Zerwanie umowy

13 czerwca 2017 21:43 / 4 osobom podoba się ten post
Alina

O mojej pdp też mi powiedziano, że jest niecierpliwa. Teraz agencja mówi, że jest specyficzna.Podejrzewam, że pdp  ma po prostu paskudny charakter i chcą kogoś o kim wiedzą, że powinien sobie poradzić.

Powinna mi powiedzieć opiekunka z którą dziś rozmawiałam bo zapytałam wprost czy jest zołzą.....a ona mi odpowiedziała, że czasami, podkreślam czasami bywa trochę niecierpliwa.......
13 czerwca 2017 21:48 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Powinna mi powiedzieć opiekunka z którą dziś rozmawiałam bo zapytałam wprost czy jest zołzą.....a ona mi odpowiedziała, że czasami, podkreślam czasami bywa trochę niecierpliwa.......:-)

Ewunia szukają kogoś na to miejsce, kogo sa pewni, że da sobie radę...nie musi chodzic o ten transfer, którego może i nie ma,  tylko o charakter Pdp właśnie... 
13 czerwca 2017 21:59 / 4 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewunia szukają kogoś na to miejsce, kogo sa pewni, że da sobie radę...nie musi chodzic o ten transfer, którego może i nie ma,  tylko o charakter Pdp właśnie... 

Dlatego Nugatku muszę się przekonać sama.....tak jak Tereska napisała 2 tygodnie próby a później tak albo siak....
13 czerwca 2017 22:00 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Powinna mi powiedzieć opiekunka z którą dziś rozmawiałam bo zapytałam wprost czy jest zołzą.....a ona mi odpowiedziała, że czasami, podkreślam czasami bywa trochę niecierpliwa.......:-)

Czasami dwadzieścia razy dziennie , a czasami tylko dziewiętnaście 
13 czerwca 2017 22:01 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Czasami dwadzieścia razy dziennie , a czasami tylko dziewiętnaście :-)

13 czerwca 2017 23:40 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Powinna mi powiedzieć opiekunka z którą dziś rozmawiałam bo zapytałam wprost czy jest zołzą.....a ona mi odpowiedziała, że czasami, podkreślam czasami bywa trochę niecierpliwa.......:-)

A co Ci miała powiedzieć? Jesli nie trzeba dźwigać to bym pojechała. Niecierpliwe jędze to moja specjalność
14 czerwca 2017 15:39 / 3 osobom podoba się ten post
No nie jest  tak za bardzo super.....bo cd z firma negocjacjii, grafikiem natychmiastowy zjazd zamknelam-bo tak bylo dla mnie w/g podpisanej umowy  najkorzystniej po rozmowie tak to zrozumialam. Koniecznie dziewczyny czytajcie umowe zlecenie przed wyjazdem, a moze tutaj jakis topik prawny dotyczacy tych zawiłych umów zlecen utworzyc? 
14 czerwca 2017 16:32 / 1 osobie podoba się ten post
Ano faktycznie sa te taenaty, jak bede w domu to bardzo uwaznie przeczytam wszystkie............
18 kwietnia 2018 21:41
Jak rozwiązać umowę z PR24 bez żadnych kar? Czy w trakcie wypowiedzenia mogę jechać z inną firmą na lepsze i bardziej płatne zlecenie. ? Dziękuję. 
18 kwietnia 2018 21:49
Dusia1978

Jak rozwiązać umowę z PR24 bez żadnych kar? Czy w trakcie wypowiedzenia mogę jechać z inną firmą na lepsze i bardziej płatne zlecenie. ? Dziękuję. 

Ja po szkolenou z PR24 podpidywalam cis w stylu lojalnosciowki ze 6 m-cy bede na zleceniu. Generalnie Pani mòwiła ze nie musi byc te 6 m-cy.oby tylko po szkoleniu pokryte bylo zleceniem. Jesli chodzi i szkolenie to spoko.swietna sprswa.
jak umowa nie zabrania pracowac u konkurencji.. nie wiem jak u cb jest.
18 kwietnia 2018 21:57
Anettep

Ja po szkolenou z PR24 podpidywalam cis w stylu lojalnosciowki ze 6 m-cy bede na zleceniu. Generalnie Pani mòwiła ze nie musi byc te 6 m-cy.oby tylko po szkoleniu pokryte bylo zleceniem. Jesli chodzi i szkolenie to spoko.swietna sprswa.
jak umowa nie zabrania pracowac u konkurencji.. nie wiem jak u cb jest.

Ja miałam kurs j.niemieckiego inumowa była taka że albo mam go odpracować w wymiarze 12 tygodni w ciągu roku albo zwrócić za ten kurs pieniądze. Zakaz konkurencji też jest. A ktoś to sprawdzi ????
19 kwietnia 2018 09:30
U mnie też jest zakaz konkurencji- chyba, że w ciągu miesiąca firma nie zaoferuje mi pracy. A co do sprawdzenia- małe szanse, ale jak ktoś się wkurzy może podrążyć.
19 kwietnia 2018 14:55
Dusia1978

Ja miałam kurs j.niemieckiego inumowa była taka że albo mam go odpracować w wymiarze 12 tygodni w ciągu roku albo zwrócić za ten kurs pieniądze. Zakaz konkurencji też jest. A ktoś to sprawdzi ????

Tak! Dla własnego dobra przeczytaj co podpisałaś.