Bezsenność w pracy - nocne pogaduchy

25 listopada 2012 02:20
hej, jest tu kto? nie ma. A mogło być tak pięknie...Po drugiej dwadzieścia, osoby 3 zalogowane dyskretnie buszują, więc czemu nie tu? nic nie rozumiem...
co do demencji sprawa nie jest taka oczywista czyli ucz się, a nie zachorujesz. Tu w D widziałam z nią ludzi wykształconych, czyli tych którzy uczyli się dłużej niż inni, chyba że chodzi o tzw. kształcenie ustawiczne tzn. do końca życia. Ta choroba jest niestety związana z wiekiem, po 80tce prawdopodobieństwo rośnie coraz szybciej, ale też z dietą - łykać tran lub olej lniany powinno się najpóźniej, profilaktycznie po 50tce, znajoma lekarka mi mówiła.
25 listopada 2012 10:28
Romana.... tyle mam wiadomosci o Demencji co wyszukam.... w internecie.... w TV. ... gazetach.... Ostatnio w broszurce wydawanej cotygodniowo przez Apteke - znalazlam artykul.... badano grupe 3000 tys. osob od 60. do 80. roku zycia o zaleznosci demencji od nauki.... im wiecej lat pracy umyslowej zwiazanej z nakuka tym pozniejsza zapadalnosc na chorobe. Mysle, ze ta hipoteza.... jak wszystkie inne... to proba znalezienia odpowiedzi, dlaczego na nia zapada coraz wiecej osob....
Podalam ja.... jakoze mamy na Forum wiele dziewczyn z pomaturalnym i wyzszym wyksztalceniem..... jako nadzieje:)

25 listopada 2012 17:14
ja bede miala chyba 2 miesiace bezsennosci babcia mi lata cala noc po kuchni i lazience POMOCY !!!
25 listopada 2012 17:32
kasia1970=popros rodzinke, aby jakies tebletki zalatwili na noc?
25 listopada 2012 17:38
no cos juz tam zalatwiali z pielegniarka , a pisalam ci maila prze chwila i nie chce wyjsc odemnie cos moze ty mi sprobuj pierwsza wyslac ja odpisze mam maila na profilu
02 stycznia 2013 23:56
Mam znalazłam,jestes kika?
03 stycznia 2013 00:01
Jestem... jestem Margolciu... o wymiarach Wenus... pewnie Ramona nas za jakis czas przystopuje... bo to jej obszar zainteresowan... greckimi mitami oczywiscie...
03 stycznia 2013 00:03
A to tutaj takie prawo obowiazuje?Aaaaa, ty tez biedulko nie możesz spać? Ja już nie daje rady.Chodze jak neptyk,wszystko mnie wkurza,nie wiem,na prawde nie wiem jak długo pociagnę?
03 stycznia 2013 00:12
M<rgolciu oto cala moja rodzina... ale to tlko dla Cienie i tych osob... ktorych tozainteresuje... zaraz z tym zdjeciem znikam... zaufalam...
03 stycznia 2013 00:18
A ten szpakowaty pan,to Twój niewierny? Ej,wyglada na całkiem przyzwoitego goscia,a która to Ty jestes?Bo na tym foto sa dwie babeczki? A te maluszki jakie słodziutkie buzki mają! Cudowna familijka.
03 stycznia 2013 00:28
Margolciu to zdjecie..jest wlacznie dla Ciebie...

jeszem ta najszczuplesza osoba... tak jak zaznaczlam .

Marolciu... dodam... ze urzeka mnie wod i dodam nnowe zdjecie....
03 stycznia 2013 00:34
Co Ty chcesz od swego wygladu,kobieto!!!! Nie grzesz,kika ,nie grzesz!!! Z mojej strony nic Ci nie grozi, ale tak na prawde to czego sie obawiasz? Nie odpisujesz,to i pewnie Ciebie też zmogło spanko,to pa,pa,pa
03 stycznia 2013 00:51
Margolcciu... wykazalas sie duza cierpliwoscia---- dziekuje za czas poswiecony...osobie z wieloma kompleksami... dobranoc...
03 stycznia 2013 09:36
Och kika,pociesz się,że nie tylko Ty je masz, jak bym miała wymienic Ci swoje.....uffff,ok,kompleks nosa; zawsze wydawał mi sie za duży,kompl cycków,płaskostopie,łuszczyca,iksowate nogi,za krótka szyja, jednym słowem MASAKRA! Order dla mego chłopa,za odwagę i poświęcenie sie dla takiego paszteta jak JA!!! Przy 11386 baranku,zmógł mnie niespokojny sen!
03 stycznia 2013 10:05
Margolcia -no co ty????popatrz na pasztety rodzime tu w D? ja jak na nie popatrze to sie czuje z mety jak nie przymierzając miss polonia:):):):):):)