Umowy o pracę i kontrakty

16 stycznia 2018 21:49
Można by " rekrutować" przez 8 godzin.Tylko wtedy jakby wypłata sie nie zgadzała,za tyle godzin pracy...
16 stycznia 2018 22:01
Marta2

Można by " rekrutować" przez 8 godzin.Tylko wtedy jakby wypłata sie nie zgadzała,za tyle godzin pracy...

Mozna, ale gdzie?
Musialabys otworzyc biuro w domu.
16 stycznia 2018 22:02
Albo biegać z ulotkami przez 8 godzin Ha ha nie ma szans,za stara na to jestem.Kasia jeszcze raz sorry juz nie bede tu pisać
16 stycznia 2018 22:07
Marta2

Albo biegać z ulotkami przez 8 godzin Ha ha nie ma szans,za stara na to jestem.Kasia jeszcze raz sorry juz nie bede tu pisać

Ja tez przepraszam Kasie.
Odpowiem jeszcze tutaj. Chodzi o papierologie. Na umowie o prace jest dokumentacja , musi byc zgodna z prawem, bo czepia sie PIP. Na zleceniu nie ma nic.
16 stycznia 2018 22:55 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ja tez przepraszam Kasie.
Odpowiem jeszcze tutaj. Chodzi o papierologie. Na umowie o prace jest dokumentacja , musi byc zgodna z prawem, bo czepia sie PIP. Na zleceniu nie ma nic.

Jak nie ma?Jest.Umowa jest,delegacja jest,znaczy rozliczenie,RMUA jest.Na umowei zleceniu są druki ,tylko trochę inne,to nie jest przecież umowa "na gębę".
Kuźwa,idę se bo sama u siebie burdello odwalam:) 
17 stycznia 2018 11:48
kasia63

Jak nie ma?Jest.Umowa jest,delegacja jest,znaczy rozliczenie,RMUA jest.Na umowei zleceniu są druki ,tylko trochę inne,to nie jest przecież umowa "na gębę".
Kuźwa,idę se bo sama u siebie burdello odwalam:) 

Nie o tych papierach myslalam, tylko o rozliczeniach godzin pracy.
20 marca 2018 13:37 / 1 osobie podoba się ten post
Witam, dzwonie do agencji i jak zwykle nikt nie odbiera, a chciałam się upewnić czy po umowie mini job nie mam obowiązku się rozliczać z niemieckim US. Właśnie dostałam Verdienstbescheinigung czyli informacje o dochodach za okres trawania umowy i nie wiem czy to tylko tak informacyjnie. Wie ktoś coś na ten temat?
20 marca 2018 14:07 / 1 osobie podoba się ten post
Ja na takiej umowie nie rozliczałam się z niemieckim urzędem, tylko z polskim.