Nasze podróże, ulubione miejsca

28 lutego 2018 12:34 / 4 osobom podoba się ten post
doda1961

Dla Babuleńki leczo w towarzystwie kalafiorka, a dla mnie kalafiorek w towarzystwie łososia na parze. Wylaszczam się z powodu gdyż,:-) cielsko swe wbijać będę wkrótce w bikini:-)


Dyskusja, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/569/podroze---nasze-ulubione-miejsca/nasze-podroze--ulubione-miejsca/page/61


 

Wstaw foto jak się wylaszczysz.
28 lutego 2018 13:01 / 7 osobom podoba się ten post
Alaska

To gdzie Ty w końcu wbijasz na Bikini, Zanzibar czy do tej wiochy tureckiej? :-)... oczywiście to " cielsko" o którym byłaś łaskawa napomknąć :smiech3:...noo,co pogubiłam się trochu, ale tak bywa z garkotłukami.:uśmiech ona2:...z opasłym cielskiem .:lol3:

Do wiochy tureckiej, to będę wbijać pod koniec kwietnia Alasencjo. Zanzibar to dopiero w listopadzie. Tak czy tak, popracować nada nad rzeźbą cielska mego . Depilację mam opanowaną , więc jakby jeden problem z głowy 
28 lutego 2018 13:04 / 6 osobom podoba się ten post
teresadd

Wstaw foto jak się wylas:zaskoczenie1:zczysz.:blee:

Wstawiłabym, ale........po pierwsze nie będzie juz ono moją własnością, po drugie istnieje podejrzenie, że zostanę rozplakatowana na mieście. Teraz jest moda na robienie zdjęć z tyłu. Tyłeczek mogę pokazać. Ostatecznie.
28 lutego 2018 13:21 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Do wiochy tureckiej, to będę wbijać pod koniec kwietnia Alasencjo. Zanzibar to dopiero w listopadzie. Tak czy tak, popracować nada nad rzeźbą cielska mego :-). Depilację mam opanowaną :-), więc jakby jeden problem z głowy :smiech3:

Dodzia....zamień tą Turcję na Wyspy Zielonego Przylądka. Teraz jest promocja. A może już tam byłaś ?
28 lutego 2018 13:44 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Wstawiłabym, ale........po pierwsze nie będzie juz ono moją własnością, po drugie istnieje podejrzenie, że zostanę rozplakatowana na mieście. Teraz jest moda na robienie zdjęć z tyłu. Tyłeczek mogę pokazać. Ostatecznie.:hihi:

Więc zgoda na foto tyłeczka od tyłu.Oczekiwujemy.
28 lutego 2018 13:52 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Dodzia....zamień tą Turcję na Wyspy Zielonego Przylądka. Teraz jest promocja. A może już tam byłaś ?

Nie, jeszcze tam nie byłam. Turcję wyrwałam naprawdę bardzo tanio, jak na 5* all incl . Poza ty Ewuś, krótki lot i miejsce ciekawe, oraz bardzo luksusowy hotel. Na ZP jest 9 godzin lotu i w sumie niewiele do oglądania. Poleżeć na plazy wolę troszkę blizej jednak  Niewykluczone, że moze kiedys tam zawitam. Natomiast jesli juz mam się męczyć 10 czy 12 godzin w samolocie, to wolę mieć do tego dobrą motywację. Tanzania i jej parki narodowe, Zanzibar z jego bardzo ciekawą historią , koczkodany biegające po ogrodzie z baobabami, oraz....dom Frediego Mercurego, a także plantacje rożnych przypraw, jak chocby gożdzików, gałki muszkatołowej, a także ananasów i innych smakowitości to jest cos, co chce sie zobaczyc na własne oczy. No i jeszcze jedna sprawa , cena wyjazdu jest porównywalna, a jednak Tanzania to Afryka dzika. Całkiem czarny ląd.
Jak będę chciała tylko poleżeć na plazy, to sobie pojadę do Bułgarii Blisko, tanio, bezpiecznie.
28 lutego 2018 14:06 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Nie, jeszcze tam nie byłam. Turcję wyrwałam naprawdę bardzo tanio, jak na 5* all incl . Poza ty Ewuś, krótki lot i miejsce ciekawe, oraz bardzo luksusowy hotel. Na ZP jest 9 godzin lotu i w sumie niewiele do oglądania. Poleżeć na plazy wolę troszkę blizej jednak :-) Niewykluczone, że moze kiedys tam zawitam. Natomiast jesli juz mam się męczyć 10 czy 12 godzin w samolocie, to wolę mieć do tego dobrą motywację. Tanzania i jej parki narodowe, Zanzibar z jego bardzo ciekawą historią , koczkodany biegające po ogrodzie z baobabami, oraz....dom Frediego Mercurego, a także plantacje rożnych przypraw, jak chocby gożdzików, gałki muszkatołowej, a także ananasów i innych smakowitości to jest cos, co chce sie zobaczyc na własne oczy. No i jeszcze jedna sprawa , cena wyjazdu jest porównywalna, a jednak Tanzania to Afryka dzika:-). Całkiem czarny ląd.
Jak będę chciała tylko poleżeć na plazy, to sobie pojadę do Bułgarii:-) Blisko, tanio, bezpiecznie.

