21 lutego 2014 17:29
Zakręcona Mamuela

Sorki ale nic nie wiem na ten temat to juz raczej znimi rozmawiaj pewno powinnas dostac odpowidz na twoje pytanie !!! Moze ktoras z kolezanek bedzie w stanie ci odpowiedziec na to pytanie powodzenia:))))

Dziękuję
21 lutego 2014 17:31
plieplia

Ja też jechałam z Gowork i dostałam te obiecane 300 zł. Na początku podałam inną dostępność bo miałam ważne wydarzenie...wesele bratanka ale przez różne problemy rodzinne zdecydowałam się nie wybierać na tą uroczystość...koniec końców wyjechałam wcześniej niż zamierzałam. I te pieniądze dostałam...

To fajnie,a mi się wykręcili ,a powiedz co takiego zrobiłaś? bo pewien pan z Go Work powiedział czy mam na piśmie ,ze dostane? a ja jechałąm w ciagu 2 dni wiec nic nie mialam i pozniej juz po wszystkim,czy mialam pisemne zapewnienie?,ze dostaniesz?pozdrawiam
21 lutego 2014 18:09 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

nie chce poddawac w watpliwosc twoich slow,ale jedyny wpis na tym portalu,to wlasnie o tym,ze dostalas obiecana kase....ani profil nieuzupelniony,ani nic..zadnego innego wpisu,mam wierzyc na slowo?

moze w innych tematach nie ma nic do powiedzenia :)
21 lutego 2014 18:20 / 1 osobie podoba się ten post
A do mnie wydzwaniali dzisiaj pisali smsy.Za 800 euro nie pojade , albo za 850 sami niech jadą .Bo tyle mialam zaproponowane .Śmiechu warte :)
21 lutego 2014 18:35
Aniaanowo. Ja wlasnie patrze oferte od nich dzisiejsza. Do babci - za 850-880€ a reklamuja sie ze placa 1000zl wiecej od innych firm,.
10 marca 2014 09:20
"wpływa też na wzrost użycia wulgaryzmów " :D :D


Dzieki za opinie. A sztella ??? Tak jak w opisie ?? :) Wyplata na czas ?
10 marca 2014 13:41 / 1 osobie podoba się ten post

Moja koleżanka nie bierze udziału forach i niespecjalnie interesuje się internetem.Jest w innym przedziale wiekowym modusiu <3 . Nie jestem jej adwokatem broń boże, ale piszę o czymś w czym pośrednio miałam udział jako wsparcie psychiczne.  


 


Dlatego Polnetko <3 musze usunąć Twojego poprzedniego posta. Opinia ma wtedy sens i wartość jak jest napisana "z pierwszej ręki" i opiera się na doświadczeniach autora. Im więcej "pośredników" pomiędzy sytuacją faktyczną a przekazem finalnym, tym przekaz ów jest bardziej zniekształcony. Mam nadzieję że rozumiesz co mam na myśli. Moderator

10 marca 2014 20:59 / 4 osobom podoba się ten post

Jak chcesz modusiu. Sama zanosiłam koleżance papiery do Goworka i widziałam te panie, bo siedziba jest we Wrocławiu.Rozmawiałam też z nimi.Szukałam numeru na takxi w DE i wsyłałam smsem, codziennie rozmawiałam z nią po pół godziny przez krótki pobyt jak tam była.Mnie tam wszystko jedno.Ja tam nie pracuje i nie mam zamiaru.Jak się ktoś kolejny "nadzieje", to będzie miał pecha. Ot modzie, takie efekty za szczerość i chęć pomocy innym.Gdybym napisała,że to mnie się przytrafiło, wszystko byłoby OK :-/


 


Napiszę w ten sposób: Fakty tak, plotki nie! Moderator

10 marca 2014 21:09
Polneta

Jak chcesz modusiu. Sama zanosiłam koleżance papiery do Goworka i widziałam te panie, bo siedziba jest we Wrocławiu.Rozmawiałam też z nimi.Szukałam numeru na takxi w DE i wsyłałam smsem, codziennie rozmawiałam z nią po pół godziny przez krótki pobyt jak tam była.Mnie tam wszystko jedno.Ja tam nie pracuje i nie mam zamiaru.Jak się ktoś kolejny "nadzieje", to będzie miał pecha. Ot modzie, takie efekty za szczerość i chęć pomocy innym.Gdybym napisała,że to mnie się przytrafiło, wszystko byłoby OK :-/


 


Napiszę w ten sposób: Fakty tak, plotki nie! Moderator

Udało mi się przeczytać skasowanego posta. Przez telefon nie zdążyłaś mi wszystkiego powiedzieć.
Wbiłam się w szok czytając, a pomyśleć, że nie tak dawno mi ich polecałaś. No, ale może agencja nie zawsze ma wpływ na szurnięte córeczki PDP
08 maja 2014 15:00
czango

Ja też jeżdźę z firmą GoWork i też nie dostałam za pierwszy szybki wyjazd 300 zł , teraz mają zapłacić 600 zł , ciekawe czy będą na koncie , a i za święta nie zapłacili .Proszę mi napisać czy dieta w firmie jest zmienna , bo i jej nie płacą tyle co jest w umowie , zawsze jest mniej , tak wychodzi jak by brapi podatek od diety . 

