14 maja 2014 12:30 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Jeżeli nie chcesz generalizować- nie generalizuj. Pisz fakty na temat swojej firmy, a moją zostaw w spokoju. Ja na temat Go Work wiele słyszałam, ale tylko słyszałam, więc nie daję prawa wpisywać tego jako moją opinię.
 A zamiast pisać ogólnikami typu: "mają duże doświadczenie w organizowanych wyjazdów i wszytsko sprawnie idzie", napisz nam proszę jak to przebiega:
kto kupuje bilet, kto odbiera opiekunkę z dworca, itp...
Wtedy Twoja opinia będzie dla mnie miała jakąś wartość, bo teraz to tylko wychwalanie pod niebiosa połączone ze szkalowaniem innych firm.

Z tego co kojarzę to tuatj bardzo często pojawiają się oferty z GoWork więc nie bardzo wiem o co chodzi. Taktuj to jak chcesz
14 maja 2014 12:49
Sylwia.Opieka

Z tego co kojarzę to tuatj bardzo często pojawiają się oferty z GoWork więc nie bardzo wiem o co chodzi. Taktuj to jak chcesz

To chyba miało być do Kaśki45?
 
15 maja 2014 16:33
emi

To chyba miało być do Kaśki45?
 

Tak, ale od niedawna udzielam się na forach i coś mi nie wyszło :)
15 maja 2014 23:00 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Jeżeli nie chcesz generalizować- nie generalizuj. Pisz fakty na temat swojej firmy, a moją zostaw w spokoju. Ja na temat Go Work wiele słyszałam, ale tylko słyszałam, więc nie daję prawa wpisywać tego jako moją opinię.
 A zamiast pisać ogólnikami typu: "mają duże doświadczenie w organizowanych wyjazdów i wszytsko sprawnie idzie", napisz nam proszę jak to przebiega:
kto kupuje bilet, kto odbiera opiekunkę z dworca, itp...
Wtedy Twoja opinia będzie dla mnie miała jakąś wartość, bo teraz to tylko wychwalanie pod niebiosa połączone ze szkalowaniem innych firm.

