Nasze podróże, ulubione miejsca

27 marca 2018 20:54 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Ja bym chciala jechac na Majorke. Co roku sobie obiecuje wyjazd za granice i co??? I mam pierdyla,zawsze koncze w Polsce nad jeziorem bo taniej. Ale tak sobie to tlumacze,ze wazne towarzystwo rodziny niz miejsce.

możesz jechać gdzie chcesz,w polsce byłem chyba wszędzie,zwiedziłem dosłownie pół świata,wszędzie jest fajnie gdzie ty jesteś ,gdzie jest twoja rodzna i gdzie się dobrze bawisz
27 marca 2018 21:17 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Ja bym chciala jechac na Majorke. Co roku sobie obiecuje wyjazd za granice i co??? I mam pierdyla,zawsze koncze w Polsce nad jeziorem bo taniej. Ale tak sobie to tlumacze,ze wazne towarzystwo rodziny niz miejsce.

Zgadzam sie z tym. Ja juz nie chcę jechać zwiedzać czy wypoczywać gdześ daleko od kraju. I to nie dlatego, że mnie nie interesuje zwiedzanie tylko dlatego, że czuje przesyt . Może za jakiś czas pojadę gdzieś w jakieś interesujące miejsce . Jak na razie cieszę sie domem, rodzina i planem wycieczkowym, ale takim sobotnio-niedzielnym .
27 marca 2018 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Zgadzam sie z tym. Ja juz nie chcę jechać zwiedzać czy wypoczywać gdześ daleko od kraju. I to nie dlatego, że mnie nie interesuje zwiedzanie tylko dlatego, że czuje przesyt . Może za jakiś czas pojadę gdzieś w jakieś interesujące miejsce . Jak na razie cieszę sie domem, rodzina i planem wycieczkowym, ale takim sobotnio-niedzielnym .

Takich wypadów sobotnio-niedzielnych to i specjalnie organizować nie trzeba. Czasem spontaniczne pomysły są najlepsze.
27 marca 2018 21:23 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Takich wypadów sobotnio-niedzielnych to i specjalnie organizować nie trzeba. Czasem spontaniczne pomysły są najlepsze.

Właśnie takie lubię najbardziej, w sobote po sniadaniu hasło  i jedziemy .
27 marca 2018 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
halinka55

Trzeba spełniać marzenia każdego dnia i o każdej porze. Wczoraj, dziś i jutro.

Taa ino kiedy to robic,czlowiek musi zarabiac na te przyjemnosci,a jak zarabia to nie ma czasu zyc
27 marca 2018 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Taa ino kiedy to robic,czlowiek musi zarabiac na te przyjemnosci,a jak zarabia to nie ma czasu zyc :strach na wroble:

Taka cena naszej pracy .
28 marca 2018 15:57 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Taka cena naszej pracy .

Ano, prawdę rzeczesz. Trudna ta robota, ale zarabiać trzeba. Emerytura za mała na przyjemności.
28 marca 2018 21:58 / 1 osobie podoba się ten post
halinka55

Ano, prawdę rzeczesz. Trudna ta robota, ale zarabiać trzeba. Emerytura za mała na przyjemności.

Zeby tylko na przyjemnosci,a co z lekami. Jak zem wywinela orla zdrowotnego i musialam reperowac zdrowie to dobrze,ze byl grosz w domu,zacisnelismy pasa i najgorsze sie przeszlo.
28 marca 2018 22:01 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Zeby tylko na przyjemnosci,a co z lekami. Jak zem wywinela orla zdrowotnego i musialam reperowac zdrowie to dobrze,ze byl grosz w domu,zacisnelismy pasa i najgorsze sie przeszlo.

To fakt . Bez kasy zdrowia się nie podreperuje .
06 kwietnia 2018 16:51 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Zeby tylko na przyjemnosci,a co z lekami. Jak zem wywinela orla zdrowotnego i musialam reperowac zdrowie to dobrze,ze byl grosz w domu,zacisnelismy pasa i najgorsze sie przeszlo.

Ewuś, taki los polskiego emeryta. Leki, powiadasz. A no niestety wiem coś o tym. Co Ci się stało, kochana? Coś poważnego? Bogu dzięki, ja jakos powoli, rok za rokiem, jeszcze jakoś przędę.
06 kwietnia 2018 17:00 / 2 osobom podoba się ten post
Moje motto, lepiej zapobiegać, niż leczyć.
06 kwietnia 2018 21:50
halinka55

Ewuś, taki los polskiego emeryta. Leki, powiadasz. A no niestety wiem coś o tym. Co Ci się stało, kochana? Coś poważnego? Bogu dzięki, ja jakos powoli, rok za rokiem, jeszcze jakoś przędę.

Nic smiertelnego dzieki Bogu,ale musialam zrobic przerwe w robocie,a teraz musze odrobic strate. Musialam zacisnac pasa to tyz tak sobie mysle,ze za polskie jak czlowiek choruje to se mozna podetrzec.
11 maja 2018 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
Ja tam lubię nasze polskie mazury, do wojaży po świecie mnie nie ciągnie :)
11 maja 2018 18:42 / 1 osobie podoba się ten post
mariakoc

Ja tam lubię nasze polskie mazury, do wojaży po świecie mnie nie ciągnie :)

No i super. Wielu lata po całym świecie, a swojego kraju nie zna / nie docenia. Możnaby rzec swego nie znacie, a cudze chwalicie. Czasami jednak fajnie jest ruszyć w świat.
11 maja 2018 18:47 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli ktoś jest tam blisko albo ma możliwość tam pojechać to polecam TegernSee.