Bezsenność w pracy - nocne pogaduchy

03 stycznia 2013 11:32
oj, nieładnie, nieładnie, czepiacie się tych Niemek przy każdej okazji, ale przyznacie chyba, że one od 40+ o wiele mniej zmarszczek mimicznych mają niż Polki i są bez nadwagi. Córki mojej babci są w okolicy 50, a wyglądąją najwyżej na 40 lat. Niemki podobno biorą hormony i dlatego trzymają się dobrze. Nie piszcie mi tylko, że znacie tutaj grubasy, bo owszem, żyją sobie wesoło, jednak jest ich o wiele mniej niż w Polsce, podobnie jak we Włoszech. A na kompleksy szkoda czasu - Kleopatra nie wyglądała najlepiej pod względem urody, a potrafiła zdobyć bardzo atrakcyjnych mężczyzn. I to dopiero jest sztuka!
03 stycznia 2013 11:39 / 1 osobie podoba się ten post
oj tam zaraz Kleopasia!:) jesli mowa o zmarszczak to te starsze sa poprostu zasuszone i przyznam szczerze rzadko widuje takie co zmarszczek nie maja ,chyba ze w tv.A młodziez jest tu naprawde opasla okropnie ,nawet małe dzieci ,dziewczyny siodłate.Szczególnie na wsi sie to rzuca w oczy.
03 stycznia 2013 13:18
Alez, sliczne pysio!! Wykapana babcia kika!
03 stycznia 2013 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Czytałam,w jakiejś polskiej prasie(troche temu},że Niemcy (faceci) sa najlepszymi mężami w europie! Byc tak musi pewnie,bo jaki inny chłop,np nasz rodzimy pasza polski,wytrzymal by z taka zasuszoną,zimnokrwista niemrą!!!
27 maja 2014 00:54 / 3 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Jak coś takiego istnieje to sobie kupię.

Janusz tego plastra nie kupił i zapomniał o forum.Pozdrawiam.
12 grudnia 2014 16:49
Ciekawe co za plastry
09 stycznia 2015 03:34
No ja juz pospalam troche teraz nie wiem ile nie pospie
zasypiam okolo 24gdybym zrobila to wczesniej,nieraz godzina 1 czy 2 budze sie
w pl spie i spalam jak zabita.mozna by mnie bylo wyniesc z posciela
09 stycznia 2015 06:13 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie teraz opa czasem 2 razy woła pipi,niestety ja potem nie moge zasnąć,siedze i buszyje,w PL tez ostatnio nie mogłam spać,wniosek-niezdrowe są ,długie,odsiadki.
09 stycznia 2015 06:39 / 3 osobom podoba się ten post
serce

U mnie teraz opa czasem 2 razy woła pipi,niestety ja potem nie moge zasnąć,siedze i buszyje,w PL tez ostatnio nie mogłam spać,wniosek-niezdrowe są ,długie,odsiadki.

Lubię wstawać wcześniej , ale lubię to tylko wtedy robić , kiedy sama , bez pomocy osób trzecich się wybudzam ! Sama się zastanawiam nad tym , bo w " domu " lubię wcześniej wstać i wczesnym popołudniem zregenerować organizm godzinną drzemką . Tutaj , w D. dopiero bym mogła odespać za wszystkie czasy ( przed i popołudniami ) , ale mi się nie chce , bo liczę się z tym , że w nocy jak się położę do wyra będę się kręcić w te i we w te , nie usnę od razu a jak unę mogę być zaraz wyrwana ze snu i dopiero wtedy mam problem z ponownym zaśnięciem . Kobitka , którą tutaj zastąpiłam , po porannym " oporządzeniu " Pusi , zagrzebywała się w " bety " i spała sobie jeszcze ze dwie godziny ..... ja tak nie umiem , szkoda mi dnia , bo ja to jestem z tych " mądrych inaczej " .....chyba !!! -:))))))
04 sierpnia 2015 23:35 / 2 osobom podoba się ten post
Pozdrawiam wszystkich co spac nie moga:):)
04 sierpnia 2015 23:37 / 2 osobom podoba się ten post
Mogą, mogą, ale to nie jest jeszcze pora do spania :D. 
05 sierpnia 2015 23:57
Co porabiacie jak babcie i dziadki spia a Wam sie spac za bardzo nie chce?? Moze jakies gry, komputer ?
06 sierpnia 2015 06:42 / 1 osobie podoba się ten post
Mazury

Co porabiacie jak babcie i dziadki spia a Wam sie spac za bardzo nie chce?? Moze jakies gry, komputer ?

No jak to co porabiamy ? jak w piosence " starych nie ma , chata wolna , oj będzie bal !!! "A gry ? gry przeróżne - jak kto ma z kim to i tzw. wstępne mogą być , jak jest z kim to i w " butelkę " można zagrać a przważnie ? przeważnie opiekun/ka sterana po całym dniu pracy  na łózko  pada jak kawka a jeśli ma jakieś problemy z zaśnięciem to tak długo liczy barany , że w końcu zaśnie i dobrze jak jej PDP po godzinie , dwóch nie wybudzi nawoływaniem " Ich musssssss ! "
06 sierpnia 2015 06:55 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No jak to co porabiamy ? jak w piosence " starych nie ma , chata wolna , oj będzie bal !!! "A gry ? gry przeróżne - jak kto ma z kim to i tzw. wstępne mogą być , jak jest z kim to i w " butelkę " można zagrać :-)a przważnie ? przeważnie opiekun/ka sterana po całym dniu pracy  na łózko  pada jak kawka a jeśli ma jakieś problemy z zaśnięciem to tak długo liczy barany , że w końcu zaśnie i dobrze jak jej PDP po godzinie , dwóch nie wybudzi nawoływaniem " Ich musssssss ! ":-):-):-)

Nie ,Abrabasiu-to jest taka lekka ,łatwa i przyjemnarobota ,że wieczorami znudzona opiekunka dorabia układaniem towarów na półkach w markecie :):):):)Taka na ojraski pazerna,że szkoda nocy na spanie marnować:):):):) 
06 sierpnia 2015 06:57 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No jak to co porabiamy ? jak w piosence " starych nie ma , chata wolna , oj będzie bal !!! "A gry ? gry przeróżne - jak kto ma z kim to i tzw. wstępne mogą być , jak jest z kim to i w " butelkę " można zagrać :-)a przważnie ? przeważnie opiekun/ka sterana po całym dniu pracy  na łózko  pada jak kawka a jeśli ma jakieś problemy z zaśnięciem to tak długo liczy barany , że w końcu zaśnie i dobrze jak jej PDP po godzinie , dwóch nie wybudzi nawoływaniem " Ich musssssss ! ":-):-):-)

To ja się na te gry piszę, no i może być bez biletu wstępu