Mam 19 lat i chcę być opiekunką

08 września 2013 19:38 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Starzeje sie, mendopauza, bole glowy, strzykanie w kosciach, a tu idzie nowe....... mlode, swiezo-zielone, czas miejce zrobic....... ale nie martw sie Kasiu, az tak zle ze mna nie jest, zawsze mozesz na mnie liczyc, jakby Ci cisnienie opadlo :))

MenDopauza :DDD, oplułem monitor :) To my faceciki mamy chyba handropauzę ;)
08 września 2013 19:41
Faceciki?
08 września 2013 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

MenDopauza :DDD, oplułem monitor :) To my faceciki mamy chyba handropauzę ;)

Oj, Oj Prowincjuszu, juz Wy mezczyzni tez czesto miewacie mendopauze.
08 września 2013 19:41 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Ja Tobie rowniez Prowincjuszu, ale mam pytanie skad ten Prowincjusz, Prowincjuszu? A moze lepiej jak zapytam, dlaczego?
 
Juliusz, jakby bardziej do Ciebie pasuje, mam na mysli tego cezara oczywiscie.

Prowincjusz z Ziem Odzyskanych, Ot, co ! Sprawdziło mi sie: "ze wsi jestes na wieś wrócisz" i po 30 latach dobrowolnego wygnania wróciłem z Wielkiego Miasta do swego sioła, więc tak to jest, no...
08 września 2013 19:43
margolcia

Oj, Oj Prowincjuszu, juz Wy mezczyzni tez czesto miewacie mendopauze.

.a czasem nawet mendohandrę bez pauzy ;)
 
08 września 2013 19:48 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Faceciki?

Wszak podśpiewujecie ciągle: gdzie ci meszczyzni, te chłopy. Męszczyźni zniewieścieli ponoć, wykonuja jakieś babskie zawody ( ! ) opiekunek, zmywaja i sie użalają, a prawdziwe chłopstwo wyginęło w naszych szczytnych rewolucjach i ruchawkach. Albo wybyło do USA czyścić buty milionerom ;)
08 września 2013 19:54 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Prowincjusz z Ziem Odzyskanych, Ot, co ! Sprawdziło mi sie: "ze wsi jestes na wieś wrócisz" i po 30 latach dobrowolnego wygnania wróciłem z Wielkiego Miasta do swego sioła, więc tak to jest, no...

Ja tez z tych ziem pochodze,  w malym pieknym miasteczku sie urodzilam, wybylam pare latek temu na wies w lubuskie.
08 września 2013 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Wszak podśpiewujecie ciągle: gdzie ci meszczyzni, te chłopy. Męszczyźni zniewieścieli ponoć, wykonuja jakieś babskie zawody ( ! ) opiekunek, zmywaja i sie użalają, a prawdziwe chłopstwo wyginęło w naszych szczytnych rewolucjach i ruchawkach. Albo wybyło do USA czyścić buty milionerom ;)

Jestem za zdrowo pojmowanym partnerstwem, Petroniuszu!!!
08 września 2013 21:11 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Jestem za zdrowo pojmowanym partnerstwem, Petroniuszu!!!

Wszyscy są, tylko wielu z nas "zdrowiej" pojmuje partnerstwo i tak sie scigamy w tym zdrowszym partnerstwie i trudno razem do mety dobiec .
 
"Petroniuszu "' hehe : veni, vidi, nici :)
08 września 2013 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Wszak podśpiewujecie ciągle: gdzie ci meszczyzni, te chłopy. Męszczyźni zniewieścieli ponoć, wykonuja jakieś babskie zawody ( ! ) opiekunek, zmywaja i sie użalają, a prawdziwe chłopstwo wyginęło w naszych szczytnych rewolucjach i ruchawkach. Albo wybyło do USA czyścić buty milionerom ;)

Prowincjuszu, mezczyzna najpiekniej, najseksowniej prezentuje sie w kuchni przy garkach, jak plotka niesie(pewnie sami zescie ja spreparowali, niech Wam bedzie) faceci najlepszymi kuchareczkami sa!!!!
08 września 2013 21:16 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Prowincjusz z Ziem Odzyskanych, Ot, co ! Sprawdziło mi sie: "ze wsi jestes na wieś wrócisz" i po 30 latach dobrowolnego wygnania wróciłem z Wielkiego Miasta do swego sioła, więc tak to jest, no...

Pyrzyce to  spore miasteczko,żadna prowincja:)A nawiasem mówiąc to jest książka o takim tytule :"Prowincjusz" - autor Ryszard Sadaj
08 września 2013 21:22 / 1 osobie podoba się ten post
Prowincjusz

Wszyscy są, tylko wielu z nas "zdrowiej" pojmuje partnerstwo i tak sie scigamy w tym zdrowszym partnerstwie i trudno razem do mety dobiec .
 
"Petroniuszu "' hehe : veni, vidi, nici :)

Od paru dni nie moglam wpaść na imię Petroniusz, widzialam Lindę, Twój Prowincjusz mi jakoś nie pasował, nieświadomie napisałam Petroniuszu.Veni Vidi Vici, a nie Nici.
 
08 września 2013 21:47 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Od paru dni nie moglam wpaść na imię Petroniusz, widzialam Lindę, Twój Prowincjusz mi jakoś nie pasował, nieświadomie napisałam Petroniuszu.Veni Vidi Vici, a nie Nici.
 

Nici, nici na razie, na zwycięstwo pracuję..A Petroniusz to byłoby zbyt pretensjonalne, Doroteeo. Choć do Italii bym się kopnął chętnie ;)
08 września 2013 21:49 / 1 osobie podoba się ten post
Pretensjonalnie,esteta, rzadko sie dzisiaj w naszym zalanym wulgarnością świecie zdarza taki arbiter elegancji?
08 września 2013 21:55 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Pretensjonalnie,esteta, rzadko sie dzisiaj w naszym zalanym wulgarnością świecie zdarza taki arbiter elegancji?

No, estetą jestem ( nie mylić z ascetą ;) w takim wydaniu "wiejskiego filozofa " :) , w roli arbitra może sie i sprawdzam, ale nie elegancji trendy-mundurowej , heh !