Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

21 kwietnia 2017 09:17 / 7 osobom podoba się ten post
Sandra po prostu trzeba chcieć ,to na pierwszym miejscu .
Pomogło mi też to że miałam wyznaczony zabieg i postanowiłam że od tego dnia przestanę palić .
I tak tego się trzymałam ,powiem szczerze że trudno było bo mój kochany mąż oczywiście palił i to przy mnie i ciągle dogadywał zamiast pomóc ,w tej mojej walce .Ale udało się postawiłam na swoim nigdy nawet nie spróbowałam się zaciągnąć ,bo oczywiście popłynęła bym .Jedzenie mi nie smakowało ,ale fajeczki zawsze .Mąż był też nałogowym palaczem nie wyobrażał sobie życia bez papieroska ,a teraz mówi że był głupi że tak długo palił .Palacze dogadują czy mam coś więcej od nich że nie palę.Wydaje mi się że tak ,przede wszystkim spokojne nerwy ,bo nie myślę że czas na papieroska ,albo że nie ma za co kupić ,bo i tak było .Jak dla mnie to teraz jest super , Pozdrawiam wszystkich ,palących i nie palących .Proszę wybaczyć jak coś nie tak napisałam .
27 czerwca 2017 08:41 / 11 osobom podoba się ten post
Muszę,bo nie wytrzymam.Dwa.DWA tygodnie bez papierosa.Moźe mi się uda.
13 czerwca i ende.
27 czerwca 2017 08:54 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Muszę,bo nie wytrzymam.Dwa.DWA tygodnie bez papierosa.Moźe mi się uda.
13 czerwca i ende.:taniec2:

Super Teresko :)
27 czerwca 2017 08:56 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Muszę,bo nie wytrzymam.Dwa.DWA tygodnie bez papierosa.Moźe mi się uda.
13 czerwca i ende.:taniec2:

Tak trzymaj 
27 czerwca 2017 11:48 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Muszę,bo nie wytrzymam.Dwa.DWA tygodnie bez papierosa.Moźe mi się uda.
13 czerwca i ende.:taniec2:

Gratuluje decyzji ino tak utrzymaj do konca!!!
27 czerwca 2017 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Muszę,bo nie wytrzymam.Dwa.DWA tygodnie bez papierosa.Moźe mi się uda.
13 czerwca i ende.:taniec2:

Chwalę się dalej. ja.
27 czerwca 2017 18:34 / 2 osobom podoba się ten post
Chyba i ja będę się musiała pożegnać ze słdkim dymkiem z e-paperosa,od stycznia wchodzi akcyza na wszystko co "e"...
17 lipca 2017 09:53 / 6 osobom podoba się ten post
Koleżanki drogie....czy któraś z Was ma taką maszynkę do nabijania papierosów ? Namówiła mnie tu znajoma żebym zainwestowala w to urządzenie bo ona kupuje tytoń w Rossmanie i robi sobie sama papierosy....maszynka nie jest taka tania bo kosztuje ponad 40€ ale papierosy próbowałam i mi smakują. Szkoda tylko ze są grube a nie cieniutkie. Zamówiłam w sklepie to urządzenie i w środę mam odebrać. Mam zastrzeżenia tylko co do tego, ze ten tytoń się wykrusza na końcach no ale to nie są fabrycznie napychane.
17 lipca 2017 12:08 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Koleżanki drogie....czy któraś z Was ma taką maszynkę do nabijania papierosów ? Namówiła mnie tu znajoma żebym zainwestowala w to urządzenie bo ona kupuje tytoń w Rossmanie i robi sobie sama papierosy....maszynka nie jest taka tania bo kosztuje ponad 40€ ale papierosy próbowałam i mi smakują. Szkoda tylko ze są grube a nie cieniutkie. Zamówiłam w sklepie to urządzenie i w środę mam odebrać. Mam zastrzeżenia tylko co do tego, ze ten tytoń się wykrusza na końcach no ale to nie są fabrycznie napychane.

Ewa.Tytoń jest w Kauflandzie ,Lidlu i innych trafikach.Tytoń kupuj w małych paczuszkach ,bo szybko schnie i ciężko go nabijać.
Urządząnko do nabijania w Polsce to koszt 10-20 zł.No i życzę ci wprawy w nabijaniu.Nerwację miałam ,bo to różnie mi i wychodziło.Już nie palę od 13 czerwca.Zobaczę ile wytrwam.
17 lipca 2017 14:27 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Koleżanki drogie....czy któraś z Was ma taką maszynkę do nabijania papierosów ? Namówiła mnie tu znajoma żebym zainwestowala w to urządzenie bo ona kupuje tytoń w Rossmanie i robi sobie sama papierosy....maszynka nie jest taka tania bo kosztuje ponad 40€ ale papierosy próbowałam i mi smakują. Szkoda tylko ze są grube a nie cieniutkie. Zamówiłam w sklepie to urządzenie i w środę mam odebrać. Mam zastrzeżenia tylko co do tego, ze ten tytoń się wykrusza na końcach no ale to nie są fabrycznie napychane.

Ewa , ja kupowałam w DE maszynke do nabijania papierosów.
Kupiłam taką, że od razu robisz 2 papierosy i płaciłam za nią coś koło 7 Euro. Kupowałam w Rewe na stoisku z tytoniem. Tyle, ze ona nie jest elektryczna.
17 lipca 2017 16:34 / 1 osobie podoba się ten post
ewa14

Ewa , ja kupowałam w DE maszynke do nabijania papierosów.
Kupiłam taką, że od razu robisz 2 papierosy i płaciłam za nią coś koło 7 Euro. Kupowałam w Rewe na stoisku z tytoniem. Tyle, ze ona nie jest elektryczna.

Dawno, dawno temu, też mieliśmy z eksiem taką. Ręcznie się przesuwało i takim tłoczkiem tytoń wtłaczało do gilzy. Taką masz ? Ciekawam, czy ten model po tylu latach jeszcze się sprzedaje....
17 lipca 2017 16:49 / 3 osobom podoba się ten post
Mam coś takiego, tylko na 2 papierosy. Kupowałam w ubiegłym roku w Munster.
17 lipca 2017 17:49 / 2 osobom podoba się ten post
ewa14

Mam coś takiego, tylko na 2 papierosy. Kupowałam w ubiegłym roku w Munster.:-)

Ta maszyneria, która ja zamówiłam jest z metalu bo waży chyba z 5kg. Jest chromowana. Ta znajoma mnie tak skolowala bo powiedziała, ze ma już ja 4 lata i jest zadowolona. Inna znajoma kupiła sobie maszynkę za 5€ i po tygodniu jej się popsuła. Prosiła, żebym jej zamówiła taką droższa. Jak w środę odbiorze ze sklepu to wkleję zdjęcie.
17 lipca 2017 18:04 / 2 osobom podoba się ten post
ewa14

Mam coś takiego, tylko na 2 papierosy. Kupowałam w ubiegłym roku w Munster.:-)

Robienia fajek trzeba się nauczyć i mieć dobry sprawdzony sprzęt, mocne gilzy, dobrze pocięty tytoń, bez kołków. Ale i tak wprawa jest najważniejsza.  Mnie to nie wychodziło, nerwy tylko tracilam, a papierosy były miękkie i z dziurami. A przy tym brudzilo sie bardzo ,pełno tytoniu dookoła. Ale sam tytoń był dobry - LM niebieski - chyba tylko do kupienia w de. 
17 lipca 2017 18:29 / 3 osobom podoba się ten post
Ta brązowa to nie moja....to ewy14. Jak zobaczycie w środę moja to dopiero się zdziwicie