Referencje

31 marca 2016 17:25
Michalinka

No tak to nie możesz robić :-) Trzeba się rozładować przed rozmową i być opanowanym,  spokojnym i pewnym siebie. Rekruter jest po szkoleniach psychologicznych, wyniucha wszystko i przez to zaniża stawkę. Zazwyczaj dzwonią w ciągu kilku dni i przesłuchują na początek przez tel. Możesz wysłać informacje do kilku agencji z chęcią wyjazdu np w kwietniu i podać swoje stawki.

Hey Michalinko. Masz jeszcze tamtego maila? 
31 marca 2016 17:27 / 1 osobie podoba się ten post
Oliwia

Hey Michalinko. Masz jeszcze tamtego maila? 

31 marca 2016 17:40
Michalinka

:yeah: :lol2:

Odpisz mi please jesli mozesz bo dostalam ciezka ofertę roboty. I potrzebuję porady kogoś doswiadczonego 
31 marca 2016 17:58
Madzia25

Jakie jest oczekiwanie, żeby zostać zaproszonym na taką rozmowę? No i jak wielki to stres taka pogawędka? XD ja to cała mokra jestem na rozmowach polskich, a co dopiero obcojęzycznych. Ah wracamy do czasów matur i egzaminów ustnych na uczelniach. Brrr ;p

Jak zaproszonym? To się odbywa przez telefon przecież:)
01 kwietnia 2016 13:54 / 5 osobom podoba się ten post
Oliwia

Odpisz mi please jesli mozesz bo dostalam ciezka ofertę roboty. I potrzebuję porady kogoś doswiadczonego 

To jakieś pomówienia z tym doświadczeniem W kwestiach medycznych pytaj bardziej doświadczonych na forum np Tina 40( w pasie), czy Kasia63(netto /h)
01 kwietnia 2016 16:28
wichurra2

Jak zaproszonym? To się odbywa przez telefon przecież:)

Ojej ja zrozumiałam, że najpierw przez telefon, a potem juz taka rozmawa w realu :O ale w sumie to dziwne. Miałam parę dni temu przez telefon i szczerze mówiąc to zdażało się, że nie rozumiałam przez telefon co kobitka do mnie mówi (dość niewyraźnie wypowiadała pewne słowa, nawet po polsku), dlatego prosiłam o powtórzenie ;/ przez to w sumie można gorzej wypaść :(
01 kwietnia 2016 17:01
Madzia25

Ojej ja zrozumiałam, że najpierw przez telefon, a potem juz taka rozmawa w realu :O ale w sumie to dziwne. Miałam parę dni temu przez telefon i szczerze mówiąc to zdażało się, że nie rozumiałam przez telefon co kobitka do mnie mówi (dość niewyraźnie wypowiadała pewne słowa, nawet po polsku), dlatego prosiłam o powtórzenie ;/ przez to w sumie można gorzej wypaść :(

No - też tak kiedyś miałam, że jakoś słabo słyszałam rozmówczynię podczas rozmowy po niemiecku. Mogła pomyśleć, że jej nie rozumiem, bo ciągle prosiłam o powtórzenie. Ale w końcu powiedziałam, że jej niemal nie słyszę, a ona zdjęła, czy też założyła słuchawki i wtedy było już dobrze.

Na rozmowy się raczej nie jeździ - mojej kuzynce jedna firma kazała przyjechać i pojechała. Ja przerobiłam już rozmowy z przynajmniej 20-stoma firmami i żadna nie kazała przyjeżdżać. Gdyby kazali, to i tak bym nie pojechała - no chyba, że super zarobki by oferowali. 
01 kwietnia 2016 18:23 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

To jakieś pomówienia z tym doświadczeniem :lol2: W kwestiach medycznych pytaj bardziej doświadczonych na forum np Tina 40( w pasie), czy Kasia63(netto /h)
:-)

Ha ha ha,masz na mysli 63 netto euro /godz?:):):)Tak dobrze to nie ma:(Ale nie narzekam:)Mogłaby to być waga ,ale to tylko rocznik:)hi hi hi
01 kwietnia 2016 18:39 / 3 osobom podoba się ten post
Michalinka

To jakieś pomówienia z tym doświadczeniem :lol2: W kwestiach medycznych pytaj bardziej doświadczonych na forum np Tina 40( w pasie), czy Kasia63(netto /h)
:-)

40 to w bicepsie mam :)
01 kwietnia 2016 18:50 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

40 to w bicepsie mam :)

Tina zawstydziła Pudzianowskiego:):):):):)
02 czerwca 2016 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
ja zawsze proszę, przydaje się do kolejnych prac... Z doświadczenia wiem, że jeśli referencji nie 'wyciągnie' się będąc na miejscu to potem ciężko, żeby wysłali...
02 czerwca 2016 10:36 / 1 osobie podoba się ten post
Ania55

ja zawsze proszę, przydaje się do kolejnych prac... Z doświadczenia wiem, że jeśli referencji nie 'wyciągnie' się będąc na miejscu to potem ciężko, żeby wysłali...

Oczywiście że lepiej zbierać referencje . Im wiecej mamy papierologii tym lepsza praca później .
02 czerwca 2016 11:10 / 2 osobom podoba się ten post
Macie rację ja tez poprosiłam aby na kompa przysłali i do dzis sie nie doczekałam -lepiej na miejscu niz potem ,bo potem może w ogóle nie nadejść.
07 czerwca 2016 15:53
Bieta szukałaś ???
07 czerwca 2016 16:05 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Bieta szukałaś ???

są w wątku: W domu