Nasze podróże, ulubione miejsca

28 kwietnia 2017 19:02 / 9 osobom podoba się ten post
....i jeszcze to co Dodzia lubi najbardziej......shopping Dubaj Mall, Targ złota i takie tam.....
Zdjęcia usunięte = zgłoszenie usera. O.
28 kwietnia 2017 19:02 / 6 osobom podoba się ten post
Obiecuję, że to już koniec i zachęcam do odwiedzenia tego magicznego kraju
28 kwietnia 2017 19:07 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Obiecuję, że to już koniec :-) i zachęcam do odwiedzenia tego magicznego kraju:buziaki2:

Doduś, zdjęcia zapierają dech w persiach, chyba każdemu..., ale Ty również na nich wyglądasz fantastycznie 
28 kwietnia 2017 19:22 / 3 osobom podoba się ten post
doda1961

Obiecuję, że to już koniec :-) i zachęcam do odwiedzenia tego magicznego kraju:buziaki2:

Tylko jedno pytanko.Ile sloneczko dawalo mocy?
28 kwietnia 2017 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Tylko jedno pytanko.Ile sloneczko dawalo mocy?:-)

No właśnie, to słoneczko  Emiraty to nie moja bajka. Owszem można popatrzeć, ładnie tam i atrakcyjnie. Doda cudnie w burce i czerwonej kiecce wyglądała. Ale tam gorąco jest. Sama świadomość, że niebo tam cały czas jest niebieskie powoduje, że chcę do piwnicy lecieć  Ale cieszę się razem z Dodą, bo jej się tam podobało. 
28 kwietnia 2017 19:27 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No właśnie, to słoneczko :-( Emiraty to nie moja bajka. Owszem można popatrzeć, ładnie tam i atrakcyjnie. Doda cudnie w burce i czerwonej kiecce wyglądała. Ale tam gorąco jest. Sama świadomość, że niebo tam cały czas jest niebieskie powoduje, że chcę do piwnicy lecieć :lol1: Ale cieszę się razem z Dodą, bo jej się tam podobało. 

Ale o to ciepelko wlasnie chodzi. Ma byc.
28 kwietnia 2017 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Ale o to ciepelko wlasnie chodzi. Ma byc.

No coś TY !! Mnie z takiej plaży znieśliby na noszach  Ja się nadaję tylko na nasz Bałtyk i to jeszcze jesienią 
28 kwietnia 2017 19:32 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No coś TY !! Mnie z takiej plaży znieśliby na noszach :stres: Ja się nadaję tylko na nasz Bałtyk i to jeszcze jesienią :smiech3:

Ale woda tam byla. Za goraco, to chlup...
28 kwietnia 2017 19:35 / 4 osobom podoba się ten post
Piersi nawet w sejmie, tzn. moga wiele.
28 kwietnia 2017 19:38 / 5 osobom podoba się ten post
Persi czy Persowie ??  Bo inaczej to cycki z tego wyjdą 
28 kwietnia 2017 19:40 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Tylko jedno pytanko.Ile sloneczko dawalo mocy?:-)

Hawanko miła, 30 C czasami troszkę więcej, ale przyjemny wiaterek znad morza chłodził znakomicie, podobnie jak woda
28 kwietnia 2017 19:41 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Persi czy Persowie ??  Bo inaczej to cycki z tego wyjdą :smiech3:

Musza byc cycki, bo tamci wygineli.
Edit. Nieprawda. Ale to nic, moze powstac San Escobar to i Persow usmiercic mozna
28 kwietnia 2017 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
doda1961

Hawanko miła, 30 C czasami troszkę więcej, ale przyjemny wiaterek znad morza chłodził znakomicie, podobnie jak woda :-)

Ja jak kotka, ciepelka szukam
01 maja 2017 11:59 / 5 osobom podoba się ten post

Doduś śliczne zdjęcia,super wycieczka. Nie wiem jednak czego bardziej ci gratulować,widoków czy towarzystwa...


07 maja 2017 11:39 / 2 osobom podoba się ten post