Jak to z tymi zakupami? Dla nas i pacjenta

18 lutego 2018 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Gotuję typowe domowe jedzenie, w wiekszości jest to kuchnia polska.Taką lubię a trudno abym dla siebie robiła coś innego. Zreszta Pdp wszystko smakuje, nie musze się wysilać z pomysłami .

Basia, ale pieczenie ciast to jest już praca extra . A ty w dodatku pieczesz wybornie i nie bądź skromna    Chyba,że ci z tego tytułu wpada też coś extra  
18 lutego 2018 19:31 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Basia, ale pieczenie ciast to jest już praca extra . A ty w dodatku pieczesz wybornie i nie bądź skromna :-)   Chyba,że ci z tego tytułu wpada też coś extra :oczko2: 

pochwalcie mnie też  i ja piekę ciasta
18 lutego 2018 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

pochwalcie mnie też  i :piecze ciasteczka::piecze ciasteczka:ja piekę ciasta

Terefere kuku   Udowodnij    Ja wczoraj babkę z Filadelfią , z lekkim zakalcem, ale dobra. Mokra.  I to jest mój koniec tutaj. A i tak za dużo.      Wrzucaj zdjęcia, jestem ciekawa, jakkolwiek to wygląda :) Będziemy chwalić, a jakże.  :)
18 lutego 2018 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
maras1

piszecie drogie panie o super potrawach a ja sądzę,że rozpuszczacie pdp,większość Niemców w życiu nie jadła takich rzeczy jakie im serwujecie,leberka,salceson,kawał mięcha-na tym kończy się menu,większości naszych podopiecznych:piecze ciasteczka:

Jest dużo racji w tym co mówisz....większość z nich właśnie tak jada i są do tego przyzwyczajeni....my im trochę urozmaicamy to ichnie jedzonko....
18 lutego 2018 19:45 / 2 osobom podoba się ten post
maras1

pochwalcie mnie też  i :piecze ciasteczka::piecze ciasteczka:ja piekę ciasta

Ja nie piekę ciast bo nie umiem  A poza tym trafiła mi się Pdp diabetyczka i mam to z głowy.
18 lutego 2018 19:50 / 1 osobie podoba się ten post
Kama84

Terefere kuku :figiel:  Udowodnij :oczko2:   Ja wczoraj babkę z Filadelfią , z lekkim zakalcem, ale dobra. Mokra.  I to jest mój koniec tutaj. A i tak za dużo.  :-)    Wrzucaj zdjęcia, jestem ciekawa, jakkolwiek to wygląda :) Będziemy chwalić, a jakże.  :)

najlepiej mi wychodzi jabłecznik,robię według przepisu mamy,tylko nie zachowuję kolejności,zawsze wychodzi
19 lutego 2018 06:32 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A co naszym pdp zostało? Przynajmniej tyle radości co dobre jedzonko. :glodny:

...Te brawa dla Ciebie Dusiu ....Będzie z Ciebie bardzo dobra , wyrozumiała  opiekunka .Mimo , że ( o ile mnie pamięć nie myli ...) jeszcze nie wyjechałaś a już wiesz co jest dobre i miłe dla PDP ...Podoba mi się to ...fajnie bezpośrednio z przemysłu ciężkiego ...lekkim krokiem  przejść w opiekuństwo ....a mój idol Rambo nie mógł się zdecydować . No to niech se dalej gruchę kręci . Dobrze mu tak . Niech ma za swoje .
Żebym nie była oskarżona o spamowanie :
Na obiad miałam ( wczoraj ) ziemniaki , surówkę z mixu sałat i bitkę wołową . Dobre było ...i kolorowe .
19 lutego 2018 06:53 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

:oklaski1:...Te brawa dla Ciebie Dusiu ....Będzie z Ciebie bardzo dobra , wyrozumiała  opiekunka .Mimo , że ( o ile mnie pamięć nie myli ...) jeszcze nie wyjechałaś a już wiesz co jest dobre i miłe dla PDP ...Podoba mi się to ...fajnie bezpośrednio z przemysłu ciężkiego ...lekkim krokiem  przejść w opiekuństwo :upup:....a mój idol Rambo nie mógł się zdecydować . No to niech se dalej gruchę kręci . Dobrze mu tak . Niech ma za swoje .
Żebym nie była oskarżona o spamowanie :
Na obiad miałam ( wczoraj ) ziemniaki , surówkę z mixu sałat i bitkę wołową . Dobre było ...i kolorowe .