Emi ja ci odpowiem chociaz na troche Firma GoWrok po podpisaniu umowy załatwia bilet i ma sie go na mail do wydrukowania w ten sam dzien !!! Lub podaja numer biletu skad i dokad sie jedzie wraz z numerami telefonu do przewoznika!! Z dworca odbiera koordynator,lub rodzina Z ktorymi rowniez jest sie w kontakcie, a tagze zdaza sie ze trzeba wziasc taxi gdzie od reki jest zapłacone na miejscu!! Nie wiem ale nigdzie nie ma idealnie!! Nie bede wychwalac ich ale tez nie bede pisac negatywnie panie sa miłe .Owsze zapominalskie ale staraja sie szybko wszystko załatwiac.Jezeli oferuja prace  to wiadomo wiedza to co niemcy im powiedza dopiero opiekunka moze dopowiedziec tyle moge napisac!!
07 czerwca 2014 10:35
Na poczatku powiem, ze wiem, ze moj wpis moze wygladac niewiarygodnie, bo dopiero co zalozylam konto, ale wierzcie lub nie, pisze prawde :). Wlasnie jestem na wyjezdzie z gowork. Wyjazd dlugi, bo 5miesieczny. Nie chcialam sie zdecydowac na te firme, jako ze wlasnie przeczytalam rozne opinie... aczkolwiek zalezalo mi na b.szybkim wyjezdzie. I pomyslalam "raz kozie smierc". Nie wiem, czy to ja jestem taka szczesciara, czy firma jest w porzadku. Prace znalezli mi w ciagu miesiaca (jak na moj wiek - 20lat, to bardzo szybko, tak mi sie wydaje). Inne firmy odsylaly mnie z kwitkiem, bo jestem za mloda, bo niezarejestrowana w urzedzie pracy jako bezrobotna. A tu wszystko poszlo gladko jak po masle. Bilet dostalam z 5dni przed wyjazdem droga mailowa do druku, umowe listem poleconym. Przejazdy sa organizowane przez sindbada, oplacone juz z gory, wiec o nic nie trzeba sie martwic. Koordynatorka dzien przed wyjazdem zadzwonila, zeby upewnic sie, czy wszystko ok i nastepnego dnia siedzialam juz w busie :). Potem juz nie dzwonila, nie pisala, pytajac, jak mi sie podoba Iczy wszystko ok, ale to mnie nawe cieszy, nie lubie takich wymuszonych rozmow. Natomiast jak ja mialam problem ze zrozumieniem punktu umowy, Pani blyskawicznie odpisywala, klarownie mi wszystko tlumaczac. Z wyplata nie ma problemow, do 15go kazdego miesiaca, jak to jest w umowie zawarte, ma sie pieniazki na koncie (mozna dostawac przelew albo w euro albo w zlotowkach). Trafilam na sympatyczna rodzine, podopieczny ok. To, co moge zarzucic firmie, to.podanie mi mylnych informacji o rodzinie: bylam poinformowana, ze jade do Pana mieszkajacego z zona Icorka. Na dworzec przyjechali po mnie chlopak Idziewczyna- myslalam, ze to narzeczony tej corki. Przyjezdzamy na miejsce, a ja pierwsze, co to pytam sie, gdzie jest mama, zebym mogla z nia wszystko uzgodnic. No Ipopelnilam totalne faux pais, bo okazalo sie, ze mama od prawie pol roku nie zyje. A ten chlopak okazal sie synem pdp, wiec mieszkam sobie z Panem Ijego dwojka dzieci , co mi jest na reke, bo sa w moim wieku Idobrze sie dogadujemy. Ogolnie oceniam wszystko na plus. Kontakt bezproblemowy, wyplata na czas (tego sie najbardziej obawialam), przewoz.ok (przed wyjazdem dostalam kontaktowy numer do corki, wiec moglam ja poinformowac, ze bus ma opoznienie). Byl to moj pierwszy wyjazd (taki na podreperowanie budzetu, wiec chyba tez ostatni) Iciesze sie, ze trafilam tu, gdzie trafilam przez taka firme. Pisze te opinie, bo pamietam, jak 5miesiecy temu , czytajac te negatywne opinie o malo co nie umarlam na zawal ze stresu :). Zycze wszystkim trafiania na takie koordynatorki I rodziny jak mi sie udalo :) k n
07 czerwca 2014 10:45
Masz rację,twój wpis wyglada niewiarygodnie
Czemuz to piec mies.temu umieralas na zawal czytajac negatywne opinie o tej firmie
Skoro w ciagu mies zalatwili ci wyjazd,to kiedy miałas pierwszy kontakt z nimi,pol roku przed wyjazdem?
Jakos to wxzystko kupy sie nie trzyma
07 czerwca 2014 10:49
A mnie zastanowiło jedno: ile lat ma PDP i w jakim wieku zmarła żona, skoro mają dwudziestoletnie dzieci?
07 czerwca 2014 11:02
Napisalam, ze 5miesiecy temu umieralam ze stresu, czyli dokladnie wtedy, kiedy wyslalam swoja kandydature. Jako ze jestem w de od 4miesiecy, a miesiac przed wyjazdem wyslalam zgloszenie. Napisalam ze 5miesiecy temu, nie, ze przez 5 miesiecy :). Podopieczny ma 57 lat, jego corka 20, syn 25. Zona zmarla okolo pol roku temu na raka pluc, nie wiem, ile miala lat.
07 czerwca 2014 11:07
Dwoje ok.20 - letnich dzieci mieszkajacych z ojcem,szuka 20 -letniej opiekunki dla 57 letniego ojca???
Powiem tylko tyle- dziwna rodzina,dziwna stela.
Baaaaardzo nietypowa
07 czerwca 2014 11:12
Mam chyba szczescie, ze akurat tu trafilam. Z tego co rozmawialam z corka, to bardzo im zalezalo, zeby ktos.byl mlody, zeby wlasnie lepiej sie dogadywac. Chociaz z tego co teraz mowili, po mnie ma przyjechac Pani ok.50, widocznie malo osob w moim wieku zglasza sie do takiej pracy.
27 czerwca 2014 23:26
coś nie chce mi się wierzyć, że taka młoda opiekunka, czy rzeczywiście jakaś firma wyślę taką młodą dziewuszkę, bez doświadczenia i będzie ryzykowała swoim imieniem?

Ten pośredniak, to chyba jakiś niewypał, a każda taka wypowiedź będzie niewiarygodna.
03 lipca 2014 11:53
ja się szykuję do podpisania umowy z Go Work..nie wiem czy podpisać na 6 miesięcy...czy nie ..
03 lipca 2014 13:26
z tego co wiem można też na rok podpisać umowę.Czy ktoś z nimi pracował,albo pracuję.??
03 lipca 2014 15:35
skarbek

z tego co wiem można też na rok podpisać umowę.Czy ktoś z nimi pracował,albo pracuję.??

nie podpisuj takiej umowy, 
03 lipca 2014 15:43
To nie tak, przecież zawsze możesz złożyć wypowiedzenie.