Papierosy, E-papieros - moje przygody z paleniem

21 marca 2018 10:38 / 3 osobom podoba się ten post
Babeczka

Dobry wybór , pytanie czy wytrwasz he he .:-)

Jeżeli naprawdę chce się pożegnać z papierosami to wytrwa.
Trzeba chcieć.
21 marca 2018 21:19 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Dobry wybór , pytanie czy wytrwasz he he .:-)

To nie ma co pytac bo musze sie odkuc to i musialam wybrac tansza opcje,inaczej bym nie rzucila palenia na rzecz epapierosa.
21 marca 2018 21:24 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Jeżeli naprawdę chce się pożegnać z papierosami to wytrwa.
Trzeba chcieć.

Narazie jestem na etapie zesraj sie a nie daj sie,testuje aromaty i jedno co mnie sie juz podoba to brak smrodu i oszczedzona mamona
21 marca 2018 21:29 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Narazie jestem na etapie zesraj sie a nie daj sie,testuje aromaty i jedno co mnie sie juz podoba to brak smrodu i oszczedzona mamona :radosc1:

Pamiętam ten etap :) Wtedy byłam na szteli, fajki się skonczyły, na dworze zmino i padało i pomyślałam sobie, że nie dam sie fajom wodzic za nos i nie pójde do sklepu :)
21 marca 2018 21:38 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Pamiętam ten etap :) Wtedy byłam na szteli, fajki się skonczyły, na dworze zmino i padało i pomyślałam sobie, że nie dam sie fajom wodzic za nos i nie pójde do sklepu :)

Pamietam jak moj przyjaciel musial biegac do sklepu bo musialam miec fajki w domostwie,no musialam miec pewnosc,ze sa zeby mnie sie przypadkiem nie skonczyly. Czlowiek glupi,no taka slabosc.
22 marca 2018 10:28 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

To nie ma co pytac bo musze sie odkuc to i musialam wybrac tansza opcje,inaczej bym nie rzucila palenia na rzecz epapierosa.

Fakt , jest tańsza . Powodzenia
22 marca 2018 21:34 / 1 osobie podoba się ten post
Babeczka

Fakt , jest tańsza . Powodzenia :-)

Nie dziekuje zeby nie zapeszyc,nie ma co robic wielkiego halo,dam se rade i moze pozyje dluzej.
23 marca 2018 18:40
Ellax2

Knorr, masz prawie całkowita racje - ze mna było tak samo. Prawie, bo w czasie niepalenia wcale mnie nie ciagnęło i dlatego... punkt 2.: unikałam z powodu tego, że przeszkadzał mi dym i smród.
7 lat nie paliłam.

Nie paliłaś 7 lat, a potem? Co nastąpiło?
23 marca 2018 18:41
halinka55

Nie paliłaś 7 lat, a potem? Co nastąpiło?

Nastąpił powrót do palenia. 
23 marca 2018 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Nastąpił powrót do palenia. 

Z jakiegoś konkretnego powodu? Ja właśnie ponownie wzięłam się za elektryka. Leżał w kącie prawie miesiąc, ale kupili mi najmocniejszy liquid i powoli próbuję się przestawiać. Pierwsza próba zakoćnzyła się porażką.
24 marca 2018 11:27 / 2 osobom podoba się ten post
halinka55

Z jakiegoś konkretnego powodu? Ja właśnie ponownie wzięłam się za elektryka. Leżał w kącie prawie miesiąc, ale kupili mi najmocniejszy liquid i powoli próbuję się przestawiać. Pierwsza próba zakoćnzyła się porażką.

Próbuj , e papieros jest zdrowszy , wiem bo używam .
25 marca 2018 00:00 / 1 osobie podoba się ten post
Nie chcę wzbudzać kontrowersji ale temat jest po prostu głupi. Sprawdziłem w internecie ile kosztuje paczka papierosów. 15 pln codziennie to 450 pln. Nigdy nie paliłem, może dlatego, że od małego miałem zaszczepiony sport od ojca. Zastanówcie się, czy nie lepiej poćwiczyć w tym czasie. Policzyłem, że 450 w roku to 5400 pln. Przekonajcie mnie, że to ma sens..
25 marca 2018 08:57 / 2 osobom podoba się ten post
kacperek

Nie chcę wzbudzać kontrowersji ale temat jest po prostu głupi. :-) Sprawdziłem w internecie ile kosztuje paczka papierosów. 15 pln codziennie to 450 pln. Nigdy nie paliłem, może dlatego, że od małego miałem zaszczepiony sport od ojca. Zastanówcie się, czy nie lepiej poćwiczyć w tym czasie. :-) Policzyłem, że 450 w roku to 5400 pln. Przekonajcie mnie, że to ma sens..

Ćwicz Kacperek ...ćwicz ....My w De pracujemy ..stać nas na jaranie . Ty ..nie możesz zdecydować się na wyjazd , tylko raz na jakiś czas ( kiedy na forum martwa cisza ) odezwiesz się z zapytaniem o dobra agencję , booo...masz ochotę wyjechac na roboty ...
Nie pozostaje ci nic innego jak siłownia i pakowanie ...w muły i kaloryfer  oczywiście ...nie walizki . ..Ćwicz maleńki ...ćwicz ostroooooo !
25 marca 2018 10:30
Babeczka

Próbuj , e papieros jest zdrowszy , wiem bo używam .:-)

A widziałaś jak e -papieros wybuchł facetowi,twarz poparzona masakra
25 marca 2018 10:45 / 2 osobom podoba się ten post
kacperek

Nie chcę wzbudzać kontrowersji ale temat jest po prostu głupi. :-) Sprawdziłem w internecie ile kosztuje paczka papierosów. 15 pln codziennie to 450 pln. Nigdy nie paliłem, może dlatego, że od małego miałem zaszczepiony sport od ojca. Zastanówcie się, czy nie lepiej poćwiczyć w tym czasie. :-) Policzyłem, że 450 w roku to 5400 pln. Przekonajcie mnie, że to ma sens..

Ila to trzeba jarać, żeby wydać 450 na miesiąc?! Ja wydaję ok 200 i styknie. Uszami by mi dym poszedł.