Gdzie ci mężczyźni?

08 listopada 2017 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Alaska sie tym nie bedzie przejmowac zapewne:-)
A dlaczego jestes zniewiescialy?

Tak jakos sie czuję jak d...a, no to skojarzenie samo przychodzi. Ale powód jest taki, że dzisiaj nic mi nie wychodzi. do czego się nie dotknę, to cos nie tak. No to rzuciłem wszystkie aplanowane zajęcia w cholerę. Może to taki feralny dzień. Może jutro bedzie lepiej. 
08 listopada 2017 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Tak jakos sie czuję jak d...a, no to skojarzenie samo przychodzi. Ale powód jest taki, że dzisiaj nic mi nie wychodzi. do czego się nie dotknę, to cos nie tak. No to rzuciłem wszystkie aplanowane zajęcia w cholerę. Może to taki feralny dzień. Może jutro bedzie lepiej. 

A co miales w planie?
08 listopada 2017 21:51 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Gdzie mezczyzni? Tez bym chciala wiedziec.

Przecież pełno ich dookoła... Tylko, że dookoła jest wielu, a nie ma tego jednego...
08 listopada 2017 21:52 / 4 osobom podoba się ten post
Dość powiedzieć, że spaliłem żarełko razem z garnkiem, stłukłem kubek i wypaliłem dziurę w koszuli, a przecież to ani nie 13-ty, ani kota czarnego nie przejechałem. Teraz siedzę nieruchomo i czekam czy mi żyrandol na głowę nie spadnie albo inna cholera mnie dopadnie.
08 listopada 2017 21:52 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

:lol2: Przecież pełno ich dookoła... :-) Tylko, że dookoła jest wielu, a nie ma tego jednego... :-)

Prawda.
08 listopada 2017 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
Andrew

Dość powiedzieć, że spaliłem żarełko razem z garnkiem, stłukłem kubek i wypaliłem dziurę w koszuli, a przecież to ani nie 13-ty, ani kota czarnego nie przejechałem. Teraz siedzę nieruchomo i czekam czy mi żyrandol na głowę nie spadnie albo inna cholera mnie dopadnie.

To nie tragedia. A jak spedzisz Swieto Niepodleglosci?
08 listopada 2017 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

:lol2: Przecież pełno ich dookoła... :-) Tylko, że dookoła jest wielu, a nie ma tego jednego... :-)

Widocznie niczym jeszcze sobie nie zasłuzyłaś, by tenże się pojawił. Bardzej sie staraj !
08 listopada 2017 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

To nie tragedia. A jak spedzisz Swieto Niepodleglosci?

Do świeta jeszcze kilka dni. Zależec wszystko bedzie od pogody. Jak bedzie znośnie, to pojadę za miasto. A wieczorkiem pewnie jakaś wódeczka sie trafi. Na żaden marsz w każdym razie na pewno nie pójde.
08 listopada 2017 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Andrew

Do świeta jeszcze kilka dni. Zależec wszystko bedzie od pogody. Jak bedzie znośnie, to pojadę za miasto. A wieczorkiem pewnie jakaś wódeczka sie trafi. Na żaden marsz w każdym razie na pewno nie pójde.

Maszeruje codziennie, bo wzielam sie za kijki. Im blizej swieta tym wiecej pomyslow maja moje kolezanki,wiec cos czuje, ze bedzie klapa , bo nie ma jednomyslnosci
08 listopada 2017 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
Czasami widuję kobiety uprawiające ten niby nording walking. Piszę "niby" bo noszą to kijki bardziej dla ozdoby, jak narty na Krupówkach.
08 listopada 2017 22:11 / 3 osobom podoba się ten post
Andrew

Czasami widuję kobiety uprawiające ten niby nording walking. Piszę "niby" bo noszą to kijki bardziej dla ozdoby, jak narty na Krupówkach.

Wszystko ma swoje zalety i wady.Ruch na swiezym powietrzu jest potrzebny , wiec z kijkami czy bez,  zawsze warto.
08 listopada 2017 22:12 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Nie odzywam sie, bo jakis taki zniewieściały jestem. Poza tym Alaska twierdzi, że żyję w grzechu i zbawienia nie doczekam zapewne. Jednym słowem same nieszczęścia.

To nie Alaska tak twierdzi tylko KK 
08 listopada 2017 22:17 / 7 osobom podoba się ten post
Andrew

Widocznie niczym jeszcze sobie nie zasłuzyłaś, by tenże się pojawił. Bardzej sie staraj !

Ja już przestałam sie starać...  wyrosłam z tego... I nie ma we mnie takiego "muszę"  z kimś być... Palcem bym w takiej sprawie już nie ruszyła ... Chłopy wożą sie w ciążach,  rodza się z kobiety, i jeszcze zaprzeczają, że istnieje bo to tylko miraż z żebra Adama,  i jeszcze każa sobie zasłużyć ... Puknij Ty się w głowę trochę...



08 listopada 2017 22:21 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Dość powiedzieć, że spaliłem żarełko razem z garnkiem, stłukłem kubek i wypaliłem dziurę w koszuli, a przecież to ani nie 13-ty, ani kota czarnego nie przejechałem. Teraz siedzę nieruchomo i czekam czy mi żyrandol na głowę nie spadnie albo inna cholera mnie dopadnie.

Cholera to może nie ,ale grypa szaleje w Naprawie 
08 listopada 2017 22:27 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Ja już przestałam sie starać... :lol1: wyrosłam z tego... I nie ma we mnie takiego "muszę"  z kimś być... Palcem bym w takiej sprawie już nie ruszyła ... Chłopy wożą sie w ciążach,  rodza się z kobiety, i jeszcze zaprzeczają, że istnieje bo to tylko miraż z żebra Adama,  i jeszcze każa sobie zasłużyć ... :brak wiary: Puknij Ty się w głowę trochę... :brak wiary:



Moze to mezczyzna powinien zasluzyc?