Wigilia i Boże Narodzenie w Niemczech

25 listopada 2022 12:24 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ja w ? domciu. W końcu córka raz 18 lat kończy i trzeba ugościć babcie, dziadków, ciotki i chrzestna jak trzeba. :zespol muzyczny::balony2::balony1:
 
Boże jak to zleciało. A taka malutka dopiero była. 

Też  się  zastanawiam  ,kiedy to minęlo...ja  już babcią  jestemFajnie,że możesz  połączyć świata  z urodzinami córki. 
25 listopada 2022 13:15 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Też  się  zastanawiam  ,kiedy to minęlo...ja  już babcią  jestem:-):smiech3:Fajnie,że możesz  połączyć świata  z urodzinami córki. :super:

Tam bo mi każdy tak podpowiedzial, że i tak bałagan i szykowanie na święta więc zamiast jeździć w kilka miejsc na przemian wszystcy do nas zjada i będzie spokój. A i córkę trudno ściągnąć na wieś bo studnia , praca , prawo jazdy i tak nie ma czasu się po tyłku podrapać. 
25 listopada 2022 15:50 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Też  się  zastanawiam  ,kiedy to minęlo...ja  już babcią  jestem:-):smiech3:Fajnie,że możesz  połączyć świata  z urodzinami córki. :super:

Kocham być babcią i jak widzę te maluszki na zdjeciach to topnieję jak masło na patelni :) Nie wiedziałam , że można tak ześwirować i dobrze mi w tym stanie :)
25 listopada 2022 15:52 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

A ja wybieram się  tej małej osóbki i jej  braciszka.Już koresponduje ze Św.Mikołajem:smiech3::prezenty_swiateczne:

To Mikołaj będzie miał trudne zadanie :)
25 listopada 2022 16:43 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Tam bo mi każdy tak podpowiedzial, że i tak bałagan i szykowanie na święta więc zamiast jeździć w kilka miejsc na przemian wszystcy do nas zjada i będzie spokój. A i córkę trudno ściągnąć na wieś bo studnia , praca , prawo jazdy i tak nie ma czasu się po tyłku podrapać. 

25 listopada 2022 16:46 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

To Mikołaj będzie miał trudne zadanie :)

Ciężki  będzie  worek
25 listopada 2022 16:47 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kocham być babcią i jak widzę te maluszki na zdjeciach to topnieję jak masło na patelni :) Nie wiedziałam , że można tak ześwirować i dobrze mi w tym stanie :)

25 listopada 2022 16:56 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kocham być babcią i jak widzę te maluszki na zdjeciach to topnieję jak masło na patelni :) Nie wiedziałam , że można tak ześwirować i dobrze mi w tym stanie :)

można  ześwirować,oj można 
25 listopada 2022 17:44 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

:-) można  ześwirować,oj można :smiech3:

Kompletnie :) Juz siedzę jak na szpilkach i nie mogę się urlopu doczekać :)
25 listopada 2022 22:20 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

:-) można  ześwirować,oj można :smiech3:

I to jeszcze jak