Bezsenność

28 października 2015 13:40
Andrea niby masz rację, ale nowe stele to trochę loteria. Ważne jest żebyśmy się cały czas uczyły na co się przygotować i na co zwracać uwagę przy podejmowaniu zleceń. Im więcej wiemy i lepiej wszystko dokładnie sprawdzimy, tym mniejsza szansa że wylądujemy w jakimś strasznym miejscu.
21 grudnia 2015 20:42
Trzy kolejne noce po mniej niż dwie godziny snu.
ostatniej nocy o godzinie 1.00 Marta dała mi 3 tabletki Beruhigunges Dragee
(nie wiem nawet co to jest, ale i tak nie pomogło).
Boję się następnej - dzisiejszej nocy
21 grudnia 2015 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
A ja czasami zazdroszczę tym co mało śpią? Więcej czasu mają a ja to chyba życie prześpię?
21 grudnia 2015 21:36 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie w De też często męczy bezsenność. Na poprzednim miejscu pomimo zmęczenia często nie spałam do 4-j,pomimo że o 23-j ledwie na oczy widziałam.Kładłam głowe na poduszcze i już ,już zaypiałam i nagle przyszła jakas myśl i koniec. Oczywiście ze spania nici,zamiast tego zaczynałam się wkurzac,że usnąc nie mogę.
Podobnie miałam na innych sztelach,szczególnie gdy mogłam spoidziewac się wołania pdp. Tu narazie śpie bardzo dobrze,pewnie do czasu gdy z jakiegoś powodu obudzi mnie pdp. Mam nadzieję,ze do tego nie dojdzie.
Myslałam ,czy nie powinnam na wyjazdy kupowac w Polsce oprócz Gripexu i innych takich coś na sen,moze coś ziołowego?
21 grudnia 2015 21:47 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie w De też często męczy bezsenność. Na poprzednim miejscu pomimo zmęczenia często nie spałam do 4-j,pomimo że o 23-j ledwie na oczy widziałam.Kładłam głowe na poduszcze i już ,już zaypiałam i nagle przyszła jakas myśl i koniec. Oczywiście ze spania nici,zamiast tego zaczynałam się wkurzac,że usnąc nie mogę.
Podobnie miałam na innych sztelach,szczególnie gdy mogłam spoidziewac się wołania pdp. Tu narazie śpie bardzo dobrze,pewnie do czasu gdy z jakiegoś powodu obudzi mnie pdp. Mam nadzieję,ze do tego nie dojdzie.
Myslałam ,czy nie powinnam na wyjazdy kupowac w Polsce oprócz Gripexu i innych takich coś na sen,moze coś ziołowego?

Spróbuj Baldrian tabletki, w aldiku najkorzystniej 120 szt. za 3,99 E, a z nieziołowych bez recepty Vivinox Stark /ok. 8 E za 20 szt/ albo Hogar Nacht /10 szt. ok 6 E /, te dwa ostatnie to juz w aptece.Tez mam ten problem.
21 grudnia 2015 21:53
Przed chwilą w innym topiku dowiedziałem się, że Moja ma jakieś inne plany!
Nie wiem od kiedy ma te plany???
Ja od trzech nocy nie mogę spać?!!
21 grudnia 2015 21:56
darekr

Przed chwilą w innym topiku dowiedziałem się, że Moja ma jakieś inne plany!
Nie wiem od kiedy ma te plany???
Ja od trzech nocy nie mogę spać?!!

Napisałem - Moja,
Oczywiście przecież nie Moja,
Miałem na myśli Martę
21 grudnia 2015 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie w De też często męczy bezsenność. Na poprzednim miejscu pomimo zmęczenia często nie spałam do 4-j,pomimo że o 23-j ledwie na oczy widziałam.Kładłam głowe na poduszcze i już ,już zaypiałam i nagle przyszła jakas myśl i koniec. Oczywiście ze spania nici,zamiast tego zaczynałam się wkurzac,że usnąc nie mogę.
Podobnie miałam na innych sztelach,szczególnie gdy mogłam spoidziewac się wołania pdp. Tu narazie śpie bardzo dobrze,pewnie do czasu gdy z jakiegoś powodu obudzi mnie pdp. Mam nadzieję,ze do tego nie dojdzie.
Myslałam ,czy nie powinnam na wyjazdy kupowac w Polsce oprócz Gripexu i innych takich coś na sen,moze coś ziołowego?

Jakby mnie Pdp co chwilę budziła to pewnie by było tak samo? Tu mam dobrze! Śpie po 8-9 godzin jednym cięgiem i rano muszę się zmuszać żeby z wyrka wyskoczyć. Nastawiam budzik zeby wstac rano bo z tabletkami diakonki przychodza a nie mają kluczy więc muszę otworzyć. 
21 grudnia 2015 22:01 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie w De też często męczy bezsenność. Na poprzednim miejscu pomimo zmęczenia często nie spałam do 4-j,pomimo że o 23-j ledwie na oczy widziałam.Kładłam głowe na poduszcze i już ,już zaypiałam i nagle przyszła jakas myśl i koniec. Oczywiście ze spania nici,zamiast tego zaczynałam się wkurzac,że usnąc nie mogę.
Podobnie miałam na innych sztelach,szczególnie gdy mogłam spoidziewac się wołania pdp. Tu narazie śpie bardzo dobrze,pewnie do czasu gdy z jakiegoś powodu obudzi mnie pdp. Mam nadzieję,ze do tego nie dojdzie.
Myslałam ,czy nie powinnam na wyjazdy kupowac w Polsce oprócz Gripexu i innych takich coś na sen,moze coś ziołowego?

22 grudnia 2015 02:41 / 1 osobie podoba się ten post
takie niespania mam zawsze przed PEŁNIĄ,tak tez byłoz poprzednim podop.grasowal czasem po nocy.tu na razie cicho,,
22 grudnia 2015 19:25 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Napisałem - Moja,
Oczywiście przecież nie Moja,
Miałem na myśli Martę

darekr, jak minela dzisiejsza noc??? spales???
22 grudnia 2015 19:35 / 3 osobom podoba się ten post
leni

darekr, jak minela dzisiejsza noc??? spales???

leni jeszcze nie minely dwa tygodnie wiec "sufit" nadal do poprawek
22 grudnia 2015 19:39 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

leni jeszcze nie minely dwa tygodnie wiec "sufit" nadal do poprawek:lol1:

sufit u sasiada rozumiem:)))) i on sie dziwi, ze nie moze spac!!!! na spiaco tego sie nie da robic przeciez
22 grudnia 2015 20:21 / 2 osobom podoba się ten post
leni

sufit u sasiada rozumiem:)))) i on sie dziwi, ze nie moze spac!!!! na spiaco tego sie nie da robic przeciez:-)

Da się,,, to jest sex na śpiku hiiii

Wzajemna pomoc
22 grudnia 2015 20:25 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

:lol2: Da się,,, to jest sex na śpiku hiiii:-)

Wzajemna pomoc

ujjj przypomnialo mi sie teraz, jak kiedys polska znajoma, ktora zyla z mezem pod jednym dachem ale sie strasznie zarli, w pewnym momencie zaszla w kolejna ciaze i na pytania sasiadek ( nie moje bo nie interesuje mnie zycie prywatne innych) dlaczego znowu ciaza, jesli sie im nie uklada, odpowiedziala- nie wiem , ja spalam , nic nie wiemjednak na spiaco tez sie da