Psy, koty i inne nasze zwierzaki

10 kwietnia 2019 16:13 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też mam fioła na punkcie zwierzaków są po prostu kochane  i kochają bezinteresownie:hihihi: bardzo lubię obserwować ich zachowania .Nie mogę słuchać o okrucieństwie a co dopiero oglądać .Każdy powinien reagować jeśli dzieje się krzywda.Bardzo dobrze że nagłaśnia się o tym w mediach  a zwyrodnialce,psychole powinni dostawać jeszcze wyższe kary!!!.Czasem oglądam ciekawy program jak w Stanach działa pewna organizacja powołana do ochroony zwierząt .Są świetni tam nie ma gadki wchodzą,, z drzwiami "jak trzeba a i wyroki są znacznie większe i kary pieniężne .Znam kilka takich osób z mojego otoczenia(wielkich miłośników zwierząt:serce:) ,które nadałyby się do świetnie do poskromienia sadystycznych zapędów takich zwyrodnialców:boks1:musiałam się wygadac

Tak ładnie napisałaś,to w nagrodę,haha, masz fotkę mojego wiecznie głodnego pieska. Lubi w kuchni urzędować, bo wie, że zawsze coś mu się dostanie

12 kwietnia 2019 11:27 / 1 osobie podoba się ten post
Suczka chybasympatycznaTo Śnieżka prawda?
14 kwietnia 2019 19:27
Moja kotka staruszka miała 15 lat na karku i niestety odeszła :(
16 kwietnia 2019 10:59
Przykro mi z tego powodu :( Ze zwierzakami mozna sie czasami mocniej zżyć niz niektorymi ludzmi...
19 kwietnia 2019 01:04
Luke

Tak ładnie napisałaś,to w nagrodę,haha, masz fotkę mojego wiecznie głodnego pieska. Lubi w kuchni urzędować, bo wie, że zawsze coś mu się dostanie

Psy są łasuchami. Przyjemna psina.
Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.