Dzięki za szczerość. Jadę już za tydzień wracam w Wielki Piątek. Mam tylko nadzieję że z moja pdp przypadniemy to sobie do gustu i polubimy się. Pozdrawiam
19 lutego 2018 09:02 / 5 osobom podoba się ten post
Kama84

Basia, ale pieczenie ciast to jest już praca extra . A ty w dodatku pieczesz wybornie i nie bądź skromna :-)   Chyba,że ci z tego tytułu wpada też coś extra :oczko2: 

Kama może nie uwierzysz ale ciasta wypiekam z nudów. Ja tutaj nie mam zbyt wiele pracy, posiłki, pranie, sprzatanie. Kąpiele Pdp i palenie w piecu odchodzą, robi to córka Pdp codziennie. Babcia jest osobą spokojną, ciepłą. Mycha była u mnie to widziała , trafiłam naprawde do fajnych ludzi. 
19 lutego 2018 09:17 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Kama może nie uwierzysz ale ciasta wypiekam z nudów. Ja tutaj nie mam zbyt wiele pracy, posiłki, pranie, sprzatanie. Kąpiele Pdp i palenie w piecu odchodzą, robi to córka Pdp codziennie. Babcia jest osobą spokojną, ciepłą. Mycha była u mnie to widziała , trafiłam naprawde do fajnych ludzi. 

Tylko pozazdrościć. Mam nadzieję że i ja  do takiej pdp trafię. Pozdrawiam
19 lutego 2018 09:27
Dusia1978

Tylko pozazdrościć. Mam nadzieję że i ja  do takiej pdp trafię. Pozdrawiam:modlitwa:

Życzę tego Tobie Dusiu 
Również pozdrawiam cieplutko :)
19 lutego 2018 09:32
maras1

pochwalcie mnie też  i :piecze ciasteczka::piecze ciasteczka:ja piekę ciasta

Pochwalamy 
19 lutego 2018 09:52 / 5 osobom podoba się ten post
maras1

piszecie drogie panie o super potrawach a ja sądzę,że rozpuszczacie pdp,większość Niemców w życiu nie jadła takich rzeczy jakie im serwujecie,leberka,salceson,kawał mięcha-na tym kończy się menu,większości naszych podopiecznych:piecze ciasteczka:

Niemcy płacą za to...rozpieszczanie, przypominam. Są to wcale niemałe kwoty. Zarabiać by się chciało najlepiej 2000 euro, ale obowiązków minimum chciałoby się mieć. Czasami to nie wierzę w to co czytam i w to co widzę.
19 lutego 2018 10:11 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Niemcy płacą za to...rozpieszczanie, przypominam. Są to wcale niemałe kwoty. Zarabiać by się chciało najlepiej 2000 euro, ale obowiązków minimum chciałoby się mieć. Czasami to nie wierzę w to co czytam i w to co widzę.

według mnie,  płacą za podcieranie tyłka,bezpieczeństwo i wolny czas dla rodziny-głównie,wiadomo że pdp musi być najedzony,czysty i najlepiej zadowolony ale Chateaubriand co niedziela ?
19 lutego 2018 10:14 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Niemcy płacą za to...rozpieszczanie, przypominam. Są to wcale niemałe kwoty. Zarabiać by się chciało najlepiej 2000 euro, ale obowiązków minimum chciałoby się mieć. Czasami to nie wierzę w to co czytam i w to co widzę.

ok,powiedz że nie chciałabyś zarabiać 2000e i obowiązków minimum,ja przyznaje się chciałbym-chociaż tak nie mam