teatr, zakupy etc. I oby mięli chęć iść za rękę, bo to ważne.
08 listopada 2017 16:59 / 4 osobom podoba się ten post
))
08 listopada 2017 17:09 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Czasami zastanawiał się zarówno w Pl jak i w De, ramy zlote a obraz dramat? Czego nieraz brakuje? Co to jest to szczęście? Tak ulotne, ze tylko złość , frustracja pozostaje?

Dla kazdego pod pojeciem szczescia kryje sie co innego....dla jednych to pieniadze, splendor i awanse,  dla innych rodzina i udany związek, a jeszcze inni są po prostu szczęśliwi nie mając tytułów, pieniędzy ani rodziny ale za to mają swoje pasje....
Ja jestem szczęśliwa gdy nie choruje, nie boli mnie głowa ani ząb i wiem, ze moi bliscy też sa zdrowi.....tylko tyle potrzeba mi do szczęścia...
08 listopada 2017 17:12
tina 100%

Tak myślę Dorotee, że szczęscie jest powiązane z postępowaniem spójnym z własnymi przekonaniami-na każdej płaszczyżnie życia. Tego wielu ludzi nie robi.
A co do kojarzonych związków, co ciotki często działały wbrew woli młodych ludzi. Stąd złość, frustracja, dramat w złotych ramach.

Nie w temacie, ale bateria mi się nie ląduje w tablecie, nowy paskudny zmienie gniazdko?
08 listopada 2017 17:22
Empatia ... Spełniać oczekiwania partnerki i widzieć jej radość , oczywiście w miarę naszych możliwości ,to jest moje szczęście. Jeżeli Ona jest szczęśliwa z tego co daje to Ja jestem szczęśliwy jeszcze bardziej. To w każdej sytuacji i miejscu...
08 listopada 2017 17:40 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Nie w temacie, ale bateria mi się nie ląduje w tablecie, nowy paskudny:strach na wroble: zmienie gniazdko?

Korzystaj z podpiętego do ładowarki. Sama tabletu nie używam, więc wiele nie mogę doradzić, ale czasem gniazdo usb jest winne, a bateria w porządku.
08 listopada 2017 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Gdzie mezczyzni? Tez bym chciala wiedziec.
08 listopada 2017 21:35 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Gdzie mezczyzni? Tez bym chciala wiedziec.

Nie odzywam sie, bo jakis taki zniewieściały jestem. Poza tym Alaska twierdzi, że żyję w grzechu i zbawienia nie doczekam zapewne. Jednym słowem same nieszczęścia.
08 listopada 2017 21:42 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Nie odzywam sie, bo jakis taki zniewieściały jestem. Poza tym Alaska twierdzi, że żyję w grzechu i zbawienia nie doczekam zapewne. Jednym słowem same nieszczęścia.

Alaska sie tym nie bedzie przejmowac zapewne
A dlaczego jestes zniewiescialy?
08 listopada 2017 21:43 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Alaska sie tym nie bedzie przejmowac zapewne:-)
A dlaczego jestes zniewiescialy?

Lubi w szpilkach i spódniczkach popitalać .
08 listopada 2017 21:45 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Lubi w szpilkach i spódniczkach popitalać .

Sminki tez?