Zwrot niemieckiego podatku

21 listopada 2012 21:31
no, a oprócz 300 euro jeszcze Nobla z literatury dostaniesz i będzie git!
21 listopada 2012 22:13
szukaj mnie pod: Jerzykowa11, sorry, że dopiero teraz piszę, ale nie było mnie. Jak chcesz dzwoń teraz
21 listopada 2012 22:48
Ja cie Andea zamorduje - placze ze smiechu.

Alutka - oswiadczam, ze ciebie tez kocham, widze jak gryziesz klawiature odpisujac Kayce i porostu sikam ze smiechu.

Kayka , a ty slonko moje najmilejsze, czasem madra, a czasem to ... ale dziekuje ci ze jestes. Masz duzo uroku.
14 stycznia 2013 00:13
Witam kolezanki:) Nieczęsto tu zaglądam ale dzisiaj proszę o poradę: pracuje w pewnej Agencji ( nie bedę wymieniać nazwy ) .ta Agencja założyła mi Gewerbę i na koniec roku dali mi papiery do rozliczenia podatkowego.Jeśli będę chciała aby oni mnie rozliczyli to będzie mnie to kosztować 70 Euro. Muszę dodać , że pracowałam dwa m-ce na Gewerbie .Koleżanka mi mówiła,że jak nie mam minimum trzech m-cy to nie muszę się rozliczać.Może któraś z Was orientuje się w temacie?pozdrawiam wszystkich cieplutko:)
14 stycznia 2013 21:30
Jezeli nie przekroczy sie w roku 8 tys euro to nie placi sie podatku.

Pozdrawiam

15 stycznia 2013 09:07
to wiem..dokładnie 8040euro...ale ja mam jeszcze niewielkie dochody w Polsce .chociaż myślę,że to i tak nie przekroczy tej kwoty.
15 stycznia 2013 18:45
hej, kiedy beda te zwroty ???
05 marca 2014 19:13
http://steuerrechner.bild.de/steuer-rechner.html#


Kolezanki Opiekunki , mi jakos zle wychodzi jak obliczam :(((( Ze niby 37€ zwrotu tylko dla mnie Myszki Biednej :((((