Psy, koty i inne nasze zwierzaki

23 listopada 2019 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
U mnie pies i kot żyją w zgodzie
23 listopada 2019 22:15 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

U mnie pies i kot żyją w zgodzie

Bo nie rozmawiają i się nie kłocą
11 grudnia 2019 18:56 / 3 osobom podoba się ten post
A ja se mam kotka fajnego
kociczka: Namida (to nie ja wymyśliłam to corka) i se go mam juz ponad 9lat i kocham i se bede mieć.
Spimy razem, toaleta poranna razem, poludniowe tv razem, , zabawy w ganianie po chacie razem hehe
13 grudnia 2019 13:07 / 2 osobom podoba się ten post
A ja mam tu de 1 psa 13-letniego i sie kochamy  i lazi za mna jak pies  caly dzien
13 grudnia 2019 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

U mnie pies i kot żyją w zgodzie

U mnie w domu to wogole wszyscy musza zyc w zgodzie bo jel ki to to krotko z domu wyrzucam    
13 grudnia 2019 13:13 / 3 osobom podoba się ten post
Clio

A ja mam tu de 1 psa 13-letniego i sie kochamy:spacer z psem::przytula:  i lazi za mna jak pies :lol3: caly dzien

Raz miałam pieska równie starenkiego jak jego właścicielka czyli moja podopieczna. Chciałam go nawet ukraść czyli zabrać do Polski bo skradł moje serce ale nie mogłam tego zrobić babci. 
Ostatnio kot mi się trafił i to na tyle 
Kocham zwierzęta i krzywdy przmnie nie mają a wręcz je rozpuszczam. 
13 grudnia 2019 13:16 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Raz miałam pieska równie starenkiego jak jego właścicielka czyli moja podopieczna. Chciałam go nawet ukraść czyli zabrać do Polski bo skradł moje serce ale nie mogłam tego zrobić babci. 
Ostatnio kot mi się trafił i to na tyle :-)
Kocham zwierzęta i krzywdy przmnie nie mają a wręcz je rozpuszczam. 

Ja tu tez rozpuscilam chyba psa. Modli sie nad miska pol dnia  ze swoim jedzeniem psim i smeci ze chce z szafki z komody przysmaki i pol dnia tam wystaje i mnie pol dnia szturchac potrafi  
13 grudnia 2019 13:16 / 1 osobie podoba się ten post
Clio

U mnie w domu to wogole wszyscy musza zyc w zgodzie bo jel ki to to krotko:strzela z bicza: z domu wyrzucam :przeklina:   :lol3:

13 grudnia 2019 13:17 / 1 osobie podoba się ten post
Engel

Tak mam 2 koty On  i Ona :przytula:
On staruszek  z fochami, 
Ona  młodziutka i zadziorna
Tak myślę że dobrali się znakomicie z moim trzecim kotem w głowie

O tym trzecim nic nie wiedziałam 
13 grudnia 2019 13:25
Jak sie che troche z pdp podroczyc (a lubie) to mowie ze jej pies w 1% jest tez moj bo ja daje mu jesc, pic i wychodzę na spacery, czesze i wypuszczam na ogrodek i sie bawie z nim  latem... Cdn.. 
13 grudnia 2019 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
Clio

Ja tu tez rozpuscilam chyba psa. Modli sie nad miska pol dnia  ze swoim jedzeniem psim i smeci ze chce z szafki z komody przysmaki i pol dnia tam wystaje i mnie pol dnia szturchac potrafi :lol2: 

Łapka czy pyszczkiem Cię szturcha 
13 grudnia 2019 13:26 / 1 osobie podoba się ten post
I mowie ze jej jest wiec moze w 99% na co się na stanowczo nie   i kowi ze jej jest w 99,99999...% a moj w 0,00000000999999. mamy ubaw 
13 grudnia 2019 13:29 / 1 osobie podoba się ten post
Kika67

Łapka czy pyszczkiem Cię szturcha :-)

Nosem, głowa i lapa . P. S. Niestety minus taki, ze jest duuuzy i juz starszy wlosy lataja po calej chacie, trudno utrzymać czystosc włosowatą jest co robić. 
31 grudnia 2019 21:34 / 4 osobom podoba się ten post

 
A moja pieska w domu katorgi teraz przeżywa.... Najcichsze miejsce sobie wybrała, w łazience, i chyba mówi.... niech się już te fajerwerki skończą...
Dostała tabletki jakieś tam na uspokojenie
31 grudnia 2019 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
Luke


 
A moja pieska w domu katorgi teraz przeżywa.... Najcichsze miejsce sobie wybrała, w łazience, i chyba mówi.... niech się już te fajerwerki skończą...
Dostała tabletki jakieś tam na uspokojenie

U mnie z domu donoszą, że na razie jeszcze nie jest tak żle, ale szkoda mi tych piesełów, a fajerwerki są naduzywane.