Tak, długie loty są męczące i żeby można było coś zobaczyć oprócz plażowania....Ale czy Turcja pod koniec kwietnia nie będzie jeszcze chlodnawa ? Co prawda wolę jak jest chłodniej podczas zwiedzania. Ta Tanzania może być bardzo ciekawa.....zazdraszczam.
28 lutego 2018 14:08 / 7 osobom podoba się ten post


Kurde, wchodzę Ci ja w obiadowy wątek, zobaczyć co tam Dodzisława Wielka serwowała dziś na obiad, bo wisi ostatnia w wątku tymze,  a ona z domu Frediege Mercurego wypuściła jakieś baobaby na koczkodany 
A wydepilowane te baobaby chociaż? Czy takie zarośnięte ganiają za tymi koczkodanami?
Dzień dobry w obiadowej porze.
28 lutego 2018 14:34 / 7 osobom podoba się ten post
ewal8



Kurde, wchodzę Ci ja w obiadowy wątek, zobaczyć co tam Dodzisława Wielka serwowała dziś na obiad, bo wisi ostatnia w wątku tymze,  a ona z domu Frediege Mercurego wypuściła jakieś baobaby na koczkodany  :lol3:
A wydepilowane te baobaby chociaż? Czy takie zarośnięte ganiają za tymi koczkodanami? :lol3:
Dzień dobry w obiadowej porze. :-)

Powiem Ci ...ale to jest top secret ......ale człowiek ,to ponoć od małpy pochodzi...a Dodzisława ,@ jedna ,postanowiła sprawdzić to empirycznie...ale spokojna Twoja rozczochrana ,Dodzisława wydepilowana , metody ma w jednym palcu...aa,byłabym zapomniałam : smacznego ! 
28 lutego 2018 15:02 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Tak, długie loty są męczące i żeby można było coś zobaczyć oprócz plażowania....Ale czy Turcja pod koniec kwietnia nie będzie jeszcze chlodnawa ? Co prawda wolę jak jest chłodniej podczas zwiedzania. Ta Tanzania może być bardzo ciekawa.....zazdraszczam.

Koniec kwietnia to idealna pora na zwiedzanie Ewuś. Byłam w Turcji wielokrotnie, ale zawsze latem, w wakacje. O zwiedzaniu nie bylo mowy z powodu wysokich temperatur. Nie jest to co prawda Afryka, ale jest bardzo gorąco i wilgotność męcząca. Raz tylko, dawno temu, byłam na przełomie maja i czerwca i udało nam się coś niecoś zobaczyć. Teraz mam nadzieję nadrobić zaległości w poznawaniu tego pięknego i ciekawego kraju. Rozważam nawet lot balonem nad Kapadocją 
28 lutego 2018 15:33 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Powiem Ci ...ale to jest top secret ...:zaskoczenie:...ale człowiek ,to ponoć od małpy pochodzi...a Dodzisława ,@ jedna ,postanowiła sprawdzić to empirycznie...ale spokojna Twoja rozczochrana ,Dodzisława wydepilowana , metody ma w jednym palcu...aa,byłabym zapomniałam : smacznego ! :hihi:

Oj tam, oj tam. Choćby się tam gdzieś lekko nie dodepilowała, to zawsze może podarować Mu swój zarost tam i tu...
 
26 marca 2018 11:52 / 3 osobom podoba się ten post
Mnie zauroczyły Włochy. Piękny kraj, ciepły z sympatycznymi, uśmiechniętymi ludźmi. Kiedyś na pewno tam jeszcze pojadę :)
26 marca 2018 22:32
GrazynaM55

Mnie zauroczyły Włochy. Piękny kraj, ciepły z sympatycznymi, uśmiechniętymi ludźmi. Kiedyś na pewno tam jeszcze pojadę :)

Ja bym chciala jechac na Majorke. Co roku sobie obiecuje wyjazd za granice i co??? I mam pierdyla,zawsze koncze w Polsce nad jeziorem bo taniej. Ale tak sobie to tlumacze,ze wazne towarzystwo rodziny niz miejsce.
27 marca 2018 13:58 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ja bym chciala jechac na Majorke. Co roku sobie obiecuje wyjazd za granice i co??? I mam pierdyla,zawsze koncze w Polsce nad jeziorem bo taniej. Ale tak sobie to tlumacze,ze wazne towarzystwo rodziny niz miejsce.

Ewa, trzeba spełniać swoje marzenia... Jak nie teraz to kiedy? 
27 marca 2018 15:19 / 3 osobom podoba się ten post
GrazynaM55

Ewa, trzeba spełniać swoje marzenia... Jak nie teraz to kiedy? 

Trzeba spełniać marzenia każdego dnia i o każdej porze. Wczoraj, dziś i jutro.