Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

08 marca 2018 18:06
halinka55

Kupili mi tego, jak to się mówi, elektryka czy elektrona czy jakoś. I co? I rzekłabym, że cztery litery litery z tego wyszły. Truskawkowy płyn ładnie pachnie, średni w smaku obecnie zalega w lodówce. Wracam do ruskich EB.. Izabella, na razie nie ma co sprawdzać niestety. A te porady z internetu czytywałam. Nie idzie mi.

Nic się nie stało, co prawda ja nie palę ale też nie zmuszam do rzucenia palenia. 
08 marca 2018 18:42 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Podobno ,ale nie na każdego hipnoza działa.Dawno temu byłam z córką.Seans był dla 3 osób jednocześnie,dwóch panów w moim wieku i ona.Mnie w środku nie było,opowiadałą ona i ten bioenergoteraupeuta,mój kolega.Oni zasnęli,córka wcale.Trwało to jakieś 20 min,wyszłyśmy,idziemy ulicą,ja sobie oczywiście zapaliłam a córka jak dym poczuła, to ją na wymioty brało.Ostatecznie nie paliła po tym seansie jakieś 3-4 dni i z powrotem wróciła do fajek.Jeden z tych facetów nie palił 10 lat i na jakiejś uroczystości rodzinnej ktos go poczęstował i znów zaczął.
Ja mam teorię ,że palenie papierosów to głównie "choroba rąk" i że tak jak Knorr napisał,do całkowitego ,bezpowrotnego niepalenia trzeba dorosnąć psychicznie.Ja wcviąż nie dorosłam i być może nigdy nie dorosnę.Ale np. moją mamę co to jednego od drugiego odpalała po udarze odrzuciło dokumentnie.Tak więc co ludź to inny przypadek.Jeden rzuca od razu,drugi klei plastry  i nic a trzeci lubi palić:)

Też mi się wydaje, że to najbardziej "choroba rąk"...))))
20 marca 2018 18:11 / 2 osobom podoba się ten post
Dobrze,ze nie trza szukac bom z obiegu wypadla a chce sie pochwalic zem sie przerzucila na taki dings. Niewygodnie mnie z nim ale sie przyzwyczajam. A przerzucilam sie z musu oszczedzania i trza przyznac,ze nawet dobry pomysl i smrodu nie ma
20 marca 2018 18:31 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Dobrze,ze nie trza szukac bom z obiegu wypadla a chce sie pochwalic zem sie przerzucila na taki dings. Niewygodnie mnie z nim ale sie przyzwyczajam. A przerzucilam sie z musu oszczedzania i trza przyznac,ze nawet dobry pomysl i smrodu nie ma

Mam taki sam dings i inny , troche mniejszy. Teraz po około 3 latach wapowania to nie używam ich często . Czasem lubię się sztachnąć ulubionym liquidem.
20 marca 2018 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Mam taki sam dings i inny , troche mniejszy. Teraz po około 3 latach wapowania to nie używam ich często . Czasem lubię się sztachnąć ulubionym liquidem.

A tos rzucila palenie w cholere??? Do tego ustrojstwa trza sie przyzwyczajac,a smaki tych aromatow tyz sa dobre,mozna wybrac i probowac. Jest nawet kawa albo owocowe. Mus to mus trza zacisnac pasa,a moze i na dobre wyjdzie.
20 marca 2018 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

A tos rzucila palenie w cholere??? Do tego ustrojstwa trza sie przyzwyczajac,a smaki tych aromatow tyz sa dobre,mozna wybrac i probowac. Jest nawet kawa albo owocowe. Mus to mus trza zacisnac pasa,a moze i na dobre wyjdzie.

Tydzien, dwa zajeło mi przyzwyczajenie się do e-papierosów. Ważne żeby nie zapalic w tym czasie papierosa , bo odwyk pójdzie sie ............... . 
No, a potem pozostanie odzwyczajenie sie od e-papierosów. Mnie jakos tak się samo z siebie zredukowało to e-palenie, ale nie u kazdego musi tak być.
20 marca 2018 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tydzien, dwa zajeło mi przyzwyczajenie się do e-papierosów. Ważne żeby nie zapalic w tym czasie papierosa , bo odwyk pójdzie sie ............... . 
No, a potem pozostanie odzwyczajenie sie od e-papierosów. Mnie jakos tak się samo z siebie zredukowało to e-palenie, ale nie u kazdego musi tak być.

Jako absolutny niepalacz wole towarzystwo tradycyjnych papierosow. Nie toleruje e
20 marca 2018 20:46
EwaR65

A tos rzucila palenie w cholere??? Do tego ustrojstwa trza sie przyzwyczajac,a smaki tych aromatow tyz sa dobre,mozna wybrac i probowac. Jest nawet kawa albo owocowe. Mus to mus trza zacisnac pasa,a moze i na dobre wyjdzie.

W cholere to zielone grozi O spi?
20 marca 2018 20:46
EwaR65

A tos rzucila palenie w cholere??? Do tego ustrojstwa trza sie przyzwyczajac,a smaki tych aromatow tyz sa dobre,mozna wybrac i probowac. Jest nawet kawa albo owocowe. Mus to mus trza zacisnac pasa,a moze i na dobre wyjdzie.

W cholere to zielone grozi O spi?
20 marca 2018 20:47
tina 100%

Tydzien, dwa zajeło mi przyzwyczajenie się do e-papierosów. Ważne żeby nie zapalic w tym czasie papierosa , bo odwyk pójdzie sie ............... . 
No, a potem pozostanie odzwyczajenie sie od e-papierosów. Mnie jakos tak się samo z siebie zredukowało to e-palenie, ale nie u kazdego musi tak być.

....... Tez zielone
20 marca 2018 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Tydzien, dwa zajeło mi przyzwyczajenie się do e-papierosów. Ważne żeby nie zapalic w tym czasie papierosa , bo odwyk pójdzie sie ............... . 
No, a potem pozostanie odzwyczajenie sie od e-papierosów. Mnie jakos tak się samo z siebie zredukowało to e-palenie, ale nie u kazdego musi tak być.

No mnie zajmie wiecej bom kopcila rowno. Trza sprobowac,w domu tom palila raz to, raz prawdziwe,teraz mam tylko to.
20 marca 2018 21:10 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

W cholere to zielone grozi:chaplin: O spi?

Przeca,ze tak bedzie wiecej mamony bo taniej.
20 marca 2018 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

No mnie zajmie wiecej bom kopcila rowno. Trza sprobowac,w domu tom palila raz to, raz prawdziwe,teraz mam tylko to.

Te zwykłe trzeba odstawić od razu i nie popalać, ale rzeczywiście , możesz dłużej odczuwać dyskomfort.
20 marca 2018 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Jako absolutny niepalacz wole towarzystwo tradycyjnych papierosow. Nie toleruje e:strach na wroble:

To bywasz bierną palaczką...
21 marca 2018 10:34 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Dobrze,ze nie trza szukac bom z obiegu wypadla a chce sie pochwalic zem sie przerzucila na taki dings. Niewygodnie mnie z nim ale sie przyzwyczajam. A przerzucilam sie z musu oszczedzania i trza przyznac,ze nawet dobry pomysl i smrodu nie ma

Dobry wybór , pytanie czy wytrwasz he he .