Weryfikacja przez telefon

19 maja 2014 16:08 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kasiu , nie jestem w temacie : a co z Twoją PDP-ną , u której tak długo byłaś ? :)

Wyszła Basiu zamąż hihihihi
Ja już znalazłam ,jadę w czwartek..
19 maja 2014 16:11 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Kasiu , nie jestem w temacie : a co z Twoją PDP-ną , u której tak długo byłaś ? :)

Babuszka by nas chętnie zatrzymała,ale  jejs iostrzenica zdecydowała inaczej bo konto babuszki pokazało dno......I po zabawie....
19 maja 2014 16:15 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Babuszka by nas chętnie zatrzymała,ale  jejs iostrzenica zdecydowała inaczej bo konto babuszki pokazało dno......I po zabawie....

Trafisz jeszcze lepiej :)......Spójrz i przeczytaj wyżej .....ale z tej Gosicy wrednota , wygryzła Cię i jeszcze się chwali :)))))
19 maja 2014 16:19 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Trafisz jeszcze lepiej :)......Spójrz i przeczytaj wyżej .....ale z tej Gosicy wrednota , wygryzła Cię i jeszcze się chwali :)))))

Żartowniś Basiu,co ja Kasię wygryzłam? osz Ty !!!  jeszcze ktoś pomyśli ,że naprawdę
19 maja 2014 16:23 / 1 osobie podoba się ten post
gosia35

Żartowniś Basiu,co ja Kasię wygryzłam? osz Ty !!!  jeszcze ktoś pomyśli ,że naprawdę

Jestem szybsza od prędkości świetlnej :)...... Zle doczytałam ..........a może dobrze , juz sama nie wiem ..DDDDDDD.......Powodzenia ...:))))
19 maja 2014 16:27 / 3 osobom podoba się ten post
gosia35

Żartowniś Basiu,co ja Kasię wygryzłam? osz Ty !!!  jeszcze ktoś pomyśli ,że naprawdę

Mnie???Wygryźć???Niedoczekanie:):):):):)
Gosia zmęczona domowym urlopem spada na urlop do D:):):) 
19 maja 2014 16:39 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Mnie???Wygryźć???Niedoczekanie:):):):):)
Gosia zmęczona domowym urlopem spada na urlop do D:):):) 

Kaaaaaaaaasia    Ty wiesz...............
Tak będę szubko spitalać ipatrzeć czy za mną nie lecą
19 maja 2014 19:24 / 2 osobom podoba się ten post
gosia35

Kaaaaaaaaasia    Ty wiesz...............
Tak będę szubko spitalać ipatrzeć czy za mną nie lecą

Ja też . Kiedyś chciałam wracać do D. po ok. 3 tygodniach , dziś jest czwarty dzień jak jestem  i ..........mogę już a tu jeszcze do niedzieli ! :))))
19 maja 2014 19:27 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ja też . Kiedyś chciałam wracać do D. po ok. 3 tygodniach , dziś jest czwarty dzień jak jestem  i ..........mogę już a tu jeszcze do niedzieli ! :))))

No to jak Wy nie możecie 3 tygodni w domu wytrzymać to jak ja wytrzymam 6 ?? Chyba w dołek wpadne :):):)
19 maja 2014 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No to jak Wy nie możecie 3 tygodni w domu wytrzymać to jak ja wytrzymam 6 ?? Chyba w dołek wpadne :):):)

Dziwne , ale prawdziwe .... Z daleka się tęskni  a z bliska .....szkoda gadać ....skargi , użalania ..:((((
19 maja 2014 19:43
Ja tam w domu mogę siedzieć ile wlezie:)Jak możecie chcieć do D uciekać????
19 maja 2014 19:46
kasia63

Ja tam w domu mogę siedzieć ile wlezie:)Jak możecie chcieć do D uciekać????

Nie zrozumiesz ... Szczęściara jestes ..:(
19 maja 2014 19:54
Czy myslicie, że to dobry pomysl żebym przeszla rozmowę telefoniczna z firma za koleżankę ze slabym niemieckim ,,,, ?? bardzo chcialabym jej pomóc ... ,,, ona zna tylko kilka slówek ,,,
19 maja 2014 19:56 / 7 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Czy myslicie, że to dobry pomysl żebym przeszla rozmowę telefoniczna z firma za koleżankę ze slabym niemieckim ,,,, ?? bardzo chcialabym jej pomóc ... ,,, ona zna tylko kilka slówek ,,,

To najgorszy z pomysłów . Przecież i tak wyjdzie na jaw ,że koleżanka nie zna niemieckiego i najprawdopodobniej rodzina odeślę ją z powrotem do domu. Po drugie to oszustwo.
Jeszcze skończy sie tak,że zamiast jej pomóc narazisz ją na kłopoty.
Jak chcesz jej pomoc to daj jej linki z netu do nauki niemieckiego.
19 maja 2014 20:09 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Czy myslicie, że to dobry pomysl żebym przeszla rozmowę telefoniczna z firma za koleżankę ze slabym niemieckim ,,,, ?? bardzo chcialabym jej pomóc ... ,,, ona zna tylko kilka slówek ,,,

Nie!
To niedopuszczalne, lepiej niech koleżanka zacznie się na serio uczyć niemieckiego, bo inaczej zostanie jej tylko opieka w Polsce.