22 grudnia 2013 23:58
Witam,
Ja mam zamiar wyjechać z nimi 30 grudnia i się zastanawiam czy wszystko będzie dobrze?
Jeszcze nie dosłali mi umowy i szczegółów na temat miejsca pobytu, wiem tylko, że w pobliżu Monachium.
Macie jakieś dobre rady?
Pozdrawiam
23 grudnia 2013 13:55
meiluj, trzeba ich trochę niekiedy pogonić ;)
25 grudnia 2013 19:46
Gocha... dzięki zobaczę co sie będzie działo po świętach no i już jestem umówiona na telefon co i jak z tym wyjazdem. 
 
14 stycznia 2014 17:56
Ja jestem obecnie drugi raz z Go Work do fajnej rodziny,dlatego przyjechałam na krótka zmianę obiecali 1400 ale pózniej sie uszczupliło,nie wypłacili kosztów podrózy bo jechalam małym busem i juz jechałam pózniej od nich Sindbadem.Panie owszem miłe ale tych druków ,o których mowa A1 i EKUZ chyba niestety nie dostaąlm i tym razem.Wspaniała rodzina ,więc zgodzili się dac mi wyższa stawke bo juz maja 1050 ale zobaczymy na wypłate bo mam kontart do 27-go.Przyjechałam na prośbę rodzinę ale Go Work do najlepszych nie należy.Nie intersują się czy jest dobrze czy nie.Byłam w Promedica to po tygodniu dzwonili co i jak.Czy ktos ma cos na temat IDAE?idealpflege?bo tez mnie rekrutowali i wszystko ładnie wygląda ale jak naprawde?
14 stycznia 2014 18:01
acha i tych obiecanych 300 za nagły wyjazd nie dostałam
15 stycznia 2014 16:36
OlaOla

Witam,

Pracuje już od roku z firmą gowork i jest to również pierwsza i jedyna firma z która do tej pory współpracowałam, zastanawiam się trochę nad poszukaniem nowej.

Generalnie panie z agencji są sympatyczne ale trochę zakręcone. Zdażaja im się jakieś wpadki ale raczej widać ze się starają . Mam natomiast problem z moją wyplata.. odnoszę wrazenie ze panie mnie zwodza i przeciągają temat aby tylko nie podnieść mi stawki, od roku caly czas slysze ze może już za kolejnym wyjazdem dostane podwyżkę. Od pół roku ( 3 mój wyjazd do tej samej podopiecznej) wracam ciagle w to samo miejsce (tak jakby na stałe) wiec w końcu bardziej stanowczo zaczęłam dopytywać się o jakies pieniążki, ale usłyszalam ze to już one musiały by od córek mojej podopiecznej uzyskac dodatkową podwyzke. Czy to normalne? Chyba córki mojej podobiecznej nie powinny uslyszec ze to przeze mnie mają płacic teraz więcej ?  do tej pory wywalczyłam 1000euro. Jezyk znam dobrze, podopieczna jest dość poważnie chora, wiec sama już nie wiem od czego w tym przypadku zależy stawka. Fakt ze wyplaty sa czasowo na konto i zgadzają się pieniazki, z tym jest wszystko ok. Czy któras z was dostala od Goworka stawkę wieksza niż ten 1000?



Ja jestem 2 raz na zleceniu i mam duzo wiekszą,pierwszy raz zmieniłam dziewczyna bo miała za słaby język ,a teraz poprosili ,żebym przyjechała na zmiane i oczywiście Go Work mnie poinformował ,ze w tej pracy juz jest nizsza stawka 1050 euro i ze zapytaja rodzine czy zgodzi sie dac mi porzednia stawkę czyli sporo większą zgodzili się i jestem.Ale nie dali obiecane za pierwszym razem bonusa 300 złoty za szybki wyjazd 
15 stycznia 2014 18:05
Czy ktoś mi może powiedzieć ile musze pracować w Go Work,zeby na przykład pójsc na zasiłek? i czy Go Work płaci Fundusz Pracy?
15 stycznia 2014 22:56
Semi66

Czy ktoś mi może powiedzieć ile musze pracować w Go Work,zeby na przykład pójsc na zasiłek? i czy Go Work płaci Fundusz Pracy?

