Mam 19 lat i chcę być opiekunką

08 września 2013 11:16 / 5 osobom podoba się ten post
Prowincjusz

Kasiu, Ja sie zawsze zabezpieczam. Zaprosiłem ja do gona znajomych ;)))

Gorzej:):):)Jesteś samobójca-masochista:):):)
08 września 2013 11:18 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Prowincjusz taki intrygant, a tak mu dobrze z oczu patrzy...Haha

Dorotee, a na czym polyga ta yntryga ?? pewnie sie dowiem jak margolcia zdemoluje mi profil ;0
08 września 2013 11:20 / 1 osobie podoba się ten post
Coś już o tym było kiedyś, sporo postow wstecz, tylko nie wiem w jakim temacie?
08 września 2013 11:33 / 7 osobom podoba się ten post
Prowincjusz, ten temat byl juz przerabiany na Forum, chyba w temacie na wyjezdzie, nawet posty tych najbardziej zaiteresowanych i plujacych jadem tez jeszcze sa. Ja z opcji przyjaciele, jeszcze nikogo nie wyrzucilam, a tych co mialam zamiar, sami sie zaprosili i sami pooooooszli.  
08 września 2013 14:38 / 4 osobom podoba się ten post
margolcia

Prowincjusz, ten temat byl juz przerabiany na Forum, chyba w temacie na wyjezdzie, nawet posty tych najbardziej zaiteresowanych i plujacych jadem tez jeszcze sa. Ja z opcji przyjaciele, jeszcze nikogo nie wyrzucilam, a tych co mialam zamiar, sami sie zaprosili i sami pooooooszli.  

Pożartować lubię, ale mam też talenty dyplomatyczne, wiec trudno mnie sprowokować do kłótni..-nie wiem o co tak komu chodziło, ale to juz było :)))
Carpe diem !
 
08 września 2013 15:21 / 4 osobom podoba się ten post
Prowincjuszu-dyplomato (!?) Obiecuje, ze nawet nie bede probowala Cie prowokowac, bede grzecna i milusia :)))
08 września 2013 15:38 / 2 osobom podoba się ten post
margolcia

Prowincjuszu-dyplomato (!?) Obiecuje, ze nawet nie bede probowala Cie prowokowac, bede grzecna i milusia :)))

Matko moja,Margolcia!!!!!Chyba nie jesteś chora?????????????????:):):):):):)
08 września 2013 15:57 / 9 osobom podoba się ten post
kasia63

Matko moja,Margolcia!!!!!Chyba nie jesteś chora?????????????????:):):):):):)

Starzeje sie, mendopauza, bole glowy, strzykanie w kosciach, a tu idzie nowe....... mlode, swiezo-zielone, czas miejce zrobic....... ale nie martw sie Kasiu, az tak zle ze mna nie jest, zawsze mozesz na mnie liczyc, jakby Ci cisnienie opadlo :))
08 września 2013 16:03
margolcia

Starzeje sie, mendopauza, bole glowy, strzykanie w kosciach, a tu idzie nowe....... mlode, swiezo-zielone, czas miejce zrobic....... ale nie martw sie Kasiu, az tak zle ze mna nie jest, zawsze mozesz na mnie liczyc, jakby Ci cisnienie opadlo :))

He he-ja mam zawsze niskie:)Ale radam wielce,żeś zdrowa-prawie mi ulżyło:):):):)I tak całkiem na marginesie -co to za nowa jaks dolegliwośc ta MENDOPAUZA???????Nie znam............................
08 września 2013 16:07
margolcia

Starzeje sie, mendopauza, bole glowy, strzykanie w kosciach, a tu idzie nowe....... mlode, swiezo-zielone, czas miejce zrobic....... ale nie martw sie Kasiu, az tak zle ze mna nie jest, zawsze mozesz na mnie liczyc, jakby Ci cisnienie opadlo :))

Plusik za mendopauzę,
muszę wprowadzić do swojego słownika.
Dobre.
08 września 2013 16:13 / 4 osobom podoba się ten post
kasia63

He he-ja mam zawsze niskie:)Ale radam wielce,żeś zdrowa-prawie mi ulżyło:):):):)I tak całkiem na marginesie -co to za nowa jaks dolegliwośc ta MENDOPAUZA???????Nie znam............................

Zwyczajna menopauza, ktora w polaczeniu z innymi dolegliwosciami sprawia, ze czlowiek bywa zlosliwa menda.
08 września 2013 16:15
Dzięki za objaśnienie - skojarzenia miałam zgoła inne...................hi hi hi
08 września 2013 16:17 / 1 osobie podoba się ten post
Nie OBRAZAC sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosze:)
Ja sobie skojarzylam z pauza od mend,hahahahahahahahah:D:D:D:D:D:D:D:D No ale chyba juz takowych nie ma co?????????????
08 września 2013 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
margolcia

Prowincjuszu-dyplomato (!?) Obiecuje, ze nawet nie bede probowala Cie prowokowac, bede grzecna i milusia :)))

No i proszę jak milutko, a zapowiadały dziewczyny jakąs Apokalipsę :)))
 
Kłaniam się, Margolciu :)
08 września 2013 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Ja Tobie rowniez Prowincjuszu, ale mam pytanie skad ten Prowincjusz, Prowincjuszu? A moze lepiej jak zapytam, dlaczego?
 
Juliusz, jakby bardziej do Ciebie pasuje, mam na mysli tego cezara oczywiscie.