Co kupić dziewczynie?

24 stycznia 2014 19:47 / 1 osobie podoba się ten post
magmab

to temat co kupić dziewczynie ale ja mam dylemat co dla mojego TŻ wymyślić, wracam do domu w marcu i 2 dni pozniej ma okrągłe urodziny do tego dochodzi zaległa rocznica i zaległe walentyki. Macie jakieś ciekawe pomysły???

Może jako prezent coś związanego z jego zainteresowaniami.Mój na 50tke dostał rejs na dorsze:)
Moze karnet na basen czy na siłownię,romantyczna kolacja fajna sprawa, ale troszke jakby oklepana.Albo jakis krótki wyjazd we dwoje,cos w typie Praga,Wilno,Berlin itp.To zalezy co się Twojemu manowi najbardziej spodoba lub co by chciał/jakies skryte marzenie:)/W granicach rozsadku oczywiscie:):):)
24 stycznia 2014 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Może jako prezent coś związanego z jego zainteresowaniami.Mój na 50tke dostał rejs na dorsze:)
Moze karnet na basen czy na siłownię,romantyczna kolacja fajna sprawa, ale troszke jakby oklepana.Albo jakis krótki wyjazd we dwoje,cos w typie Praga,Wilno,Berlin itp.To zalezy co się Twojemu manowi najbardziej spodoba lub co by chciał/jakies skryte marzenie:)/W granicach rozsadku oczywiscie:):):)

Kasiu, ja wiem co moj TŻ najbardziej by chciał - dziecka ale na razie nie możliwe choć kto wie co przyniesie ten rok. Ale jeden Twój pomysł dał mi do myślenia :))))))))))))))))
15 kwietnia 2014 16:29
mala

:)no moze to 300euro w tej sytuacji wystarczy na te 9 miesiecy,na takie zachcianeczki ciazowe,no ale potem przez nastepne plus minus 18 lat,to cieniutko widze utrzymanie dzidziusia za taka kwote:)

No mogłoby to naprawdę ciekawie wyglądać;)
18 kwietnia 2014 13:56
Słuchajcie a ja mam inny problem - co kupić chrześniakowi na komunie? Trafiło mi sie jesczze o tym myslec... rodzina bogata, chlopak ma prawie wszystko... łącznie z tabletem, rowerem, komputerem, play station i takimi innymi. I kompletnie nie wiem co kupic!!
18 kwietnia 2014 14:00 / 1 osobie podoba się ten post
Jolalajo

Słuchajcie a ja mam inny problem - co kupić chrześniakowi na komunie? Trafiło mi sie jesczze o tym myslec... rodzina bogata, chlopak ma prawie wszystko... łącznie z tabletem, rowerem, komputerem, play station i takimi innymi. I kompletnie nie wiem co kupic!!

Najlepszym prezentem dla takich dzieciaków co to niby wszystko maja sa książki-kupilabym jakies ładne albumowe wydawnictwo "dla chlopców"-zalezy co młodego interesuje-np.motocykle,samochody,przyroda,kosmos-w księgarniach jest wybór ogromny.Do tego łańcuszek ,stosowna dedykacja od matki chrzestnej i wystarczy.Jak ma wszystko to z pewnościa książek za wiele nie ma......a tak po latach zajrzy i bedzie pamietal czytajac swojemu dziecku,że to od Ciebie dostał.
18 kwietnia 2014 23:10 / 1 osobie podoba się ten post
Czemu nie spytać rodziców? Możesz mu kupić wieżę stereo, ja coś takiego dałam mojej chrześniaczce i była bardzo zadowolona. Ale to dość nietypowy prezent. Zawsze bezpieczniej dać pieniądze lub założyć książeczkę, na którą będzie mu mama wpłacać prezenty pieniężne z urodzin itd. I coś trwałego musi być, łańcuszków chyba nikt już nie nosi, zwłaszcza złotych. Ale zawsze się przyda, gdy za lat 9 trzeba będzie pożyczyć kasiorkę z lombardu i dać coś cennego w zastaw, he, he...
18 kwietnia 2014 23:28 / 2 osobom podoba się ten post
Jolalajo

Słuchajcie a ja mam inny problem - co kupić chrześniakowi na komunie? Trafiło mi sie jesczze o tym myslec... rodzina bogata, chlopak ma prawie wszystko... łącznie z tabletem, rowerem, komputerem, play station i takimi innymi. I kompletnie nie wiem co kupic!!

