Opiekunki poszły w las

25 maja 2013 12:07 / 2 osobom podoba się ten post
No to masz już jasność ;-)) Nie mów o nabieraniu, po prostu samo życie. Dobrze, że tak się to kończy. Skoro jesteś zdecydowana to wszystko ok. Cudna babka z Ciebie, widocznie to nie był TEN. I to wszystko.
25 maja 2013 12:08 / 1 osobie podoba się ten post
Kocham Was kobietki moje! ale z mojej strony temat uwazam za zamkniety.Nie chce mi sie i nie bede nic tam z nim wyjasniac.Bo jaka mam gwarancje czy pewnosc,ze za jakis czas on mi takiego numeru nie wywinie? Ja mam i tak dosc stresujace zycie wiec innych stresow swiadomie dokladac sobie juz nie bede.Ciesze sie,ze za tydzien bede w domku z moja corcia i z okazji jej 11 urodzin wyprawie jej swietna impreze O!
25 maja 2013 12:08 / 2 osobom podoba się ten post
Kocham Was kobietki moje! ale z mojej strony temat uwazam za zamkniety.Nie chce mi sie i nie bede nic tam z nim wyjasniac.Bo jaka mam gwarancje czy pewnosc,ze za jakis czas on mi takiego numeru nie wywinie? Ja mam i tak dosc stresujace zycie wiec innych stresow swiadomie dokladac sobie juz nie bede.Ciesze sie,ze za tydzien bede w domku z moja corcia i z okazji jej 11 urodzin wyprawie jej swietna impreze O!
25 maja 2013 12:09 / 2 osobom podoba się ten post
Dołączę do Was, kiedy będziecie się wybierały szukać królewiczów. A mam nosa, potrafię bardzo szybko rozszyfrować czy królewicz czy dziad jakiś. Bo dziadów to gonić należy. Przyczepi sie taki jak gó..o do statku i krzyczy płyniemy.
 
25 maja 2013 12:12
Ale jak ja mam to wyslac skoro to z jego konta GG pisane bylo.Sprawdzilam tylko numer GG tej kobiety i faktycznie Sylwia z Otwocka(On z Warszawy).
25 maja 2013 12:13 / 1 osobie podoba się ten post
Ale tak naprawde to bym mu Qrwa jaja oberwala hahahahahahahahahahaha.....
25 maja 2013 12:21 / 2 osobom podoba się ten post
dorothea41

Ale tak naprawde to bym mu Qrwa jaja oberwala hahahahahahahahahahaha.....

Hahahahaha to zrób to hihihihihi chciałabym zobaczyć minę tej Pani jakby go bez interesu zobaczyła hihihihi i starania o dzidziusia na nic
25 maja 2013 12:23 / 2 osobom podoba się ten post
No fakt Andrejka i ja tez sie nie czuje jakos specjalnie wykorzystana bo i nie bylo ku temu okazji hahahah no dobra kobietki lece szykowac poludniowa strawe,potem pospie troszke no i...... o 15 godz. wraca Frau a to jest gorsze od zenujacych informacji o eX-"moim Misku" hihihihihihi DZIEKUJE BO JAK ZWYKLE BARDZO MI POMOGLYSCIE!!!!!
25 maja 2013 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
Joasia

Hahahahaha to zrób to hihihihihi chciałabym zobaczyć minę tej Pani jakby go bez interesu zobaczyła hihihihi i starania o dzidziusia na nic

A niech sie tam kopuluja z jajami czy bez hahahah to NIE MOJ INTERES hahahahaha
25 maja 2013 12:29 / 2 osobom podoba się ten post
Oczywiście, potraktuj tą znajomość jak przygode na wyjeździe. Zabawa udana,Samcowi podziękowano i koniec. :)  
 
I wracasz do swojego królestwa. Dlatego tak bardzo w życiu jest ważne, aby miec chociaż malutkie, ale własne, bezpieczne miejsce, do którego zawsze wrócić można i  gdzie szczeście swoje mamy. Tam jest właśnie nasz dom.
25 maja 2013 12:49 / 1 osobie podoba się ten post
No to facet w LESIE !!
25 maja 2013 14:06 / 1 osobie podoba się ten post
Popieram Mychę na 100 procent. A może to jakaś intrygantka? I wtedy skrzywdzisz swojego wybranego. Spotkaj się z babką w jakikolwiek sposób i dogłębnie ją wybadaj, a potem szczera rozmowa z manem. To naprawdę dziwne, że babka chce być z facetem, który według niej oszukał wiele kobiet. Może to jakaś jego była, która jest potwornie o Ciebie zazdrosna? Bo jest o kogo, mówiąc obiektywnie!
25 maja 2013 14:10 / 3 osobom podoba się ten post
romana

Popieram Mychę na 100 procent. A może to jakaś intrygantka? I wtedy skrzywdzisz swojego wybranego. Spotkaj się z babką w jakikolwiek sposób i dogłębnie ją wybadaj, a potem szczera rozmowa z manem. To naprawdę dziwne, że babka chce być z facetem, który według niej oszukał wiele kobiet. Może to jakaś jego była, która jest potwornie o Ciebie zazdrosna? Bo jest o kogo, mówiąc obiektywnie!

Romana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on sie sam krzywdzi!!!! spotkac sie z nia?????????????? a gdzie jej szukac hahahahah w zyciu! ja mam na co pieniadze wydawac a w ICH gierki grac nie zamierzam.... tym bardziej jak pisalam wczesniej: OD TYGODNIA CHLOPAK SIE NIE ODZYWA......hmmmm ciekawe dlaczego ???? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA zasmiala sie krolewna i poszla prac skarpetki ;-) E N D E
25 maja 2013 14:16 / 3 osobom podoba się ten post
dorothea41

Romana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! on sie sam krzywdzi!!!! spotkac sie z nia?????????????? a gdzie jej szukac hahahahah w zyciu! ja mam na co pieniadze wydawac a w ICH gierki grac nie zamierzam.... tym bardziej jak pisalam wczesniej: OD TYGODNIA CHLOPAK SIE NIE ODZYWA......hmmmm ciekawe dlaczego ???? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA zasmiala sie krolewna i poszla prac skarpetki ;-) E N D E

To musi byc kawał łotra i do tego tchórz. Nie miał odwagi powiedzieć, zakończyc tej przygody to jak pajac wymyślił tekst na GG. 
Sam to napisał, a co z problem podać GG koleżanki. Tu już nie ma z kim rozmawiać , tu nie ma faceta, tu są tylko gacie po chłopie. :)
Takie jest moje zdanie. :):)
25 maja 2013 14:21 / 3 osobom podoba się ten post
Zwykły swinia, Facecik a nie mężczyzna. Ja jestem sama, bo nie potrafię mężczyznie zaufac, po drugie nikt mi nie odpowiada. Tacy w moim wieku, są oblesni przewaznie itp. Ja chyba orjętacje zmienie hii. Już 7-lat sama jestem do dobrze i zle.