Bezsenność

25 grudnia 2015 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

a gdzie moge miec takie zachciewajki jak nie tu ? W ciazy nie jestem:-)

A wiadomo?
W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe
25 grudnia 2015 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Ewelina1

A wiadomo?:yo:
W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe:yeah:

a wiesz ze nie pomyslalem o tym 
okresu nie mam,brzuch mi przybral i zbiera mnie na wymioty na widok ogorkow konserwowych
25 grudnia 2015 22:50 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

a wiesz ze nie pomyslalem o tym :-)
okresu nie mam,brzuch mi przybral i zbiera mnie na wymioty na widok ogorkow konserwowych:wysmiewa:

Na bank jesteś w ciąży.............jak mi nie wierzysz to wpisz w google Twoje dolegliwości......a wszystko Ci wytłumaczą
26 grudnia 2015 11:05 / 4 osobom podoba się ten post
Ewelina1

Na bank jesteś w ciąży.............jak mi nie wierzysz to wpisz w google Twoje dolegliwości......a wszystko Ci wytłumaczą:gwizdanie::-)

wpisalem i Dr Google stwierdzil ze to urojona
20 maja 2016 10:43
moja babcia nie śpi , mam wreszcie syrop MELPERON AL- ile jej podac jednorazowo waży 56kg 
20 maja 2016 10:54 / 1 osobie podoba się ten post
Monika67

moja babcia nie śpi , mam wreszcie syrop MELPERON AL- ile jej podac jednorazowo waży 56kg 

A jakie są zalecenia , dawki ? To z przepisu lekarza ?
20 maja 2016 11:06
Monika67

moja babcia nie śpi , mam wreszcie syrop MELPERON AL- ile jej podac jednorazowo waży 56kg 

Moja Pdp bierze już dłuższy czas 25 ml to taki mały łyk. Na to czy zadziała trzeba czekać około 3 tygodni>
20 maja 2016 11:15
BaskaS

A jakie są zalecenia , dawki ? To z przepisu lekarza ?

tak lekarz przepisal , tylko tyle powieidzl ze wyprobowac najmniej ale tu kolezanka napisala mi ze efekty po 3 tygodniach , to ja nie dam rady 
20 maja 2016 11:28
Moja także ,buszuje całe noce,też jeste zmęczona,bierze tabletki na spanie,ale działają tylko 3 godziny,męczymy się razem
20 maja 2016 11:34
Monika67

tak lekarz przepisal , tylko tyle powieidzl ze wyprobowac najmniej ale tu kolezanka napisala mi ze efekty po 3 tygodniach , to ja nie dam rady 

Ale może być tak ze zadziała od razu?
Oczywiście godzinę przed spaniem najlepiej!
 
20 maja 2016 11:45
Mel peron nie na wszystkie babcie działa. ...
Dozuj jak lekarz mowil
20 maja 2016 12:03 / 2 osobom podoba się ten post
Krysiakrysienka

Moja także ,buszuje całe noce,też jeste zmęczona,bierze tabletki na spanie,ale działają tylko 3 godziny,męczymy się razem:goraczka:

Niedopasowane tabletki ma. Poproś o zmianę?
20 maja 2016 12:35
MeryKy

Niedopasowane tabletki ma. Poproś o zmianę?

Myślę tak dokładnie jak piszesz ale moja Frau ma z 10 poważnych chorob jak silna cukrzyca,rozrusznik no nie bedę wymieniała dalej ale ponoć te dwie rzeczy przeważają,że nie może mieć takich tabletek ,które by skutkowały,
20 maja 2016 13:18
mzap88

Mel peron nie na wszystkie babcie działa. ...
Dozuj jak lekarz mowil

Moja Pdp po Meloporanie miała zawroty, była rozdrażniona, powiedziałam o zmianę i przepisał Jej kroplę /skuteczne śpi całą noc/ -TRIMIPRAMIN- NEURAXPHARM - OD 8-DO 10 kropli.
20 maja 2016 13:46 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Niedopasowane tabletki ma. Poproś o zmianę?

Zgadzam się - jak nie działa, to trzeba dobrac coś innego.