Co kupić dziewczynie?

19 czerwca 2013 00:42 / 1 osobie podoba się ten post
giunta

A w którym momencie ja pisałam o tych ramionach? :P

Almera to po starochińsku "ramiona"
19 czerwca 2013 09:53
Zrozumiałam, tylko ja wcale romantycznie nie spędziłam urlopu :) Raczej na wesoło z nutką szaleństwa :)
19 czerwca 2013 09:56
opiekun_Janusz

Almera to po starochińsku "ramiona" :-)

hehehe ;)
16 września 2013 22:44
Wiem, że temat jest nie aktualny. Chociaż może jakiś inny opiekun z tego skorzysta;) Ale gdybym była dziewczyną, kogoś kto często wyjeżdza do pracy za granicę to bym najbardziej pragnęła tego by spędził ze mną jak najwięcej czasu przed kolejnym wyjazdem.
24 stycznia 2014 15:04
to temat co kupić dziewczynie ale ja mam dylemat co dla mojego TŻ wymyślić, wracam do domu w marcu i 2 dni pozniej ma okrągłe urodziny do tego dochodzi zaległa rocznica i zaległe walentyki. Macie jakieś ciekawe pomysły???
24 stycznia 2014 15:27 / 5 osobom podoba się ten post
Tylko co bedzie jak facet zapomni i wróci do domu 3 godz póżniej?
24 stycznia 2014 15:28 / 2 osobom podoba się ten post
wcale nie glupi pomysl:)
24 stycznia 2014 16:00 / 2 osobom podoba się ten post
To nie jest głupi pomsł... radziłabym do marca pracować wyobrażnia w tym kierunku .... To nie musi być czekolada (może nie jest słodkolubny?) Może ala pizza ...??? Plasterki bekonu z okolic pępka ??? Ja wolalabym ten pikantny wariant....))))
24 stycznia 2014 16:39 / 1 osobie podoba się ten post
hehe dziewczynki to jest dobry pomysł tylko takie wieczorki pikantne zawsze sobie robimy w pierwszy wieczor po powrocie choc ten pomysł Andrejki jeszcze nie próbowałam ;)
24 stycznia 2014 16:50 / 3 osobom podoba się ten post
romantyczna kapiel lub masaż czekolada a potem ... ach ale sie rozmarzyłam ale głodnemu chleb na myśli...
24 stycznia 2014 17:19 / 3 osobom podoba się ten post
nowadanuta

To nie jest głupi pomsł... radziłabym do marca pracować wyobrażnia w tym kierunku .... To nie musi być czekolada (może nie jest słodkolubny?) Może ala pizza ...??? Plasterki bekonu z okolic pępka ??? Ja wolalabym ten pikantny wariant....))))

Przednia myśl-mężuś obłożony moją ulubioną szyneczką:):):)Po czekoladzie to chyba by mnie raczej zemdliło i cały romantyzm by do Rygi odjechał.....ale szyneczka?:):):):)Pyszności:):)
24 stycznia 2014 17:26 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Przednia myśl-mężuś obłożony moją ulubioną szyneczką:):):)Po czekoladzie to chyba by mnie raczej zemdliło i cały romantyzm by do Rygi odjechał.....ale szyneczka?:):):):)Pyszności:):)

Ja też z tych '' cukierniczych wyrobów'' to najlepiej lubię może nie szyneczkę, ale chudziutki boczuś wedzony...))))
24 stycznia 2014 19:01 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam bujną wyobraźnię i zainteresowała mnie ta wędka, która łowisz ......  tylko na czym haczyk sie zatrzyma ???
Ja lubię takie "głupawki", odprężają i jeżeli dziewczynom to nie przeszkadza to czemu nie ???  Ja w teorii wiele mogę, w praktyce to już gorzej. 
24 stycznia 2014 19:08 / 1 osobie podoba się ten post
Niby co ?? huśtawka emocjonalna ??  
Pewnie masz już to opanowane do perfekcji. 
24 stycznia 2014 19:46 / 1 osobie podoba się ten post
hahaha dziewczyny jesteście THE BEST ;)