18 września 2013 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
ania 0806-moja babcia wygląda dokładnie tak-jak twój awatar-czyżbys sie z nią spotkała już???hahaha
18 września 2013 20:47
iwunia

ania 0806-moja babcia wygląda dokładnie tak-jak twój awatar-czyżbys sie z nią spotkała już???hahaha

Nie nie, ale wiesz nigdy nic nie wiadomo hihihi . To lepiej juz za wczasu byc przygotowanym na takie babulki
24 września 2013 10:44
oj dziewczyny dziewczyny :) U Was też widzę przewrażliwienie i czujność jak u siebie, to chyba przez wykonywana pracę. Nie wiem ile bym dostała za cieższy przypadek i lepszą znajomomość na razie odpoczywam i ciesze sie z powrotu. Pozatym jestem jeszcze młoda i mało dośiwadczona więc chyba byn nawet nie chciała nic cieżkiego, podziwiam dziewczyny które opiekuja się np. dwoma osobami leżącymi itd. Ja bym nie dała rady. Myslę tez nad jakimś kursem niemieckiego i poprawą znajomości a później może wyjadę na stałe, czas pokaże.
25 września 2013 11:27
Geronimo widze że tu i na innych forach czesto zdarzaja sie osoby które co i rusz komuś to wmawiają :) Jakaś mania przesladowcza ? Mimo wszystko życze Tobie miłego dnia i wracam do urlopowania się.
07 października 2013 12:14

Witam na forum. Moderator

11 października 2013 23:07
Rekrutacja przebiegła szybko, miło i sprawnie. Po podpisaniu formularza oferta na następny dzień, znowu doba na akceptację rodziny, w poniedziałek umowa na meila. Jak na razie ok. Mój pierwszy wyjazd. Zobaczymy...
12 października 2013 13:43 / 1 osobie podoba się ten post
Tak, zgadzam się z Tobą, bo nie  ma nic gorszego dla firmy, jak pracownicy, którzy ją ośmieszają.
12 października 2013 13:47
Ludka

Geronimo widze że tu i na innych forach czesto zdarzaja sie osoby które co i rusz komuś to wmawiają :) Jakaś mania przesladowcza ? Mimo wszystko życze Tobie miłego dnia i wracam do urlopowania się.

No bo co i rusz tu jesteś
23 października 2013 19:10 / 5 osobom podoba się ten post
A jeśli chodzi o czyjąś babcię , to jeśli nie znasz się na żartach to może tu do nas nie pasujesz??? A nie jesteś przypadkiem tzw przez nas oczywiście FIRMOWE ZJAWISKO?:))
25 października 2013 23:30 / 4 osobom podoba się ten post
Witam.
Nie wiadomo kim jestes,profil czysty-Perla Bialolica.
Z gruntu nie dyskutuje z kims,kto jest niebytem,ale az mnie mierzi,po przeczytaniu Twoich postow.
Bardzo Ciebie prosze,nie mow(pisz)tekstow"Brakuje Ci troche zwojow".To jest obrazliwe.
Wpadlas tutaj i pierniczysz jakies farmazony,nie oszczedzajac w obrazliwych tekstach.
Oczywiscie rozumiem,ze kazdy ma Swoje zdanie,ale Ty stanowczo przesadzilas.Poczytaj forum,poznaj i napisz cos kulturalnie,ani ze spadasz z krzesla ,"czy Ty jestes  jakims GURU?" itd....
Jezeli nie podobaja Ci sie wpisy,a tak zauwazylam,nie czytaj i nie zaczynaj dyskusji,ktora prowadzi do niczego,albo prowadzi do klotni.
Pozdrawiam:
Hogata76:)
25 października 2013 23:31 / 5 osobom podoba się ten post
Przede wszystkim, to Ty się do nas nie zaliczasz. 
 
25 października 2013 23:41 / 7 osobom podoba się ten post
No , pani Stokrotka chyba zamieszanie lubi - nie ona pierwsza i nie ostatnia . Nic to - przemknie jak nie powracająca kometa przez forum ale my ją spokojem , spokojem....
26 października 2013 00:16 / 4 osobom podoba się ten post
mozah aM

No , pani Stokrotka chyba zamieszanie lubi - nie ona pierwsza i nie ostatnia . Nic to - przemknie jak nie powracająca kometa przez forum ale my ją spokojem , spokojem....

Spokojem i bananem na dział z opiniami. Nie usuwam, bo znowu jakieś snucie domysłów będzie bezsensowne, "kto? co? komu i kiedy?" Mam nadzieję, że osoby obrażane nie poczują się urażone nieusuniętymi postami i zrozumieją, że zostawiam w imię wyższych celów. Jeśli zaś nie, to proszę pisać na maila, to usunę. Miłej nocy wszystkim!

26 października 2013 00:26 / 3 osobom podoba się ten post
Pomoc forum1

Spokojem i bananem na dział z opiniami. Nie usuwam, bo znowu jakieś snucie domysłów będzie bezsensowne, "kto? co? komu i kiedy?" Mam nadzieję, że osoby obrażane nie poczują się urażone nieusuniętymi postami i zrozumieją, że zostawiam w imię wyższych celów. Jeśli zaś nie, to proszę pisać na maila, to usunę. Miłej nocy wszystkim!

Moderatorze-Mistrzu Yoda:)
Uwazam,ze dobrze postapiles.Poczytac ludzie maja i i wnioski wyciagnac:)
Dobranoc:)
 
P.S. Wybacz,moje pisanie naforum,inni zrozumiec maja:)
06 listopada 2013 18:41
Witam wszystkich tu zgromadzonych ;)
Szukałam dzis opinii nt wiadomej firmy i pozwólcie, że i ja cos do tego wszystkiego dorzuce - wyjechalam poraz pierwszy z firmą TERAZ, a moja przygoda z nimi zaczęła sie kilka miesięcy temu. Zgłosiłam się , zaprosili na rozmowe ( we Wrocławiu, bo akurat tam mieszkam) w miedzy czasei mialam kilka telefonów z propozycjami... i faktycznie dzwonił i Wrocław i Warszawka i odniosłam wrazenie ze kompletnie ze soba nie współpracują. Oferty dostawalam różne , ale zawsze co chcę baaaardzo podkreślić powyzej 1000e, niewiele ponad ale jednak. Mój niemiecki jest oceniany na komunikatywny. Odrzucałam proponowane oferty z róznych przyczyn bo albo termin albo schorzenie albo 2 osoby itd., aż do teraz kiedy zdecydowałam się pojechać. Chcę Wam powiedzieć ze jak do tej pory wszystko idzie jak w zegarku: organizacja wyjazdu, stan który zastalam na miejscu jest taki o jakim byłam wczesniej poinformowana, kilka dni po przyjeżdzie dzwoniła moja prowadząca z W-wy ( to z nią uzgadniałam umowę warunki itd) więc wszystko na prawdę ok. Zdziwiła mnie co prawda odpowiedź nt wizyt u lekarza w razie potrzeby i że do ręki nie dostałam karty EKUZ, ale to juz inny temat. W kazdym razie poki co jestem sklonna bardzo chwalic tą firmę. Opinii szukałam w kwestii wypłaty wynagrodzen i doczytalam się tu na forum róznych zdań w tej kwestii. Mam nadzieję że w moim przypadku wszystko bedzie OK.