Najpiękniejsze widoki w naszych miastach

21 sierpnia 2014 00:59 / 2 osobom podoba się ten post
Tu link z ciekawostką. Poniżej filmik. Mój niestety nie chce wejść, chyba się uszkodził. Ale to co opisane widziałam na własne oczy i potwierdzam każde słowo. Fajne miejsce :)))
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/czarodziejska_gorka_pod_walczem_35246.html
23 sierpnia 2014 19:17 / 1 osobie podoba się ten post
Lili

Wspomnienie z wakacji dla Emi...
 
O tym opowiadałam Wam we Wrocławiu...
Po kolei lecą Dom do góry nogami, kolejka do niego, wnętrze, bunkier z fragmentem salki inscenizacyjnej, najdłuższa deska i widok na jezioro Funka...

Oj bo sie pogubilem. Gdzie to jest ???
23 sierpnia 2014 19:26
ORIM

Oj bo sie pogubilem. Gdzie to jest ???

Szymbark na Kaszubach :)))
Rozmawiałyśmy we Wrocławiu i opowiadałam dziewczynom o moich wakacjach w tych rejonach, zdjęcia były obiecane dla poparcia moich słów. :)
23 sierpnia 2014 19:27
Lili

Szymbark na Kaszubach :)))
Rozmawiałyśmy we Wrocławiu i opowiadałam dziewczynom o moich wakacjach w tych rejonach, zdjęcia były obiecane dla poparcia moich słów. :)

znalazlem 
23 sierpnia 2014 20:27 / 11 osobom podoba się ten post
Bajkoy Ogród w Ludwigsburgu. Można tu spotkać wielu znajomych z dzieciństwa, Jasia Małgosię wraz z Czarownicą, Czerwonego Kapturka, Siedmiu Krasnoludków i wielu, wielu innych. Przyznaję, że nie wszystkich bohaterów potrafiłam zidentyfikować, Chyba mi mama za mało bajek w dzieciństwie czytała.
24 sierpnia 2014 17:59 / 4 osobom podoba się ten post
Za radą koleżanki, której nie ma już niestety na tym forum wybrałam się do "Muzeum Więziennictwa" w Ludwigsburgu. Poza mną nikogo innego w muzeum nie było. Muzeum malutkie ale jest tam parę ciekawych eksponatów. A oto parę zdięć z tej wyprawy.
28 sierpnia 2014 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
Na wycieczce :)
29 sierpnia 2014 20:20 / 1 osobie podoba się ten post
Renata81

Na wycieczce :)

Tylko gdzie?
29 sierpnia 2014 20:46 / 1 osobie podoba się ten post
Tu fotki z mojego miasteczka z kiedys i dzisiaj. Kocham to moje miasteczko ale i jest co kochac. http://www.barlinek24.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=5067&Itemid=35
29 sierpnia 2014 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Alina

Tylko gdzie?

Myslałam że ktoś pozna.Byłam w Monachium :)
30 sierpnia 2014 18:22
Renata81

Myslałam że ktoś pozna.Byłam w Monachium :)

Dopiero jak nspisałaś, że to Monachium rozpoznałam Neuhauser Strasse.Byłam tam ponad dwadzieścia lat temu na wakacjach.
31 sierpnia 2014 11:18 / 2 osobom podoba się ten post
Feldmochinger See.
31 sierpnia 2014 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
Zdjęcia z wycieczki do Kiel - Laboe. 
Jest tam U-Boot do zwiedzania i muzeum marynarki. Ten wysoki budynek to pomnik poległych na morzu, można wjechać na szczyt i obserwować widoki. 
31 października 2014 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Ja dzis zrobilam fotki z okna jadalni. Temat kiczowaty, ale kolory tak bardzo mi sie podobaly:
 


31 października 2014 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
emilia

Ja dzis zrobilam fotki z okna jadalni. Temat kiczowaty, ale kolory tak bardzo mi sie podobaly:
 


Sliczne fotki Emilko,takie romantyczne:)