Bezsenność w pracy - nocne pogaduchy

06 sierpnia 2015 07:10
kasia63

Nie ,Abrabasiu-to jest taka lekka ,łatwa i przyjemnarobota ,że wieczorami znudzona opiekunka dorabia układaniem towarów na półkach w markecie :):):):)Taka na ojraski pazerna,że szkoda nocy na spanie marnować:):):):) 

Oj tam Kasia ! my to wypoczęte jesteśmy jak byśmy na wywczasach u wód były ! ....ale temat fajny , dyskusyjny , taki coś w stylu " Korneliusa , Piotra Dominika " i kilku innych podobnych " ludziów "
06 sierpnia 2015 07:16 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj tam Kasia ! my to wypoczęte jesteśmy jak byśmy na wywczasach u wód były ! ....ale temat fajny , dyskusyjny , taki coś w stylu " Korneliusa , Piotra Dominika " i kilku innych podobnych " ludziów " :-):-):-)

Mhm...no dobrze.Co to ja wczoraj...Aaaaa,o 20ej  byłam u siebie.Zjadłam kolację przed TV,pogadałam  przez telefon,wyprałam dwie bluzki,co to farbują okrutnie i nie ma co ich do pralki wkładać,posiedziałam na forum,o 22ej poszłam PDP tabsa dać,potem pod prysznic ,w łóżeczku chwile poczytałam i padłam.W tzw.międzyczasie kilka fajurek spaliłam .Ot,i cały "interesujący" wieczór:):):):):)
06 sierpnia 2015 07:28 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Mhm...no dobrze.Co to ja wczoraj...Aaaaa,o 20ej  byłam u siebie.Zjadłam kolację przed TV,pogadałam  przez telefon,wyprałam dwie bluzki,co to farbują okrutnie i nie ma co ich do pralki wkładać,posiedziałam na forum,o 22ej poszłam PDP tabsa dać,potem pod prysznic ,w łóżeczku chwile poczytałam i padłam.W tzw.międzyczasie kilka fajurek spaliłam .Ot,i cały "interesujący" wieczór:):):):):)

Ale , czy chociaż mężowi tak ciuteczkę na nerwach pograłaś ? albo PDP na nosie ? przyznaj się Kasia , nie bądź taka , noooo !
06 sierpnia 2015 16:38 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ale , czy chociaż mężowi tak ciuteczkę na nerwach pograłaś ? albo PDP na nosie ? przyznaj się Kasia , nie bądź taka , noooo ! :-)

Nie:)Mąż nie zasłuzył a PDP i tak nie kuma:):):)Sobie moge pograć:0Hi hi hi
14 września 2015 00:31
Czy ktos moze nie moze spac tak jak ja????
14 września 2015 00:59 / 1 osobie podoba się ten post
Mazury

Czy ktos moze nie moze spac tak jak ja????

Na pewno nie ode mnie czekałeś odpowiedzi.
ale pewnie niedługo Moncherie, Babka, Barbara n.
i może jeszcze ktoś się tu zjawi :)
14 września 2015 01:31
darekr

Na pewno nie ode mnie czekałeś odpowiedzi.
ale pewnie niedługo Moncherie, Babka, Barbara n.
i może jeszcze ktoś się tu zjawi :)

Dlaczego nie od Ciebie? Od kogokolwiek:):) . A Ty dlaczego nie spisz???
14 września 2015 05:12 / 1 osobie podoba się ten post
Mazury

Dlaczego nie od Ciebie? Od kogokolwiek:):) . A Ty dlaczego nie spisz???

Bo też jestem "Nocny Marek"
14 września 2015 09:29 / 2 osobom podoba się ten post
darekr

Na pewno nie ode mnie czekałeś odpowiedzi.
ale pewnie niedługo Moncherie, Babka, Barbara n.
i może jeszcze ktoś się tu zjawi :)

Darek ja sobie wypraszam takie insynuacje, ze niby po nocach na forum sie blakamOwszem, w tygodniu moze sie mnie zdarzyc, ale nie w weekend, ktory u mnie do poniedzialku do 6rano trwa. O nie, przez weekend spie niczym niemowle w matke wtuloneTyle, ze nie do matki sie tule
21 lutego 2017 14:37 / 5 osobom podoba się ten post
Ja jak usnę to można mnie wynieść razem z łóżkiem.....Miałabym obawy przed takim zleceniem, gdzie trzeba w nocy wstawać.....bo chyba bym nie usłyszała....Ale wstyd, Pdp w potrzebie a opiekunka chrapie......
15 marca 2017 00:58 / 4 osobom podoba się ten post
Hmm przydałoby się pospać, alw pdp nie daje...
Dobry pomysł z czytanuem książki, ja osobiście chyba wzięłabym się za ebooka by nie włączać światła :)
15 marca 2017 01:26 / 3 osobom podoba się ten post
MartynaM

Hmm przydałoby się pospać, alw pdp nie daje...
Dobry pomysł z czytanuem książki, ja osobiście chyba wzięłabym się za ebooka by nie włączać światła :)

Martynko,żal mi Ciebie,jeszcze trochę...dasz radę Ja nie śpię,bo lubię noc,mam czas,spokój,nadrabiam to, na co zabraklo mi dnia.Ostatnio,przechodzę "fobię"utraty czasu.Praca i stres jednak wymaga odpoczynku,korzystaj z każdej chwili,żeby odpocząć
15 marca 2017 05:44 / 3 osobom podoba się ten post
muszelka

Martynko,żal mi Ciebie,jeszcze trochę...dasz radę:przytula: Ja nie śpię,bo lubię noc,mam czas,spokój,nadrabiam to, na co zabraklo mi dnia.Ostatnio,przechodzę "fobię"utraty czasu.Praca i stres jednak wymaga odpoczynku,korzystaj z każdej chwili,żeby odpocząć:buziaki1:

Staram się to robić. Dzisiaj nawet udało mi się pospać 3h
18 października 2017 20:04 / 2 osobom podoba się ten post
" Dobre. " rady zawsze w cenie
18 października 2017 20:04 / 1 osobie podoba się ten post
" Dobre. " rady zawsze w cenie