Nasze podróże, ulubione miejsca

28 kwietnia 2017 13:07 / 7 osobom podoba się ten post
Piękne zdjęcia. Mogłaś to wszystko zobaczyć i dotknąć osobiście. Oglądałam w TV polskiej film o Dubaju z Anną Dereszowską, która pełniła rolę tak jakby przewodnika po jednym z hoteli gdzie zatrzymuje się rodzina królewska. Taki apartament, bagatela 1000 m2, urządzony z wielkim przepychem ale i smakiem, zajmował chyba dwa piętra hotelu. Oglądałam ten film z zapartym tchem bo sam hotel jak i otoczenie zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Byłam w tych ubogich krajach arabskich, które żyją z turystyki. Gdzie turyści mają wyznaczone miejsca i szlaki i gdzie poza tymi enklawami turystycznymi jest ogromna bieda, bród, smród i żebrzące dzieci i kaleki. Nie dla oczu turysty. Jednak ta kultura arabska mnie ciągle fascynuje. Kobiety, które w zasadzie siedzą w domu i nie pracują zawodowo a ich dłonie i stopy są zawsze zadbane, tylko to zaobserwowałam bo reszta jest zasłonięta. Młode Arabki ubierają się bardziej po europejski ale zawsze włosy mają schowane....w hotelach, tam gdzie byłam obsługa przewaznie męska, nawet pokojówki to faceci....i potrafią różne łabądki z ręczników robić.... Twój opis kraju bogatego i luksusowego robi duże wrażenie. Chciałabym to zobaczyć, poczuć i dotknąć. Bo takie wrażenia zostają długo w pamięci.....

Dyskusja o kobietach w nowym temacie, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2892/ludzie--polityka--religia--relacje../postrzeganie-roli-kobiety-w-religiach-swiata
28 kwietnia 2017 13:36 / 10 osobom podoba się ten post
Ewuniu, pojedź, zobacz, dotknij. Przyznać trzeba, że ZEA to zupełnie inna kultura niż Egipt, Turcja..... To klasa sama w sobie. Sama sobie zazdroszczę, że mogłam tego wszystkiego posmakować, no ale.....jakże by inaczej?
Kocham taniec i podróże, taka to banalna ze mnie kobieta, ale ponieważ najbardziej kocham siebie, więc dopieszczam się jak mogę Szczęsliwe nie mam męża alkoholika czy łobuza, ba, wcale męża nie mam, mam cudownego , samodzielnego syna i cóż mi więcej do szczęścia potrzeba? Tylko spełniać marzenia , czego wszystkim serdecznie życzę
28 kwietnia 2017 13:57 / 8 osobom podoba się ten post
.....no to jedziemy dalej .... Abu Dabi Ferrari World

Zdjęcia usunięte = zgłoszenie usera. O.
28 kwietnia 2017 14:06 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Ewuniu, pojedź, zobacz, dotknij. Przyznać trzeba, że ZEA to zupełnie inna kultura niż Egipt, Turcja..... To klasa sama w sobie. Sama sobie zazdroszczę, że mogłam tego wszystkiego posmakować, no ale.....jakże by inaczej? :-)
Kocham taniec i podróże, taka to banalna ze mnie kobieta, ale ponieważ najbardziej kocham siebie, więc dopieszczam się jak mogę:hihi::hihi: Szczęsliwe nie mam męża alkoholika czy łobuza, ba, wcale męża nie mam, mam cudownego , samodzielnego syna i cóż mi więcej do szczęścia potrzeba? Tylko spełniać marzenia , czego wszystkim serdecznie życzę:buziaki2:

Powiem Ci oglądam z zapartym tchem i widzę że na prawdę warto w taką podróż się wybrać,świetnie że jeżdzisz zwiedzasz,bo większość dziewczyn albo nie chce,albo najpierw pomaga dzieciom potem wnukom a same nic,trzeba dla siebie coś zrobić w tym życiu.Mam pytanie czy byłaś z bióra podróży?
28 kwietnia 2017 14:10 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Powiem Ci oglądam z zapartym tchem i widzę że na prawdę warto w taką podróż się wybrać,świetnie że jeżdzisz zwiedzasz,bo większość dziewczyn albo nie chce,albo najpierw pomaga dzieciom potem wnukom a same nic,trzeba dla siebie coś zrobić w tym życiu.Mam pytanie czy byłaś z bióra podróży?

