Ubrania darowane - jak się zachować?

19 października 2017 19:25 / 5 osobom podoba się ten post
Binor

No nam wtedy nie było do śmiechu. Ja po prostu zaniemówiłam i nie mogło mi się to w głowie pomieścić, że coś takiego jest w ogóle możliwe, a S. się rozpłakała. 

Ja bym porozwieszał te gacie gdzie bądź w dużym pokoju i tak je zostawił...
19 października 2017 19:25 / 10 osobom podoba się ten post
Binor

No nam wtedy nie było do śmiechu. Ja po prostu zaniemówiłam i nie mogło mi się to w głowie pomieścić, że coś takiego jest w ogóle możliwe, a S. się rozpłakała. 

Bo to poniżające i bezczelne jest.
19 października 2017 19:31 / 11 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Bo to poniżające i bezczelne jest. :-(

Tak, tym bardziej, że S. to taka dobroduszna osoba i naprawdę pół swojego zdrowia "zjadła" tam, gdzie była. Bała się zmian ze względu na język i swoje prawie 70 lat.

Dlatego, kończąc już moje wywody, ja szczęśliwa jestem, jak nic nie dostaję. Wystarczy, że wypłatę na koncie mam. No wyjątkiem jest mała koperta, ale i tego nie oczekuję, co nie znaczy, że mnie taka koperta nie cieszy.
19 października 2017 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
Binor

Tak, tym bardziej, że S. to taka dobroduszna osoba i naprawdę pół swojego zdrowia "zjadła" tam, gdzie była. Bała się zmian ze względu na język i swoje prawie 70 lat.

Dlatego, kończąc już moje wywody, ja szczęśliwa jestem, jak nic nie dostaję. Wystarczy, że wypłatę na koncie mam. No wyjątkiem jest mała koperta, ale i tego nie oczekuję, co nie znaczy, że mnie taka koperta nie cieszy:-).

19 października 2017 19:42 / 8 osobom podoba się ten post
Mnie ostatnio przyniosła córka sportową kurtkę do noszenia z polarem lub bez,bezrekawnik,dwuczęściowy wełniany sweterek i tunikę. Wszystko może raz założone,ale niestety w czarnym kolorze. Nie odmówiłam przyjęcia tylko dlatego,że wszytsko dobrej jakości ,firmowe . Może kiedyś z jakąś koleżanką,która lubi czarne rzeczy ,zrozbię wymianę.
Jeśli chodzi o szmaty jak najbardziej odmówiłabym ,a może nawet i mało grzecznie.
19 października 2017 20:20 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie ostatnio przyniosła córka sportową kurtkę do noszenia z polarem lub bez,bezrekawnik,dwuczęściowy wełniany sweterek i tunikę. Wszystko może raz założone,ale niestety w czarnym kolorze. Nie odmówiłam przyjęcia tylko dlatego,że wszytsko dobrej jakości ,firmowe . Może kiedyś z jakąś koleżanką,która lubi czarne rzeczy ,zrozbię wymianę.
Jeśli chodzi o szmaty jak najbardziej odmówiłabym ,a może nawet i mało grzecznie.

Przymilam sie. Oczywiscie nie teraz. Dopiero jak schudne
19 października 2017 20:34 / 5 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Przymilam sie. Oczywiscie nie teraz. Dopiero jak schudne:-)

Ok,będę je nosić z myślą o tobie 
19 października 2017 20:36 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ok,będę je nosić z myślą o tobie :hihi:

Malpo! Mysl o mnie zawsze! A ubran nie nos bo wezma i sie zedra
19 października 2017 21:15 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Okazja to trafiła się mojej koleżance, co pracowała w tej samej miejscowości.
Zadzwoniła pewnego dnia do mnie, że koniecznie muszę przyjść zobaczyć, czym ją obdarowano. 
Gdybym nie widziała na własne oczy, to bym nie uwierzyła, ale widziałam!!! Reklamówka niedopranych ( dosłownie ) gaci. 

Bardzo niekulturalny prezent :[
19 października 2017 21:24 / 9 osobom podoba się ten post
Darko

Bardzo niekulturalny prezent :[

Powiedziałabym nawet, że chamski.
19 października 2017 21:31 / 1 osobie podoba się ten post
Ellax2

Powiedziałabym nawet, że chamski.

Ja też :D
19 października 2017 21:33 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Mnie ostatnio przyniosła córka sportową kurtkę do noszenia z polarem lub bez,bezrekawnik,dwuczęściowy wełniany sweterek i tunikę. Wszystko może raz założone,ale niestety w czarnym kolorze. Nie odmówiłam przyjęcia tylko dlatego,że wszytsko dobrej jakości ,firmowe . Może kiedyś z jakąś koleżanką,która lubi czarne rzeczy ,zrozbię wymianę.
Jeśli chodzi o szmaty jak najbardziej odmówiłabym ,a może nawet i mało grzecznie.

Zrób mega pakę i na Allegro wystaw:)
19 października 2017 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

Zrób mega pakę i na Allegro wystaw:)

A coś ty,gdzie tam chce mi się w licytacje bawić. Ponoszę co się da,a jak nie ponoszę to podam dalej.
20 października 2017 13:05
ivanilia40

To masz jak ja,niczego poniżej 23-karatów nie przyjmuję.

Bardziej chodziło mi o to, że ja w ogóle biżuterii mało noszę, ale Twoje podejście też jest dobre :D

Witam, wszystkich, witam :) Ja jestem Aniela, a już na pewno nie dziecko, ale ten film zrobił swojego czasu na mnie ogromne wrażenie i podoba mi się to imię.
A z tymi ubraniami to Wam powiem, że nie miałam sytuacji, żeby ktoś mi w aż takim stanie nędznym proponował... Wtedy odmówienie jest jak najbardziej zrozumiałe.
20 października 2017 13:09 / 12 osobom podoba się ten post
rosemary

Bardziej chodziło mi o to, że ja w ogóle biżuterii mało noszę, ale Twoje podejście też jest dobre :D

Witam, wszystkich, witam :) Ja jestem Aniela, a już na pewno nie dziecko, ale ten film zrobił swojego czasu na mnie ogromne wrażenie i podoba mi się to imię.
A z tymi ubraniami to Wam powiem, że nie miałam sytuacji, żeby ktoś mi w aż takim stanie nędznym proponował... Wtedy odmówienie jest jak najbardziej zrozumiałe.

No widzisz,a ja kiedyś dostałam zamiast ubranek po zmarłej,siatkę przyborów w tym: gumkę od podkolanówek w ślicznym różowym kolorze,wyschnięty tusz do rzęs,ale w eleganckim opakowaniu,spinkę do włosów bez ozdoby,ale za to do każdego rodzaju włosów i nie pamiętam co tam jeszcze było,niemniej jednak ze wzruszenia nie wiedziałam co powiedzieć....