To nie prawda, nie wystrarczy odprowadzać składek na ZUS musi być odprowadzona składka na Fundusz Pracy a nie każdy pracodawca ma ochotę opłacać te składki ponieważ nie są obowiązkowe. Ale tak myślę czy to jest aż tak ważne żeby móc iść na ten zasiłek. Chyba ważniejsze żeby mieć tą pracę.
08 maja 2014 15:12
Athenka

"wpływa też na wzrost użycia wulgaryzmów " :D :D


Dzieki za opinie. A sztella ??? Tak jak w opisie ?? :) Wyplata na czas ?

Wulgaryzmy raczej z niczym nie pomogą, jedynie mogą zaszkodzić.
 
Nie wiem jakie miałąś tam przychody ale ja póki co byłam z nimi dwa razy potem jeździłam z inną a teraz zdecydowałam się jechać znowu z GoWork bo nigdy nie mialam większych problemów. Wypłata na czas, wyjazd zorganizowany poprawnie, na zlecenie dojechałam przez przeszkód, miałam cały czas kontakt z moim koordynatorem ogólnie bez większych jakiś problemów.
Jak wyjeżdża sie z małymi firmami to dopiero jest cyrk, możesz mi wierzyć.
Ogólnie myślę, że nie ma co czytać takich rozżalonych  komentarzy bo często jedynie złość przez nie przemawia. A według mnie to nie jest potwierdzenie tego czy firma jest dobra czy też nie. Więc warto zadzwonić i samemu się przekonać jak jest.
08 maja 2014 17:53 / 5 osobom podoba się ten post
Sylwia.Opieka

Wulgaryzmy raczej z niczym nie pomogą, jedynie mogą zaszkodzić.
 
Nie wiem jakie miałąś tam przychody ale ja póki co byłam z nimi dwa razy potem jeździłam z inną a teraz zdecydowałam się jechać znowu z GoWork bo nigdy nie mialam większych problemów. Wypłata na czas, wyjazd zorganizowany poprawnie, na zlecenie dojechałam przez przeszkód, miałam cały czas kontakt z moim koordynatorem ogólnie bez większych jakiś problemów.
Jak wyjeżdża sie z małymi firmami to dopiero jest cyrk, możesz mi wierzyć.
Ogólnie myślę, że nie ma co czytać takich rozżalonych  komentarzy bo często jedynie złość przez nie przemawia. A według mnie to nie jest potwierdzenie tego czy firma jest dobra czy też nie. Więc warto zadzwonić i samemu się przekonać jak jest.

Ja jeżdżę z małą firmą i jakoś mi nikt cyrku nie zafundował. A szkoda, bo dzieci małe to i spodobałoby im się. Więc jakoś nie mogę Ci wierzyć.
Pisz lepiej na temat swojej firmy, a te małe zostaw do oceny tym, którzy w nich pracują.
 
 
I nie rozumiem co mają składki na Zus i fundusz pracy, o których piszesz w poprzednim poście do premii świątecznych i premii za wyjazd w ekspresowym tempie,
o których pisała Czango? Może jak już pisać te peany uwielbienia to robić to z sensem????
12 maja 2014 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
emi

Ja jeżdżę z małą firmą i jakoś mi nikt cyrku nie zafundował. A szkoda, bo dzieci małe to i spodobałoby im się. Więc jakoś nie mogę Ci wierzyć.
Pisz lepiej na temat swojej firmy, a te małe zostaw do oceny tym, którzy w nich pracują.
 
 
I nie rozumiem co mają składki na Zus i fundusz pracy, o których piszesz w poprzednim poście do premii świątecznych i premii za wyjazd w ekspresowym tempie,
o których pisała Czango? Może jak już pisać te peany uwielbienia to robić to z sensem????

Ja oczywiście nie chce generalizować, że wszytskie małe firmy są złe ani, że wszytskie duże firmy są dobre. Ale jakoś jak jadę z większą firmą jak GoWork która jest od tylu lat na rynku mam większe zufanie bo wiem, że oni mają duże doświadczenie w organizowanych wyjazdów i wszytsko sprawnie idzie.
12 maja 2014 14:14 / 4 osobom podoba się ten post
Sylwia.Opieka

Ja oczywiście nie chce generalizować, że wszytskie małe firmy są złe ani, że wszytskie duże firmy są dobre. Ale jakoś jak jadę z większą firmą jak GoWork która jest od tylu lat na rynku mam większe zufanie bo wiem, że oni mają duże doświadczenie w organizowanych wyjazdów i wszytsko sprawnie idzie.

w ofertach pracy pojawily sie nowe oferty z GoWork a wraz z nimi pojawilas sie i TY:)coz za zbieg okoliczności:)
12 maja 2014 14:21 / 5 osobom podoba się ten post
Sylwia.Opieka

Ja oczywiście nie chce generalizować, że wszytskie małe firmy są złe ani, że wszytskie duże firmy są dobre. Ale jakoś jak jadę z większą firmą jak GoWork która jest od tylu lat na rynku mam większe zufanie bo wiem, że oni mają duże doświadczenie w organizowanych wyjazdów i wszytsko sprawnie idzie.

Jeżeli nie chcesz generalizować- nie generalizuj. Pisz fakty na temat swojej firmy, a moją zostaw w spokoju. Ja na temat Go Work wiele słyszałam, ale tylko słyszałam, więc nie daję prawa wpisywać tego jako moją opinię.
 A zamiast pisać ogólnikami typu: "mają duże doświadczenie w organizowanych wyjazdów i wszytsko sprawnie idzie", napisz nam proszę jak to przebiega:
kto kupuje bilet, kto odbiera opiekunkę z dworca, itp...
Wtedy Twoja opinia będzie dla mnie miała jakąś wartość, bo teraz to tylko wychwalanie pod niebiosa połączone ze szkalowaniem innych firm.