Wigilia i Boże Narodzenie w Niemczech

05 listopada 2021 20:38 / 3 osobom podoba się ten post
Fiore

:radosc1::przytula::buziaki2:

No dobra masz tez ?przy piątku ?
05 listopada 2021 20:48 / 2 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Pewnie, że nie jest źle. Ale po takim tekście to mnie zamurowało i naprawdę nie spodziewałam się, że coś takiego usłyszę. 

Nie martw się ?taka szczerość do bólu ....poza tym  bywa, że ich prezenty czy  na święta czy na koniec kontraktu  to jakaś porażka, albo czyszczenie szaf .Nasze święta to zupełnie inna bajka.
22 grudnia 2021 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Nie martw się ?taka szczerość do bólu ....poza tym  bywa, że ich prezenty czy  na święta czy na koniec kontraktu  to jakaś porażka, albo czyszczenie szaf .Nasze święta to zupełnie inna bajka.

Przykre to bardzo. 
22 grudnia 2021 23:17 / 4 osobom podoba się ten post
No niezbyt miłe coś takiego usłyszeć, mnie też by było przykro
24 grudnia 2021 20:22 / 2 osobom podoba się ten post
Jak powiedzieli tak zrobili, mój Gwiazdor przyniósł mi dwie (słownie) czekoladki Ferrero Rocher, Mikołaja z czekolady i kawę z krótkim terminem ważności  dobrze, że w domku czekają prezenty wesołych świąt!
24 grudnia 2021 23:26 / 3 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Jak powiedzieli tak zrobili, mój Gwiazdor przyniósł mi dwie (słownie) czekoladki Ferrero Rocher, Mikołaja z czekolady i kawę z krótkim terminem ważności :zlosc: dobrze, że w domku czekają prezenty:zywoplot: wesołych świąt!

O losie współczuje. Mimo wszystko głowa do góry, niech nic nie popsuje Ci nastroju w te święta 
25 grudnia 2021 08:25 / 2 osobom podoba się ten post
opiekunkoland

Jak powiedzieli tak zrobili, mój Gwiazdor przyniósł mi dwie (słownie) czekoladki Ferrero Rocher, Mikołaja z czekolady i kawę z krótkim terminem ważności :zlosc: dobrze, że w domku czekają prezenty:zywoplot: wesołych świąt!

Chytry i skąpy naród  . Nie mówię, że wszyscy tacy są ale większość tak.  może czas na jakiś czas na zmianę szteli? 
25 grudnia 2021 13:03 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Chytry i skąpy naród :-( . Nie mówię, że wszyscy tacy są ale większość tak. :-) może czas na jakiś czas na zmianę szteli? 

Mam wrażenie, że wszystkie opiekunki, które znam dostały super prezenty. Oprócz tej, co pracuje u tej samej rodziny hahahha. Będzie zmiana w przyszłym roku, moja noga tu nie postanie po takim prezencie ;) Nie po to człowiek się stara, żeby nie być docenionym. 
25 grudnia 2021 20:43 / 1 osobie podoba się ten post
opiekunkoland

Mam wrażenie, że wszystkie opiekunki, które znam dostały super prezenty. Oprócz tej, co pracuje u tej samej rodziny hahahha. Będzie zmiana w przyszłym roku, moja noga tu nie postanie po takim prezencie ;) Nie po to człowiek się stara, żeby nie być docenionym. 

24 listopada 2022 19:36 / 3 osobom podoba się ten post
Trzeba odkurzyć 
Kto w pracy?
25 listopada 2022 05:57 / 4 osobom podoba się ten post
dorotee

Trzeba odkurzyć :prezenty_swiateczne:
Kto w pracy?

Ja,Ja !!!
25 listopada 2022 06:58 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Trzeba odkurzyć :prezenty_swiateczne:
Kto w pracy?

Jak nic się nie zmieni to i ja pracująco ?????
25 listopada 2022 11:35 / 3 osobom podoba się ten post
Ja też 
25 listopada 2022 11:50 / 5 osobom podoba się ten post
A ja wybieram się  tej małej osóbki i jej  braciszka.Już koresponduje ze Św.Mikołajem
25 listopada 2022 12:20 / 3 osobom podoba się ten post
A ja w ? domciu. W końcu córka raz 18 lat kończy i trzeba ugościć babcie, dziadków, ciotki i chrzestna jak trzeba. 
 
Boże jak to zleciało. A taka malutka dopiero była.