Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

12 lipca 2013 21:28

Myśle Kasia że opiekunowie sami sobie umieją znaleźć oferty. Moderator

27 sierpnia 2013 11:28
Kobiety mają niestety ławiej niż mężczyzni, wiem coś o tym mój partner pracuje jako OPIEKUN i mimo świetnych referencji i doświadczenia nie jest tak łatwo wyjechać.
27 sierpnia 2013 11:36
ORIM

Nie zalamuj sie Ja nie mialem problemow i praktycznie zawsze sa dla mnie jakies oferty pracy.Mysle ze postaw w rozmowie kwalifikacyjnej na chec podpisania umowy juz i teraz.Jak masz umowe w reku to bardziej sie staraja aby dac ci zajecie.

Tak zawsze są jakieś oferty,jak dostaniesz faceta 100 kg bez lifta którego musisz dzwigać chrupnie ci coś w kregosłupie i twoja kariera się skonczy, a firmy to nie interesuje, więc czasami warto się zastanowić nad ofertą i oczywiście przeczytać dokładnie UMOWE.
27 sierpnia 2013 11:39 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Myśle Kasia że opiekunowie sami sobie umieją znaleźć oferty. Moderator

Cos wydaje mi sie moderatorze,ze Kasia chyba jest jakas posredniczka,bo to nie pierwszy raz wylapuje z tematu :na zastepstwo: ogloszenia,i zawsze ma w zanadrzu jakas chetna do pracy.No coz glowka pracuje haha.


 


Myślę że nie. Chyba raczej chciała pomóc. Wiem że jest opiekunką, a nie anonimową osobą, jakie pojawiają się na forum próbując rekrutowac i polecać swoje firmy. Moderator

27 sierpnia 2013 11:56 / 1 osobie podoba się ten post
Madziulka60

Cos wydaje mi sie moderatorze,ze Kasia chyba jest jakas posredniczka,bo to nie pierwszy raz wylapuje z tematu :na zastepstwo: ogloszenia,i zawsze ma w zanadrzu jakas chetna do pracy.No coz glowka pracuje haha.


 


Myślę że nie. Chyba raczej chciała pomóc. Wiem że jest opiekunką, a nie anonimową osobą, jakie pojawiają się na forum próbując rekrutowac i polecać swoje firmy. Moderator

Zeby nie bylo ,ze napadam na Ciebie:( Niestety sie mylisz.Kasia nie jest posredniczka,jest taka sama opiekunka jak Ty i ja i wiele innych.
Kasia tylko sluzy pomoca,jesli ma jakies informacje,poprostu.Czytaj ze zrozumieniem.A post ,ktory usunol Moderator-poprostu nie powinien sie tutaj znalesc i tyle.
27 sierpnia 2013 12:10
hogata76

Zeby nie bylo ,ze napadam na Ciebie:( Niestety sie mylisz.Kasia nie jest posredniczka,jest taka sama opiekunka jak Ty i ja i wiele innych.
Kasia tylko sluzy pomoca,jesli ma jakies informacje,poprostu.Czytaj ze zrozumieniem.A post ,ktory usunol Moderator-poprostu nie powinien sie tutaj znalesc i tyle.

No nie wiem ,ale skoro tak piszesz to zapewne wiesz oki nie bylo sprawy,to moje spostrzezenie i tyle w tym temacie.
27 sierpnia 2013 12:12 / 1 osobie podoba się ten post
Madziulka60

Cos wydaje mi sie moderatorze,ze Kasia chyba jest jakas posredniczka,bo to nie pierwszy raz wylapuje z tematu :na zastepstwo: ogloszenia,i zawsze ma w zanadrzu jakas chetna do pracy.No coz glowka pracuje haha.


 


Myślę że nie. Chyba raczej chciała pomóc. Wiem że jest opiekunką, a nie anonimową osobą, jakie pojawiają się na forum próbując rekrutowac i polecać swoje firmy. Moderator

To dobrze,ze moderator tak uwaza,ale moge miec swoje zdanie na ten temat prawda,jesli jest inaczej to przepraszam.
27 sierpnia 2013 12:14 / 1 osobie podoba się ten post
Madziulka60

To dobrze,ze moderator tak uwaza,ale moge miec swoje zdanie na ten temat prawda,jesli jest inaczej to przepraszam.

Oczywiscie,ze kazdy ma prawo miec Swoje zdanie.Ja tylko naprostowalam,bo poprostu wiem jaka jest prawda:)
Nie ma tematu:)
27 sierpnia 2013 14:48 / 3 osobom podoba się ten post
Madziulka60

Cos wydaje mi sie moderatorze,ze Kasia chyba jest jakas posredniczka,bo to nie pierwszy raz wylapuje z tematu :na zastepstwo: ogloszenia,i zawsze ma w zanadrzu jakas chetna do pracy.No coz glowka pracuje haha.