Sorki ale nic nie wiem na ten temat to juz raczej znimi rozmawiaj pewno powinnas dostac odpowidz na twoje pytanie !!! Moze ktoras z kolezanek bedzie w stanie ci odpowiedziec na to pytanie powodzenia:))))
16 stycznia 2014 17:00
Zakręcona Mamuela

Sorki ale nic nie wiem na ten temat to juz raczej znimi rozmawiaj pewno powinnas dostac odpowidz na twoje pytanie !!! Moze ktoras z kolezanek bedzie w stanie ci odpowiedziec na to pytanie powodzenia:))))

Piekne dzięki
16 stycznia 2014 20:14 / 2 osobom podoba się ten post
Semi66

Czy ktoś mi może powiedzieć ile musze pracować w Go Work,zeby na przykład pójsc na zasiłek? i czy Go Work płaci Fundusz Pracy?

Chodzi Ci o zasiłek dla bezrobotnych?Żeby go otrzymac trzeba w ciągu 18miesięcy miec nazbierane przepracowane 12/365dni/.Niekoniecznie z jednej firmy i niekoniecznie pod rząd,byle suma przepracowanych dni wyniosła 365 i z kazdej umowy/o pracę ,zlecenia/były odprowadzane składki do ZUS.Zobacz tu
http://www.pup.koszalin.pl/dla_bezrobotnych/wszystko_o_zasilkach.html
23 stycznia 2014 23:13
Ja też jeżdźę z firmą GoWork i też nie dostałam za pierwszy szybki wyjazd 300 zł , teraz mają zapłacić 600 zł , ciekawe czy będą na koncie , a i za święta nie zapłacili .Proszę mi napisać czy dieta w firmie jest zmienna , bo i jej nie płacą tyle co jest w umowie , zawsze jest mniej , tak wychodzi jak by brapi podatek od diety . 
23 stycznia 2014 23:19 / 1 osobie podoba się ten post
czango

Ja też jeżdźę z firmą GoWork i też nie dostałam za pierwszy szybki wyjazd 300 zł , teraz mają zapłacić 600 zł , ciekawe czy będą na koncie , a i za święta nie zapłacili .Proszę mi napisać czy dieta w firmie jest zmienna , bo i jej nie płacą tyle co jest w umowie , zawsze jest mniej , tak wychodzi jak by brapi podatek od diety . 

Tak diete jest troche mniejsza ale podstawowa zasadnicza wieksza wiec ogulnie powinno wszysto sie wyrownac jezeli dostajesz wszystko w złotowkach!!!!
07 lutego 2014 09:31
Gocha1981

U mnie było o.k., też byłam z nimi pierwszy raz.

Zgłosiłam się do tej firmy, wstępna rozmowa przez telefon  (w tym samym dniu) łącznie ze sprawdzeniem języka wypadła wg mnie pomyślnie,
stawka jaką mi zaproponowali nie jest najgorsza, zobaczymy co czas pokaże, jaką ofertę mi przedstawią i jak będzie wyglądała umowa końcowa.
Forma zatrudnienia umowa zlecenia, składki od 1600zł brutto (czyli poniżej najniższej), podstawa+diety, wybór konta należy do nas (zł, euro), bilet kupuje firma, możliwość krótkich wyjazdów.
Mam nadzieję, że również będzie ok tak jak u Ciebie.
18 lutego 2014 14:29
Semi66

acha i tych obiecanych 300 za nagły wyjazd nie dostałam

Ja też jechałam z Gowork i dostałam te obiecane 300 zł. Na początku podałam inną dostępność bo miałam ważne wydarzenie...wesele bratanka ale przez różne problemy rodzinne zdecydowałam się nie wybierać na tą uroczystość...koniec końców wyjechałam wcześniej niż zamierzałam. I te pieniądze dostałam...
18 lutego 2014 14:49 / 1 osobie podoba się ten post
plieplia

Ja też jechałam z Gowork i dostałam te obiecane 300 zł. Na początku podałam inną dostępność bo miałam ważne wydarzenie...wesele bratanka ale przez różne problemy rodzinne zdecydowałam się nie wybierać na tą uroczystość...koniec końców wyjechałam wcześniej niż zamierzałam. I te pieniądze dostałam...

nie chce poddawac w watpliwosc twoich slow,ale jedyny wpis na tym portalu,to wlasnie o tym,ze dostalas obiecana kase....ani profil nieuzupelniony,ani nic..zadnego innego wpisu,mam wierzyc na slowo?