12 lipca 2013 22:16
ewurajka

Pracowalam dla tej firmy 3 m-ce.W umowie 1100 euro ale nikt mnie nie informowal, ze to tylko co drugi miesiac! W lutym bieda bo miesiac mial 28 dni.Zero kontaktu z koordynatorem, Za wolne dni od niemcow kasuja 60 euro z czego dla mnie bylo ZERO!!!
Pracowalam w swieta wielkanocne i dostalam ....zero-rodzina zaplacila 60 euro!!!! 
NIE POLECAM

nie zrozumiałam-jak co drugi miesiąc?
16 lipca 2013 14:22

Witam często bywam na tym forum lecz nigdzie nic nie ma na temat Go Work z Wrocławia... czy ktoś może współpracuje z nimi??wybieram sie do nich na rozmowe... jak wygląda ta rozmowa? jakie pyt zadają tak orientacyjnie?? pozdrawiam


 


Nie mam pojęcia, co znaczy ten wpis? Jak nic nie ma na temat tej firmy, skoro piszesz o tym na 4 stronie opinii o tej firmie. Moderator

31 lipca 2013 04:39
Ja też nie polecam tej Firmy, Nikt nie zadzwoni do was! oraz nie dają tyle ile obiecuja.zawsze cos urwia dla siebie choc Rodziny płaca dużo.
31 lipca 2013 08:45
Orchidea napisz proszę coś więcej....
02 sierpnia 2013 08:59
Właśnie byłam z Go Work w Niemczech. Przyjazd całkowicie nieprzygotowany. W autobusie do Niemiec skontaktowała sie wnuczka pani, która miałam się opiekować, że muszę sama dojechać pociągiem, bo ona mnie nie odbierze. Przez 3 tygodnie usiłowałam się skontaktować z tzw. osobą opiekującą się mną - koordynatorem. Pan odezwał sie po ppięciu próbach kontaktu, kiedy zagroziłam, że skontaktuję się z właścicielem firmy.W rozmowie kwalifikacyjnej stwierdzono, że będę miała płacone znacznie więcej niż dostałam, Pani kontaktująca sie ze mną stwierdziła, że po pierwszym miesiącu dostanę podwyżkę oczywiście nie dostaalm. Dziś jest 2 sierpnia i nadal nie mam zapłacone za dni świąteczne  przepracowane w maju.Nie polecam tej firmy. 
02 sierpnia 2013 09:03
Dodam jeszcze, że nie zostałam zgłoszona do ubezpieczenie za granicą. Potrzebowałam porady lekarza, bo użądliła mnie osa i tylko dzięki temu, że lekarz wiedział kim jestem dostałam zastrzyk i nie musiałam za niego zapłacić
04 sierpnia 2013 17:34
Ponieważ Moderator robi  porządki więc nie ma wpisów wcześniejszych-nie polecam! Byłam z tej firmy rok temu w Holandii u leż acego pacjenta-już na miejscu się dowiedziałam,że lewatywę opiekunki mają temu panu robić własnym palcem!!!! załatwiłam gruszkę....a ze strony firmy zero reakcji no i oczywiście ubezpieczenia nie ma....
05 sierpnia 2013 11:29 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea jak zwykle bezpośrednia jesteś i dokladnie masz racje!!!takie rzeczy sa ohydne, pacjentowi lewatywe ale w mozgu nalezaloby zrobic by wymagac takie rzeczy!!
05 sierpnia 2013 22:00 / 3 osobom podoba się ten post
Andrea:O:O:O No co Ty? Czytalam posty i moim zdaniem nikogo nie obrazilas.
Wypowiedzialas sie na pewien temat.Kurcze,za chwile to kazdy bedzie mowil Mea Culpa,na kolanach do Czestochowy bedzie szedl.
Nie wyrazilas sie obrazliwie do Nikogo,tak na marginesie,napisalas moim jezykiem,moze troszku FRESCH:)
Czasem trzema nazywac rzeczy po imieniu:)
05 sierpnia 2013 23:17 / 1 osobie podoba się ten post
Andrea, mnie np. nie urazil - wrecz przeciwnie.
Jestem z Toba !
15 września 2013 23:55
mam zupełnie inne doświadczenie z firmą GOWORK , od początku super , szybko i dobry kontakt, kasa dobra , opieka firmy też , ja jestem zadowolona
18 września 2013 16:27
Właśnie wróciłam z kolejnego wyjazdu i weszłam sprawdzic co tu sie dzieje. I jestem zdziwiona tym co tutaj czytam. Nie dawajcie wprowadzić się w błąd osobom które opisują nie prawdę nie wiedząc czemu. Na moje oko to chyba zgryżliwa konkurencja. Jeśli chodzi o mój wyjazd mogę uznać za w porządku. Było o tyle fajnie że dziadek był w dosyc dobrym stanie więc głównie zajmowałam się gotowaniem - co uwielbiam robić :), sprzątaniem, prasowanie itd - to lubie robic troche mniej :) pieniądze dostałam na czas dokładnie 1100 e ale dla tego że był pewnie lekki przypadek no i moja znajomość języka nie jest jeszcze na tyle dobra - ja tak przynajmniej uważam. Normalnie byłam ubezpieczona, kontakt z firma tez ok więc w sumie jestem zadowolona :) A jak Wasze wyjazdy, gdzie byłyście, co robiłyście ostatnio ?
18 września 2013 19:35
No to dziwne , że aż tyle Ludka dostała. Ja na poczatku roku tez z nimi rozmawialam i nie dostalam mimo dosc dobrze bo na 3 zdany niem za 850 euro. Więc nie rozumiem nic
18 września 2013 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
ania0806

No to dziwne , że aż tyle Ludka dostała. Ja na poczatku roku tez z nimi rozmawialam i nie dostalam mimo dosc dobrze bo na 3 zdany niem za 850 euro. Więc nie rozumiem nic

I to tak bywa wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jak się później okazuje w praniu, to wszędzie mniej więcej jednakowo płacą?
A Ludka to może jakaś firmowa zjawa? :)))
18 września 2013 19:50 / 3 osobom podoba się ten post
Coraz więcej tych firmowych zjawisk , albo szpiegów hihihihi