Co robicie dla seniorów na obiady ?

27 maja 2014 18:10 / 1 osobie podoba się ten post
Misiaka

haha mi tez! za cholere! nie usne glodna... nie przestane myslec o jedzeniu dopiki czegos nie przekasze :)

Nigdy w życiu nie idz głodna spac,,wypij mleko,zjedz jogurt,nie wiem cos musisz, byle się nie napchać...jak organizm poczuje,że go głodzisz to sobie bedzie odkładał na zaś...w postaci tłuszczyku,
27 maja 2014 18:51
Misiaka

haha mi tez! za cholere! nie usne glodna... nie przestane myslec o jedzeniu dopiki czegos nie przekasze :)

Ale ja nie mam wrogów.
Dobrych Przyjaciół zbyt wielu też nie ).

28 maja 2014 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
amelka

Ale ja nie mam wrogów.
Dobrych Przyjaciół zbyt wielu też nie :-)).

No cóz... wygląda na to, że wszystko zostaje dla Ciebie :))
28 maja 2014 16:20
Jak dlugo może gotowac sie rosół? Bo moj juz trzy godziny i ta kura ciagle twarda,ach ten niemiecki naród
28 maja 2014 16:25 / 2 osobom podoba się ten post
greenandy

Jak dlugo może gotowac sie rosół? Bo moj juz trzy godziny i ta kura ciagle twarda,ach ten niemiecki naród

3 godziny to ona już sama na tależ powinna biec, może ona w wieku Twojej PDP?
28 maja 2014 16:39 / 1 osobie podoba się ten post
Mozliwe ,bo znalazlam w zamrażarce,po zmienniczce,tylko nie wiem po ktorej
Ale victoria,kura juz miekka,i rosołek mniam,bedzie jako baza do zupek i sosów na pare dni
Tak to sobie zycie tu ulatwiam,no bo po co utrudniać
28 maja 2014 16:43
Sówka

3 godziny to ona już sama na tależ powinna biec, może ona w wieku Twojej PDP?

Nie ma to jak talerz przez "ż" napisać! Sorry
28 maja 2014 16:48
Na moim tablecie bys tak nie napisala bo palec by cie zabolal i by stwierdzila ze cos nie tak
28 maja 2014 17:23
No mówie właśnie że klawiatura to dobre rozwiązanie do tableta. W moim tablecie nie ma kombinacji, jak chcesz np. Ą napisać to dłużej przytrzymujesz literke A i już. Od czego Was palce bolą?
28 maja 2014 17:31
Trzeba Sowa solidnie przycisnąc zeby ż ą ę ć ń ś zrobic o rany juz mnie palce bolą
28 maja 2014 20:56
greenandy

Stara kura. 
Taki rosól, który zbyt długo się gotuje, według mnie-nie będzie najlepszy.
Wyjmowałam mięso i gotowałam je dalej w innej wodzie. A  mięso ze starej kury, przerabiałam na farsz do pierogów, ponieważ smakowite nie jest.
Raz jeden także taką kupiłam. 
28 maja 2014 21:08
To gdzie wy kupujecie takie kury? Na przyszłość będę wiedziała gdzie nie kupować ;)
28 maja 2014 21:26
Ja gotuje kurę najpierw sama ,bez żadnych przypraw i dopiero jak mięso zmięknie dodaje warzywa i przyprawy:)Polecam-nawet najstarsza kura się poddaje:):):)
28 maja 2014 23:29
Dajcie juz spokoj mojej kurze,jak mówie ze zmiękła to zmiękła.Niewazne ile sie gotowała.Rosół jest,kura jest,obiady na pare dni bedą.I git.
29 maja 2014 07:38
Ja mam dzisiaj obiad wczorajszy zapiekanke.

A,że jestem juz taka jaka jestem, to nawet powiedzenie parafrazuje:to co mialaś zrobić jutro zrob dzisiaj, a to co mialas zjeść wczoraj zjedz dzisiaj".
); ?>
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.