Problemy z pieluchami

17 stycznia 2017 23:01 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Żeby nie było,że się wymądrzam:)Kalafior i brokuły to niestety warzywa wzdymające mogace powodowac właśnie rewolucję:(Najlepsza jest dieta lekkostrawna.Np. to co ponizej.

https://portal.abczdrowie.pl/dieta-lekkostrawna


Dietę mojego pdp sama ustaliłam metodą prób i błędów bo wiadomo,że nie każdy organizm reaguje tak samo ,na to samo. 
18 stycznia 2017 10:35 / 1 osobie podoba się ten post
Tak lekarstwa rzeczywiście potrafią namieszać. Metodą prób i błędów jako mądre opiekunki zawsze znajdziemy rozwiązanie na ten problem tylko trzeba próbować.
11 kwietnia 2017 12:17
Mój pdp dostaje na miesiąc duża paczke 60 sztuk wielkośc M, jest to wystarczające ale ostatnio na noc zakładam mu dużo większe pampersy zapinane po bokach bo maja dużo większą pojemność i latwo zalozyc i sciagnac rano przy rozbieraniu i myciu. W dzień zakładam mu te mniejsze bo dużych nie mam zbyt wiele i szkodaa rodzinanie za bardzo się kwapi kupic coś ekstra jeśli nie ma zwrotu. Tak ze w dzień idą mi najczęściej 3 sztuki od rana do około 12-13 pielucha już pełna i zmieniam druga starcza już do wieczora do około 20 jak jest mycie wieczorne i tez napełnionana max. tak ze jak piszę w nocy musze zakladac dużo wieksza bo rano wszystko by było mokre.
11 kwietnia 2017 12:26
Marta49

Mój pdp dostaje na miesiąc duża paczke 60 sztuk wielkośc M, jest to wystarczające ale ostatnio na noc zakładam mu dużo większe pampersy zapinane po bokach bo maja dużo większą pojemność i latwo zalozyc i sciagnac rano przy rozbieraniu i myciu. W dzień zakładam mu te mniejsze bo dużych nie mam zbyt wiele i szkodaa rodzinanie za bardzo się kwapi kupic coś ekstra jeśli nie ma zwrotu. Tak ze w dzień idą mi najczęściej 3 sztuki od rana do około 12-13 pielucha już pełna i zmieniam druga starcza już do wieczora do około 20 jak jest mycie wieczorne i tez napełnionana max. tak ze jak piszę w nocy musze zakladac dużo wieksza bo rano wszystko by było mokre.

Moja Pdp używa zapinanych pampersów tylko na noc.
W dzień nosi pieluchomajtki i do tego daję jej wymienne wkładki.
One nazywają się PELZY. Do kupienia w Rossmannie - około 3,00 - 3,50 EUR za paczkę 30 sztuk.
Są bardzo chłonne, dość duże /długie / i powinny sprawdzić się też u mężczyzny, nawet ze zwykłą bielizną.
Polecam.
11 kwietnia 2017 12:27
PELZY Protect - Cosmea.
11 kwietnia 2017 12:34
dzięki Misiek trzeba będzie poszukać i wypróbować bo jak pisałam 3 sztuki na dzień i to sporo a jakby się dało "zwiększyć" chłonnośc to by było niezle tylko wtedy to pielucha pewnie będzie bardzo gruba bo teraz jak widzę ze pdp zaczyna się wiercic to znak ze już mu niewygodnie siedzieć choć teoretycznie ma sucho ale jak sciagam to widać ze gruba a przy tym zaczerwienia skóre a tego chce uniknąć , ale nic potestujemy jak znajde
11 kwietnia 2017 12:34
Moja pdp też nosi wkładki ,ale nie chce zmieniać majtek chodzi do 2 tyg w jednych nawet pflege jej nie potrafi przetłumaczyć ,że majtki zmienia się codziennie ot zycie .
11 kwietnia 2017 12:48
no to dziwne ma obyczaje ale tak bywa
11 kwietnia 2017 12:50 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie przychodzą rożni ludzie z tego Pflegedienst ale jest jedna kobieta "żandarm" której pdp się boi i co ona kaze to wszystko bez marudzenie robi a do mnie się niekiedy potrafi postawić.
11 kwietnia 2017 14:11
Marta49

U mnie przychodzą rożni ludzie z tego Pflegedienst ale jest jedna kobieta "żandarm" której pdp się boi i co ona kaze to wszystko bez marudzenie robi a do mnie się niekiedy potrafi postawić.

Zostałam w pełni zaakceptowana przez podopieczną i nie muszę robić za żandarma.Wszystkie moje "polecenia"są wykonywane bez sprzeciwu.Mówię miłym ale stanowczym głosem.Podopieczna nie buntuje się a reszta "niemieckiego towarzystwa" czeka na mój powrót w czerwcu.
11 kwietnia 2017 16:10
Marta49

dzięki Misiek trzeba będzie poszukać i wypróbować bo jak pisałam 3 sztuki na dzień i to sporo a jakby się dało "zwiększyć" chłonnośc to by było niezle tylko wtedy to pielucha pewnie będzie bardzo gruba bo teraz jak widzę ze pdp zaczyna się wiercic to znak ze już mu niewygodnie siedzieć choć teoretycznie ma sucho ale jak sciagam to widać ze gruba a przy tym zaczerwienia skóre a tego chce uniknąć , ale nic potestujemy jak znajde

Ja przy osobie leżącej stosowałam grubo, ale na zdrową skórę pupy balsam do ciała, dobrze stosować też wazelinę na skórę. też pampersy rozpinane i wkladki Tena Lady  i chyba Hartmann, trochę /sporo droższe ale wygodniejsze.