Gratyfikacje ekstra

31 marca 2016 19:27 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Też doginam, ale bez przesady ... Ja się po prostu z tym nie p....  nie pieprzę...:lol2: Moja córka wie co robi jak mamuśię zaprasza na ogląd ...:lol2: I ma do mnie pełne zaufanie... :-) Kiedys myślałam, że mam talent literacki... :lol2: Było minęło... :lol2: Teraz już wiem, że jedyny talent jaki mam to talent do sprzatania.. :lol3: Pewnie dostałam to czego nikt inny nie chciał...:lol3:

 To taka Twoja "gratyfikacja extra", ale bardzo cenna moim zdaniem. Muszę przemyśleć swoje....talenty
Ech, może coś fajnego się uda znaleźć 
31 marca 2016 19:57 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

 To taka Twoja "gratyfikacja extra", ale bardzo cenna moim zdaniem. Muszę przemyśleć swoje....talenty :lol3:
Ech, może coś fajnego się uda znaleźć  :zaklopotanie:

Ja jak zrozumiałam co tak naprawde dobrze robię to konałam ze śmiechu, ale śmiać sie warto...
31 marca 2016 19:59 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Ja jak zrozumiałam co tak naprawde dobrze robię to konałam ze śmiechu, ale śmiać sie warto...:lol2:

 Śmiech jest wskazany bo to zdrowie przecież
31 marca 2016 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Wiesz przecież, że o gustach się nie dyskutuje, ale zgadzam się z Tobą - mnie też akurat taka  dekoracja nie "rzuca na kolana" :lol3:Wolę  inne :yo:

Wiesz, nawet nie chodzi już o te serwetki (każdy co innego lubi), tylko że one powinny na czystym czymś leżeć. 
31 marca 2016 22:08 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Wiesz, nawet nie chodzi już o te serwetki (każdy co innego lubi), tylko że one powinny na czystym czymś leżeć. 

Ja najpierw bym kurz wytarła
Knorrku, jasne, że wiem ;-)
01 kwietnia 2016 00:00 / 3 osobom podoba się ten post
Wygrałem w niemieckie  LOTTO!!!!
Skreśliłem 5 prawidłowych cyfr!!!

Hurra. Ciekawe ile osób trafiło.

Teraz sprawdziłem kupon!!!! Z wczoraj. Zupełnie o nim zapomniałem, bo nie grywam w Totka. 
Koleżanka zagrała jak na spacerze byliśmy, to se też pusciłem. A co!!
I jeszcze śmiałem się, że milionerem zostanę.
01 kwietnia 2016 00:11 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Wygrałem w niemieckie  LOTTO!!!!
Skreśliłem 5 prawidłowych cyfr!!!

Hurra. Ciekawe ile osób trafiło.

Teraz sprawdziłem kupon!!!! Z wczoraj. Zupełnie o nim zapomniałem, bo nie grywam w Totka. 
Koleżanka zagrała jak na spacerze byliśmy, to se też pusciłem. A co!!
I jeszcze śmiałem się, że milionerem zostanę.

 Jeszcze tutaj  nie grałam.  Ale gratyfikację miałbyś całkiem przyjemną Jakby co, to...no wiesz, w końcu jesteśmy przyjaciółmi
01 kwietnia 2016 03:31 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

 :brawo1:Jeszcze tutaj  nie grałam.  Ale gratyfikację miałbyś całkiem przyjemną :-) Jakby co, to...no wiesz, w końcu jesteśmy przyjaciółmi :piatka:

:-D:-D, tak w takich sytuacjach przyjaciół jest wielu.
01 kwietnia 2016 06:02 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

 :brawo1:Jeszcze tutaj  nie grałam.  Ale gratyfikację miałbyś całkiem przyjemną :-) Jakby co, to...no wiesz, w końcu jesteśmy przyjaciółmi :piatka:

Oj duża dziewczynka z Ciebie a naiwna ....nie wiesz , że w takiej sytuacji to się odnajdzie jakaś siódemka zapomnianych przez Knorra dzieciątek ? i teraz podziel wszystkich sprawiedliwie , żeby zostało i dla niego ....a o narzeczonych w których obudzi się dawno zapomniane uczucie to już nawet nie chcę mysleć Mowię Ci Kobietka, zostanie mu po takim podziale wielkie " g " - nie masz na co liczyć ....a na marginesie : Knorr mógł coś lepszego na ten dzisiejszy dzień wymyśleć a nie tam takie , zeby mógł później napisać "tak mówisz , bo jesteś zazdrosna .....i jeszcze jakaś tam "
01 kwietnia 2016 08:02 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Wygrałem w niemieckie  LOTTO!!!!
Skreśliłem 5 prawidłowych cyfr!!!

Hurra. Ciekawe ile osób trafiło.

Teraz sprawdziłem kupon!!!! Z wczoraj. Zupełnie o nim zapomniałem, bo nie grywam w Totka. 
Koleżanka zagrała jak na spacerze byliśmy, to se też pusciłem. A co!!
I jeszcze śmiałem się, że milionerem zostanę.

Ale byłeś punktualny co do minuty 00.00 :)
01 kwietnia 2016 08:08 / 3 osobom podoba się ten post
Knorr

Wygrałem w niemieckie  LOTTO!!!!
Skreśliłem 5 prawidłowych cyfr!!!

Hurra. Ciekawe ile osób trafiło.

Teraz sprawdziłem kupon!!!! Z wczoraj. Zupełnie o nim zapomniałem, bo nie grywam w Totka. 
Koleżanka zagrała jak na spacerze byliśmy, to se też pusciłem. A co!!
I jeszcze śmiałem się, że milionerem zostanę.

Dobre,jak na 1 kwietnia,Prima Aprilis
01 kwietnia 2016 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
nadzieja

Dobre,jak na 1 kwietnia,Prima Aprilis:brawo1:

Dobre, dobre nie szkodliwe kłamstewko
01 kwietnia 2016 14:21 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

 :brawo1:Jeszcze tutaj  nie grałam.  Ale gratyfikację miałbyś całkiem przyjemną :-) Jakby co, to...no wiesz, w końcu jesteśmy przyjaciółmi :piatka:

Jesteśmy. Z tym,że zajety jestem. O Przyjaciołach nie zapomnę.