Uwaga na oszusta w HOMBURG-ERBACH

25 kwietnia 2016 16:50 / 5 osobom podoba się ten post
espana69

Dokladnie.Wszystkie drogi prowadza do Rzymu.A gdzie tam powazny facet. Espana do sierpnia ubiegloego roku byla jeszcze urzedowo kobieta.A dzis wraca na forum jako pan i dalej pracuje w opiece.Ale w innej firmie.Musicie wrocic do forum sprzed wielu miesiecy to moze ktos znajdzie pania Espane...:brawo1:

Nie rob podchodów , bo wieczór będzie do bani. Wszyscy zaczną szukać kto to sie deklarował na zmiane płci. A czy możesz wrocic do poprzedniej pci*) łagodniejszy byś był i finezji by Ci przybyło
25 kwietnia 2016 16:52
mleczkovoll40

Nie rob podchodów , bo wieczór będzie do bani. Wszyscy zaczną szukać kto to sie deklarował na zmiane płci. A czy możesz wrocic do poprzedniej pci*) łagodniejszy byś był i finezji by Ci przybyło :-)

Tak jest mi dobrze. Jestem lagodny,jak zechce a finezyjna juz nie bede pewnie.
25 kwietnia 2016 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

,,,,,,,,,, ha, haa ale Tu są jaja !  :wiking:

Doslownie...
25 kwietnia 2016 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

I masz ''branie'', randka Ci się szykuje ''malenki'' hi, hiii:lol2:

Z niespodzianka...
25 kwietnia 2016 16:58 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Właśnie tu nie ma jaj,a raczej nie ma nikogo z jajami,kto by pogonił trolla....

Jak bede potrzebowala masc na trolle to pokaze Twoje zdjecie w aptece...
25 kwietnia 2016 16:58 / 6 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

A ty to wszystko wiesz. Doświadczyłaś tego ? daj na luz, bo ci sie farba zlasuje. Każdy popełnia błędy z różnych przyczyn i nie koniecznie musi być chory na ciele i umysle. Ty tez sie zawiodłas. Więc odpusc innym.Wyhodowany na spikerowej piersi  kosił pózniej jak mógł.Czy kazda kobieta bez mężczyzny szuka przygód? może w wielkiej niedoli pracy któras z kobiet szukała. W niedostatku , ze zmartwieniami mozna komus zaufać nie zdając sobie sprawy z zagrożenia.

Dla jasności twojej nie szukam pracy u pokatnych werbowników. I nie bronie oszustów. Nie lubię tylko zmasowanego ataku na kogos zwłasza osob nie będących poszkodowanymi . A może tez tego doswiadczyłas, że w takim tonie piszesz ?

Ciebie mleczkowa miałam między innymi na myśli. Zawsze pojawiasz się kiedy trzeba stanąć w jego obronie. Bardzo to podejrzane. Stara jestes to nie chodziło zapewne o uczucia tylko o wspólny biznes, Tak sobie myślę. Bo jaki można miec cel aby bronić oszusta.
Sama kiedyś wynajęłas prawnika aby Serce do więzienia wsadzić za to że obiad jej publicznie  wypomniałaś a ona bidulka się tu poskarżyła. A takiego oszusta co to dziewczynom forsy za pracę nie wypłacił  bronisz? 

Lepiej wyglądasz w uszatce, kapelusz dla wyjatkowych, wysokich, pięknych kobiet. Ty do nich nie należysz. 
25 kwietnia 2016 16:59 / 1 osobie podoba się ten post
mleczkovoll40

Nie rob podchodów , bo wieczór będzie do bani. Wszyscy zaczną szukać kto to sie deklarował na zmiane płci. A czy możesz wrocic do poprzedniej pci*) łagodniejszy byś był i finezji by Ci przybyło :-)

Nie ma co wracać, syjamski bliżniak, jak w pysk strzelił :)
-
25 kwietnia 2016 16:59 / 3 osobom podoba się ten post
espana69

Tak jest mi dobrze. Jestem lagodny,jak zechce a finezyjna juz nie bede pewnie.

To Ty jesteś obojniak? no qrcze coś za długo mnie  na forum nie było. Nie jarzę
25 kwietnia 2016 17:01 / 4 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

To Ty jesteś obojniak? no qrcze coś za długo mnie  na forum nie było. Nie jarzę :-)

To,ze akurat czegos nie jarzysz to wcale mnie nie dziwi.
25 kwietnia 2016 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
ORIM

atmosfera troszke sie rozluznila,jest weselej i jakos nikt nie pamieta o poszkodowanych przez posrednika.

Jakich poszkodowanych ? chyba zadowolonych , zapomiec nie mogą ))
25 kwietnia 2016 17:09 / 2 osobom podoba się ten post
espana69

To,ze akurat czegos nie jarzysz to wcale mnie nie dziwi.

Zebyś z taka zdziwioąa miną  nie został/a. Dopiero będzie ubaw. 
25 kwietnia 2016 17:10
mleczkovoll40

Zebyś z taka zdziwioąa miną  nie został/a. Dopiero będzie ubaw. 

Ubaw juz jest bo wrocilas...
25 kwietnia 2016 17:11 / 4 osobom podoba się ten post
mleczkovoll40

Jakich poszkodowanych ? chyba zadowolonych , zapomiec nie mogą :-)))

Najsmieszniejsze to jest to , że niejaka Kati ( ? ) - oszukana pytała o adres R . i nie uzyskawszy go  , se " wzięła i zamilkła " a my tutaj zaczynamy skakać sobie do gardeł .....prawie
25 kwietnia 2016 17:14 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

czyli daruje sobie :-)

Mam Cie na oku choc zaden z Ciebie cukierek...
25 kwietnia 2016 17:15 / 1 osobie podoba się ten post
Marta

Właśnie tu nie ma jaj,a raczej nie ma nikogo z jajami,kto by pogonił trolla....

Jaja juz sa.Gwarantuje.