Nasze podróże, ulubione miejsca

07 maja 2017 11:40 / 2 osobom podoba się ten post
A patrzajcie sobie i pomeczcie sie. Bylam, widzialam i odpokutowalam
Edit. 
Pamietam co papiez powiedzial do Polakow w swieto narodowe, jak widac na zdjeciu: potrzebujecie porozumienia, bierzcie przyklad z tej, ktora nazywacie chluba swojego narodu.
07 maja 2017 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Ale żeś wstawiła....nie mogę przeczytać bo jak odwracam tablet do góry nogami to i obraz się przekręca....,to jakiś certyfikat ?
07 maja 2017 11:50 / 5 osobom podoba się ten post
A tak w ogole to kocham Wlochy, wiec poswiecilam sie nie lada i bylam na objazdowce, 2 noce w podrozy, 5 tranzytowych i zobaczylam PADWE, WENECJE,SAN MARINO,ASYZ,RZYM(2 dni)MONTE CASSINO,FLORENCJE i WIEDEN (na powrocie).
07 maja 2017 11:59 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Ale żeś wstawiła....nie mogę przeczytać bo jak odwracam tablet do góry nogami to i obraz się przekręca....,to jakiś certyfikat ?

To pamiatka z audiencji generalnej, na ktorej bylam 3. maja.Na odwrotnej stronie jest "Ojcze nasz" po lacinie, ktory jest spiewany na zakonczenie przez wszystkich. W tym dniu tez zanioslo nas na cmentarz zolnierzy polskich(MC), gdzie zlozylismy bialo-czerwone kwiaty i uszyta przez kolezanke flage. Odspiewalismy hymn a wieczorem wypilismy zdrowie ojczyzny
Obok cmentarza pasly sie biale krowy z metalowymi dzwonkami na szyjach. Dzwonily jak goralskie kleparynki. Wzruszajaca muzyka dla tych poleglych strzelcow podkarpackich...
07 maja 2017 12:01
hawana

To pamiatka z audiencji generalnej, na ktorej bylam 3. maja.Na odwrotnej stronie jest "Ojcze nasz" po lacinie, ktory jest spiewany na zakonczenie przez wszystkich. W tym dniu tez zanioslo nas na cmentarz zolnierzy polskich(MC), gdzie zlozylismy bialo-czerwone kwiaty i uszyta przez kolezanke flage. Odspiewalismy hymn a wieczorem wypilismy zdrowie ojczyzny:-)
Obok cmentarza pasly sie biale krowy z metalowymi dzwonkami na szyjach. Dzwonily jak goralskie kleparynki. Wzruszajaca muzyka dla tych poleglych strzelcow podkarpackich...

Piękna pamiątka i niezapomniane wrażenia Hawanko.
07 maja 2017 12:02 / 2 osobom podoba się ten post
O kurczatko, lece sprawdzic...
07 maja 2017 12:08 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Piękna pamiątka i niezapomniane wrażenia Hawanko.

Napisze pozniej, szerzej, moze cos wkleje, ale to zmniejszanie mnie wkurza i zmeczona jestem, dopiero wrocilam.
Zmeczona ale zadowolona, jak po udanym seksiku
A dlaczego w Polsce tak zimno?
Chyba kara jakas. Ja spacerowalam w bluzeczkach na krotki rekaw i spodniach 3/4 i byly 24 stopnie ciepla...
07 maja 2017 12:20 / 7 osobom podoba się ten post
Sie czyli siebie to ja zawsze stawiam na pierwszym miejscu.
Wisialam mezczyznie (kierowcy) ale nie na szyi tylko za kawe , bo wydac nie mial. Najpierw za jedna, potem za druga, a potem wzielam trzecia i rzucilam to 10 zl mowiac"reszty nie trzeba". Na napiwek w kwocie 1 zl mnie przeciez stac.
Na kase nie lece.
07 maja 2017 12:41 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Non capisco niente! A po jakiemu ten dokument 
07 maja 2017 12:47 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

02981, a ta wejściowka to darmowa?
07 maja 2017 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
Anna27

02981, a ta wejściowka to darmowa?

To tylko pamiątka, którą otrzymuje sie po przejsciu bramki samolotowej na na placu św. Piotra.
Audiencje są bezpłatne i kibelki też.
Opłata jest za zwiedzanie bazyliki ale tylko 1,5 euro.
07 maja 2017 14:19 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

To tylko pamiątka, którą otrzymuje sie po przejsciu bramki samolotowej na na placu św. Piotra.
Audiencje są bezpłatne i kibelki też.
Opłata jest za zwiedzanie bazyliki ale tylko 1,5 euro.

Na tablecie nie dałam rady tego przeczytać. Dopiero na laptopie. Stanęłam od tyłu i lekko przechyliłam 
07 maja 2017 14:40 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

To tylko pamiątka, którą otrzymuje sie po przejsciu bramki samolotowej na na placu św. Piotra.
Audiencje są bezpłatne i kibelki też.
Opłata jest za zwiedzanie bazyliki ale tylko 1,5 euro.

Dzięki
07 maja 2017 15:16 / 4 osobom podoba się ten post
Anna27

Dzięki

Warto jednak zaplacic profesjonaliscie, dostac zestaw sluchawkowy na uszy i chodzic z przewodnikiem uzbrojonym w "antenke", bo wtedy nikt nie zgubi sie w tlumie, slyszy co opowiada przewodnik,zobaczy najwazniejsze rzeczy, bo wie, na co ma patrzec, wie gdzie jest grupa, slyszy gdzie zbiorka i do ktorej przerwa.
To kosztuje.
Wszystkie "obejrzalki" mialam z przewodnikami za 80 euro(razem).
Koszt wycieczki 1300 z Wroclawia+ polaczenie antenowe, czyli dojazd z mojego miasta.  
07 maja 2017 15:25 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Warto jednak zaplacic profesjonaliscie, dostac zestaw sluchawkowy na uszy i chodzic z przewodnikiem uzbrojonym w "antenke", bo wtedy nikt nie zgubi sie w tlumie, slyszy co opowiada przewodnik,zobaczy najwazniejsze rzeczy, bo wie, na co ma patrzec, wie gdzie jest grupa, slyszy gdzie zbiorka i do ktorej przerwa.
To kosztuje.
Wszystkie "obejrzalki" mialam z przewodnikami za 80 euro(razem).
Koszt wycieczki 1300 z Wroclawia+ polaczenie antenowe, czyli dojazd z mojego miasta.  

Te zestawy słuchawkowe to super wynalazek. Nie trzeba się tłoczyć koło przewodnika żeby wszystko słyszeć.