Konflikty w rodzinach podopiecznych

31 marca 2013 11:53

Andrea, przeciez 67 lat to jeszcze nie starosc, ona mlodo owdowiala, maz byl od niej duzo, duzo starszy. Baba po prostu miala swoje potrzeby, dla mnie wstretne bylo to, ze z racji tego, ze trzymala w garsci kase, wykorzystywala do tego opiekunki i wlasnego syna! 


Nie wiem czy i ile za to doplacala, ja jak to zobaczylam, odmowilam smyrania i syn to robil, ja stalam w szoku, powiedzialam ze ona dla mnie jest zwykla k...., kazac takie rzeczy robic wlasnemu dziecku! Zadzwonilam po busa, ktory szczesciem byl na terenie Niemiec i mial 1 miejsce wolne, w trakcie czekania, na zewnatrz tego\"domu\" podszedl syn i powiedzial mi, ze matki sie boi, ze on sam nie ma nic, ani dziewczyny, ani zycia osobistego, nic, dzieki takiej hurre.(nie wiem czy napisalam poprawnie, uzylam tego slowa tylko raz)


 Mogla sobie najac jakiegos buhaja, zaplacic i by jej dogodzil! Nie chce juz o tym pisac, bo mam to przed oczyma, juz mi nie dobrze... Chyba pisalas i podpisuje sie pod tym czteroma konczynami.


 


Mnie chyba kiedys jakis pech przesladowal, co praca to niewypal, jak bylo super to nie na dlugo, bo albo umarl/a, albo nawiedzona rodzinka, caly poprzedni rok szukalam jakiegos normalnego miejsca pracy, ja wcale nie mam nawet duzych wymagan, tylko niech mi dadza spokojnie pracowac! No teraz na tej szteli, tez mam roznie, ale chociaz rodzina mi sie nie wtraca, a z babolcem jakos sobie radze.

31 marca 2013 13:47
A ja myślałam,że tylko mnie przytrafiają się takie niesamowite przygody!
margolciu,to rzeczywiście - wstrętne!
31 marca 2013 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
Nic tylko się uczyć na starość ....hahaha. Tylko kto niby miałby takie posługi wykonywać, kurcze to naprawdę jakiś niesmaczny żart. Ale się Wam przytrafia.... Zastanawiałam się przez moment co ja bym w takiej sytuacji zrobiła, na pewno by mi szczęka opadła na podłogę. I bym tak stała.
01 kwietnia 2013 07:38
A Ja miałam zmienniczke, ktora przyjechała do DE pierwszy raz.Zabrała dwie walizki na miesiac pokazala mi, ze ma mini i szpilki ze bedzie tu tak na spacery chodzic nie była nigdy za Granica wiec ten wyjazd traktowała jak wczasy. Ja miałam jeszcze pare godzin do odjazdu a ONA, kreciła tyłkiem przed dziadkiem w szpilkach i mini..spodniczce, predko sie przebrała gdy weszłam do kuchni siedziała blisko dziadka trzymajac go za reke Dziadek przeszczesliwy haa [dziadek jurny byl] podobało mu sie to. Miałam tam powrocic na miesiac, ale wygryzła mnie,,,Juz tam nie byłam potrzebna. bo Ona dała mu to, czego mu brakowało gdy Ja tam byłam. Ja byłam po prostu Opiekunka a Ona? hmm.
01 kwietnia 2013 13:32
Arbeit2

A Ja miałam zmienniczke, ktora przyjechała do DE pierwszy raz.Zabrała dwie walizki na miesiac pokazala mi, ze ma mini i szpilki ze bedzie tu tak na spacery chodzic nie była nigdy za Granica wiec ten wyjazd traktowała jak wczasy. Ja miałam jeszcze pare godzin do odjazdu a ONA, kreciła tyłkiem przed dziadkiem w szpilkach i mini..spodniczce, predko sie przebrała gdy weszłam do kuchni siedziała blisko dziadka trzymajac go za reke Dziadek przeszczesliwy haa [dziadek jurny byl] podobało mu sie to. Miałam tam powrocic na miesiac, ale wygryzła mnie,,,Juz tam nie byłam potrzebna. bo Ona dała mu to, czego mu brakowało gdy Ja tam byłam. Ja byłam po prostu Opiekunka a Ona? hmm.

A ona byla pogotowiem sexualnym, ja mam tylko nadzieje, ze to sa skrajne przypadki, slyszy sie o tym, czasem widzi, trzeba to tepic.

02 kwietnia 2013 15:03
To ci numerek.Szpileczki imini dobry zestaw.Ja siebie nie wyobrazam tam w szpilach .Czesto jezdze rowerem bo wszedzie blisko.Wiec moj stroj to raczej wycieruchy,trampki:)No ale jej stroj do czegos innego pasowal.
21 września 2017 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
kulka129

ja pitole normalnie nóż się otwiera na takie opowiesci ,ale o zgrozo tak jest póki same nie zaczniemy się szanować to będą o nas różne opowiastki krążyć ,że ;;polka to pijaczka ,złodziejka świadcząca różne usługi nie koniecznie opiekuńcze
też znam dziewczynę osobiście która opiekuje się dziadziem 83letnim i co wieczór robi mu striptyz za co staruszek jej dorzuca pare eurasków
nic na to nie poradzimy

Nie wierzę w to :D :D