 


Myślę że nie. Chyba raczej chciała pomóc. Wiem że jest opiekunką, a nie anonimową osobą, jakie pojawiają się na forum próbując rekrutowac i polecać swoje firmy. Moderator

Nie jestem pośredniczką Madziulka- ale cieszy mnie Twoja czujność:)Mam po prostu kolezanki -świeżynki,z lichutkim językiem ,które bardzo chcą wyjechać do pracy -stąd moje poszukiwania.Mi też ktos kiedys pomógł w podobny sposób,bezinteresownie i staram sie spłacic ten dług.Ale skoro uznałaś ,że jest inaczej to oznacza tylko ,że zbyt krótko czytasz nasze forum i nic o mnie nie wiesz.....Pozdrawiam.
Ps.Szefie-dziękuję:)
27 sierpnia 2013 15:07 / 2 osobom podoba się ten post
A tu co tak na cerwono,ha,ha.
Kasia,Kasia znajdz Mi prace w Berlinie.Ja tak ladnie Cie prosze.TY posredniczko Nasza,Pocieszycielko :)
A tak na powaznie to to jakies bzdury sa.Ja tak samo w swoim czasie jak sie mialo jeszcze chody...a co zalatwialam dziewczyna robote,tym ze slabym niemieckim i nie czulam sie zadna posredniczka.
Poszlysmy na kawe i ciacho i po sprawie!!!!!!!!!!!
27 sierpnia 2013 16:18 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Nie jestem pośredniczką Madziulka- ale cieszy mnie Twoja czujność:)Mam po prostu kolezanki -świeżynki,z lichutkim językiem ,które bardzo chcą wyjechać do pracy -stąd moje poszukiwania.Mi też ktos kiedys pomógł w podobny sposób,bezinteresownie i staram sie spłacic ten dług.Ale skoro uznałaś ,że jest inaczej to oznacza tylko ,że zbyt krótko czytasz nasze forum i nic o mnie nie wiesz.....Pozdrawiam.
Ps.Szefie-dziękuję:)

Wrecz przeciwnie,jestem dosc dlugo na tym forum,slyszalam zupelnie cos innego,ale zostawiam to dla siebie,jesli urazilam Ciebie tym wpisem sorry.
27 sierpnia 2013 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
Madziulka60

Wrecz przeciwnie,jestem dosc dlugo na tym forum,slyszalam zupelnie cos innego,ale zostawiam to dla siebie,jesli urazilam Ciebie tym wpisem sorry.

Uraziłaś-nawet bardzo.Nie wiem co słyszałas i od kogo i nie chcę wiedzieć.Wiem natomiast jak bardzo ciezko jest znaleźć pierwsza sztele,kiedy język do du... i człowiek zielony w temacie.Gdyby nie pomoc zupełnie obcej osoby,która nie znając mnie załatwiła mi te robotę nie wiem czy udałoby mi sie tak szybko te 3 lata temu wyjechać-nie wzięła za to ani grosza!!!Wciągu ostatnich 2 lat udało mi sie "wysłac" w swiat 14 dziewczyn,niektóre z nich są na forum ,inne nie-nie osmieliłabym sie wołac od nich o zapłate za załatwienie pracy.Najłatwiej to przykleic komuś z mety łatkę.....Przyjmuje przeprosiny.Koniec tematu. 
27 sierpnia 2013 17:16 / 3 osobom podoba się ten post
Witam Paolincia.
Po pierwsze-przeczytaj regulamin forum(nie mozna podawac nazwisk i kontaktu do posrednikow.
Po drugie-wypelnij profil,bo nawet jesli ktos chcialby Ci pomoc ,to gdzie ma napisac,zadzwonic?
Po trzecie -jest wiele stron,gdzie oglaszaja sie tacy posrednicy.
Po czwarte -Pozdrawiam.
27 sierpnia 2013 17:24 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Uraziłaś-nawet bardzo.Nie wiem co słyszałas i od kogo i nie chcę wiedzieć.Wiem natomiast jak bardzo ciezko jest znaleźć pierwsza sztele,kiedy język do du... i człowiek zielony w temacie.Gdyby nie pomoc zupełnie obcej osoby,która nie znając mnie załatwiła mi te robotę nie wiem czy udałoby mi sie tak szybko te 3 lata temu wyjechać-nie wzięła za to ani grosza!!!Wciągu ostatnich 2 lat udało mi sie "wysłac" w swiat 14 dziewczyn,niektóre z nich są na forum ,inne nie-nie osmieliłabym sie wołac od nich o zapłate za załatwienie pracy.Najłatwiej to przykleic komuś z mety łatkę.....Przyjmuje przeprosiny.Koniec tematu. 

Oczywiscie koniec tematu,co do tresci to prawda co piszesz.
27 sierpnia 2013 17:27 / 2 osobom podoba się ten post

Paolincia - przeczytaj regulamin.


Kasia63 i Madziulka60 mam nadzieję, że to koniec nieporozumienia i między Wami wszystko w porządku.


Jeśli tak, to super!