Nie Malinko . Doda była , ale z B I U R A ....z Bióra nie była .
28 kwietnia 2017 14:14 / 2 osobom podoba się ten post
doda1961

.....no to jedziemy dalej ....:-) Abu Dabi Ferrari World :-)

Zdjęcia usunięte = zgłoszenie usera. O.

Doduś, no po prostu odlot
A i chciałam zauważyć, ze w burce Ci bardzo do twarzy
28 kwietnia 2017 14:15 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie Malinko . Doda była , ale z B I U R A ....z Bióra nie była .:smiech3:

Oj wielkie mi halo tak się zafascynowałam Emiratami że byki strzelam a pozatym piszę na klawiaturze syna bez liter,ale z dyktanda zawsze mialam 5 żeby nie było.
28 kwietnia 2017 14:17 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie Malinko . Doda była , ale z B I U R A ....z Bióra nie była .:smiech3:

Ale zadnego g'bura nie miala w pakiecie i to najwazniejsze...
28 kwietnia 2017 14:18 / 4 osobom podoba się ten post
No dobrze że nie napisałam z Pióra,chyba synowi klawiaturę kupię nową czy chce czy nie,ale bez liter i tak dobrze piszę,a na raty? chyba zadzwonię do bociana
28 kwietnia 2017 14:18 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Oj wielkie mi halo tak się zafascynowałam Emiratami że byki strzelam a pozatym piszę na klawiaturze syna bez liter,ale z dyktanda zawsze mialam 5 żeby nie było.

Moja matematyczka też była niedowidząca .
28 kwietnia 2017 14:19 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Oj wielkie mi halo tak się zafascynowałam Emiratami że byki strzelam a pozatym piszę na klawiaturze syna bez liter,ale z dyktanda zawsze mialam 5 żeby nie było.

Malinko, ważne co się pisze, a nie jak się pisze, przynajmniej czasami. Tak , byłam z Biurem Podroży Tui. Wylot miałam z Katowic. Impreza tania, luksusowa i bardzo przyjemna . Nie na darmo siedzę cały czas na promocjach biur podrózy Polecam.
28 kwietnia 2017 14:20 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nie Malinko . Doda była , ale z B I U R A ....z Bióra nie była .:smiech3:

Naprawdę? niemożliwe
28 kwietnia 2017 14:20 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

Powiem Ci oglądam z zapartym tchem i widzę że na prawdę warto w taką podróż się wybrać,świetnie że jeżdzisz zwiedzasz,bo większość dziewczyn albo nie chce,albo najpierw pomaga dzieciom potem wnukom a same nic,trzeba dla siebie coś zrobić w tym życiu.Mam pytanie czy byłaś z bióra podróży?

Dla dzieci i wnuków też trzeba ale przede wszystkim dla siebie. Umiesz liczyć licz na siebie to moja życiową dewiza.
I w życiu trzeba być trochę egoistką........
28 kwietnia 2017 14:23 / 5 osobom podoba się ten post
hawana

Ale zadnego g'bura nie miala w pakiecie i to najwazniejsze...

Miałam, miałam, ale nie był gburem Nie stać mnie na podróże jako singielka, więc poleciałam z przemiłym kolegą i było bardzo fajnie. Będą zdjęcia z cyklu plażing, leżnig, opierdaling, oraz z wieczorów przy......drinku i swiecach , to pana pokażę Fajny z niego gość
28 kwietnia 2017 14:24 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Mnie też :-) Kultura i religia tego kraju, wymaga aby kobieta wchodząca do meczetu, zasłoniła ciało i włosy. Tak tez uczyniłam:-) i w dodatku musiałam zdjąć buty i wejść na bosaka :-) O zgrozo.....:hihi:

Nóżki jak widać na zdjęciu, miałaś wymoczone i wypacykowane I bardzo dobrze robisz, że się dopieszczasz. Ładne to wszystko i ciekawe ale to nie mój kierunek