Opiekunki poszły w las

13 listopada 2014 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
Mycha ty diablico,normalnie nie będę mogła przez Ciebie zasnąć marząc o takim domku,gdzie z myśliwym mogłabym całe życie spędzić bleeeeeeeee
13 listopada 2014 21:46 / 2 osobom podoba się ten post
siwa

Mycha ty diablico,normalnie nie będę mogła przez Ciebie zasnąć marząc o takim domku,gdzie z myśliwym mogłabym całe życie spędzić bleeeeeeeee

Pewnie flinta Ci w głowie się kołacze ;-))
13 listopada 2014 21:53
Mycha

Pewnie flinta Ci w głowie się kołacze ;-))

flinta nie,ale mały biały domek w środku lasu z ukochanym
13 listopada 2014 21:55 / 3 osobom podoba się ten post
siwa

flinta nie,ale mały biały domek w środku lasu z ukochanym

No pewnie, bo miejsce flinty nie w głowie przecież jest ;-))  Ja też lubię myśliwych, zwłaszcza tych z domkami w lesie. 
13 listopada 2014 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
gorzej jak domek śnieg zasypie ,to wtedy zostanie już tylko flinta
13 listopada 2014 22:02 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

No pewnie, bo miejsce flinty nie w głowie przecież jest ;-))  Ja też lubię myśliwych, zwłaszcza tych z domkami w lesie. 

Mycha, ja za jednym takim parę lat pozostaję w nieutulonym żalu, chlip, chlip ;(...
14 listopada 2014 14:14 / 1 osobie podoba się ten post
siwa

gorzej jak domek śnieg zasypie ,to wtedy zostanie już tylko flinta

Marzycielka ;-))
14 listopada 2014 16:48 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Marzycielka ;-))

Myszko kochana to nić nie kosztuje
14 listopada 2014 17:06
siwa

Mycha ty diablico,normalnie nie będę mogła przez Ciebie zasnąć marząc o takim domku,gdzie z myśliwym mogłabym całe życie spędzić bleeeeeeeee

chyba jako wypchane trofeum ha ha na scianie hihi po miesiacu miala bys dosc mysliwego i takiego zadupia
14 listopada 2014 17:08 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

chyba jako wypchane trofeum ha ha na scianie hihi po miesiacu miala bys dosc mysliwego i takiego zadupia

Mylisz się:)Zależy co kto lubi:)Mieszkam na zadupiu od kilku lat i za nic nie wróciłabym do gwarnego miasta!
14 listopada 2014 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Mylisz się:)Zależy co kto lubi:)Mieszkam na zadupiu od kilku lat i za nic nie wróciłabym do gwarnego miasta!

zadupia maja jeszcze drogi.,ktorymi mozna gdzies pojechac jak sie chce. Na tej fotce to normalnie Canada Północna lub Alaska w srodku zimy
14 listopada 2014 17:29 / 1 osobie podoba się ten post
ORIM

zadupia maja jeszcze drogi.,ktorymi mozna gdzies pojechac jak sie chce. Na tej fotce to normalnie Canada Północna lub Alaska w srodku zimy

oj tam oj tam helikoptery jeszcze sa....
14 listopada 2014 17:29
ORIM

zadupia maja jeszcze drogi.,ktorymi mozna gdzies pojechac jak sie chce. Na tej fotce to normalnie Canada Północna lub Alaska w srodku zimy

oj tam oj tam helikoptery jeszcze sa....
14 listopada 2014 17:51 / 6 osobom podoba się ten post
ania52

oj tam oj tam helikoptery jeszcze sa....

Jak była w  1979 zima stulecia to ja do szkoły na wioske chodziłam,zamknęli nam na 2 tyg.bo nie było dojazdu.Potem otworzyli ,szkoła sie zaczęła ,wszyscy chodzili poza takim Piotrusiem/on był b niski i zawsze zdrobniale sie na niego wołało/Żadnych wiesci ani od niego ani od rodziny.Za jakies paręnascie dni nasza profesorka przyniosła nowiene,ze Piotruś z rodzina utknął gdzies w okolicach Białowieży i nie wiadomo kiedy do szkoły wróci bo póki co to ta wioseczka odcięta od świata jest i helikopter tam tylko ląduje z zaopatrzeniem:):):):):)Wrócił oczywiście ,ale po jakichś 3 tyg.dopiero.:):):)
14 listopada 2014 17:54 / 1 osobie podoba się ten post
U mnie dzisiaj mgła(Nebel)niesamowita!Nic nie widać!Aber lubię;)