Kasę daj:)
To według mnie najlepszy prezent.
19 kwietnia 2014 00:22 / 1 osobie podoba się ten post
Tak samo i ja myslę,tym bardziej,że dzieciak ma te "podstawowe gadżety"-jak pisałaś.
19 kwietnia 2014 00:30
A w temacie właściwym-czyli,co kupić dziewczynie-ja np. byłabym zachwycona wspólnym wyjazdem.Zorganizuj jakiś kilkudniowy wypad,połaczony z....to już zależy od damy Twojego serca.Ja byłabym zachwycona wypadem np. w góry z plecakem na garbie,albo wyjazdem nad morze i wieczornym,długim spacerem wzdłuż brzegu.Ale jeśli ona woli kolacje przy swiecach-to też można.
19 kwietnia 2014 06:46
Janusz ja mysle jezeli o ma byc prezent, to kup jej ladna torebke kazda kobieta lubi miec piekna torbe,mvsle ze bardzo mile by byla zaskoczona ,ale musi byc z prawdziwej skory,to jest elegancka .Ja pomimo ze mam eleganckie torebki to gdybym dostala nowa bardzo bym sie cieszyla.torebka elegancka dodje kobiecie pewnosci siebie.
19 kwietnia 2014 07:46 / 1 osobie podoba się ten post
Impala i Mirabella - nic jej nie kupię, bo już dawno z nią nie jestem
19 kwietnia 2014 08:00 / 2 osobom podoba się ten post
opiekun_Janusz

Impala i Mirabella - nic jej nie kupię, bo już dawno z nią nie jestem :-)

A no właśnie,mowie Wam chłopaki inwestujcie w zony a nie w dziewczyny
24 kwietnia 2014 11:07
Dzięki za wszystkie podpowiedzi! też myslałam o tej kasie, żeby mu w kopercie podarować. Tylko pojawia sie kolejne pytanie - ILE... niektórzy daja na komunie jak na wesele prezenty, do tych na pewno należec nie bede :P
24 kwietnia 2014 11:21
Jolalajo

Dzięki za wszystkie podpowiedzi! też myslałam o tej kasie, żeby mu w kopercie podarować. Tylko pojawia sie kolejne pytanie - ILE... niektórzy daja na komunie jak na wesele prezenty, do tych na pewno należec nie bede :P

Jeżeli to Twój chrześniak to z 500zł mogłabyś dać.
Chociaż też się za bardzo nie orientuję, ile się na komunię daje.
Ale myślę, że 500zł to będzie już w porządku. 
 
Ja mam w tym roku 18-stkę chrześniaczki i też tak właśnie myślę, ile to dać.
Pomyślałam, że właśnie 500zł, ale nie wiem, czy to nie za mało. 
Bo to jednak pannica większa i większe potrzeby niż komunista ma. 
24 kwietnia 2014 11:24
wichurra

Jeżeli to Twój chrześniak to z 500zł mogłabyś dać.
Chociaż też się za bardzo nie orientuję, ile się na komunię daje.
Ale myślę, że 500zł to będzie już w porządku. 
 
Ja mam w tym roku 18-stkę chrześniaczki i też tak właśnie myślę, ile to dać.
Pomyślałam, że właśnie 500zł, ale nie wiem, czy to nie za mało. 
Bo to jednak pannica większa i większe potrzeby niż komunista ma. 

Ja jestem,ze tak powiem świezo po 18 mojej córki,i w jej przypadku od chrzestnych dostała po 1000 zł.