Rozmowa o pracę jako opiekunka - jak najlepiej się zaprezentować

19 maja 2013 20:44
ivanilia40

Wiesz Hogatko,jestem straszną pesymistką,przez pierwsze 33 lata życia nikogo nie obchodziłam,nikt mnie nie kochał,zawsze musiałam się namęczyć żeby cokolwiek osiągnąć,a teraz spotkałoby mnie takie szczęście? Jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Jak to nikt Cie nie kochal,no co Ty zglupialas?????????????Dzieci Ciebie kochaly i kochaja i to jest najpiekniejsze,pamietaj,ze kazdemu dobro sie nalezy.Teraz jest Twoj czas:):):)Nie odrzucaj go(dobra):):):)
19 maja 2013 20:44
IGGA

Wydaje mi się ,że jest to trochę niegrzeczne ze strony agencji. Wiadomo, zdjęcie jest potrzebne, ale dziś nie ma problemu, aby przesłać firmie zdjęcie.To my musimy zadbać, aby nasze zdjęcie zrobiło pozytywne wrażenie na usługodawcy. My powinnysmy decydować, które zdjęcie umieszczamy.
A tu ktoś pisze, że nawet nie wie jak wyszło zdjęcie. Nie, tak nie można. :)

Czy ja wiem czy niegrzeczne? Przecież zawsze można odmówić robienia sobie zdjęć w firmie. Nie mogą Cię przecież zmusić, ani odrzucić jak nie chcesz zdjęcia. Mi to pasowało, żałowałem że wcześniej o tym nie wiedziałem, bo oszczędziłbym na fotografie. Jak kmouś nie pokazują zrobionych zdjęć, no to rzeczywiście lipa. Mi zrobili kilka i sam wybrałem takie, na którym wyszedłem najlepiej.
19 maja 2013 20:44 / 4 osobom podoba się ten post
Ivanilio,Ty marudo:)
Na pracę czekałaś długo!
Zacznij wreszcie się pakować
Nie ma co sie denerwować:)
My Cię bardzo tu kochamy:):):)
Do Dojczlandu wyganiamy
Nie ma co filozofować:)
Trza się cieszyc i pakować:)
Kiedy będziesz z D wracała
To się z tego będziesz śmiała:)




19 maja 2013 20:46
Kasia,hahaha do Hiszpanii jedzie,ale i tak wiadomo o co chodzi:D:D:D:D:D:D
19 maja 2013 20:51
Dopiero w Twoim poście Hogata doczytałam o Hiszpanii-myślalam że do D -ale Ivanilia ma takie rozterki z tym wyjazdem,że jej sie wierszyk należal jak psu kośc:):):)
Ivanilio -naprawdę Hiszpania?,bo mnie Hogata wkręca:):):)
19 maja 2013 21:01
ivanilia40

Południe Hiszpanii,ale jestem pełna obaw,bo czemu akurat ja,a jeśli juz ja to nie wiem czy tą rozmowę pozytywnie przejdę.

Będziesz z babcią flamenco tańczyć i zawodzić śpiewnie wieczorami pod dźwięki gitary. Południe Hiszpanii to poza tym  pustynne widoki, gorąco jak cholera, czasem brud i bieda, nielegalni emigranci przypływający z Afryki w pontonach, gaje pomarańczowe, cudowne zabytki jak Alhambra w Granadzie. Ale Ty zamieszkasz z pewnością w klimatyzowanym domu i będziesz popijać drinki  z palemką. Ucz się hiszpańskiego w wolnych chwilach, tam co prawda wiele osób nie mówi literacko, ale co z tego.Zobacz też przed wyjazdem, co warto zwiedzić w okolicy gdzie będziesz. Jaka firma ma takie szałowe propozycje, możesz napisać? Yo hablo espanol un poco!
19 maja 2013 21:08 / 1 osobie podoba się ten post
Romana !!!!!co ją straszysz brudem i emigrantami??/Nooo bo zaraz Ci przyłożę:):):)Ivanilia i bez tego stresa ma:)Albo sie z nią weź zamień:) Tobie by Hiszpania pasiła,co?:)
19 maja 2013 21:13
Ja bylam pierwsza,hahahahahah,jakby co to ja tam lece na miotle:D:D:D:D:D
19 maja 2013 21:54 / 2 osobom podoba się ten post
Kochane moje,dziękuję Wam za słowa otuchy.Na pewno nie poddam się bez walki i zrobię wszystko żeby dostać to miejsce.
Faktycznie dom jest wielki,a nie było mowy o porządkach..hi,hi.
Wierszyk przecudny Kasiu.
19 maja 2013 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kochane moje,dziękuję Wam za słowa otuchy.Na pewno nie poddam się bez walki i zrobię wszystko żeby dostać to miejsce.
Faktycznie dom jest wielki,a nie było mowy o porządkach..hi,hi.
Wierszyk przecudny Kasiu.

Ivanilio,dla Ciebie i innych pesymistek :):):)
 
Wsadź pesymizm do kieszeni
A w mig życie swe odmienisz:)
Świat się stanie kolorowy
Gdy złe mysli wyjda z głowy:)
 
Wreszcie uwierz w siłe swoją:)
Odrzuć wszelkie niepokoje
I nie bądź jak Smurf Maruda:)
Wszystko Ci sie musi udać:):):):)
19 maja 2013 22:28
Ivanilia40 trzymaj się! Będzie dobrze! Dasz radę, boś twarda Kobitka!
20 maja 2013 14:17
kika1

pola11... gdybys wyslala swoj obecny awatar.... przyjeta bylabys z miejsca... takiej proszacej mordce... nikt by sie nie oparl... Niemki... typowe Hildegardy nic nadzwyczajnego.... ale pokolenie trzydziestolatek... ktore jest wynikiem roznych mieszanek narodowosciowych... jest olsniewajace... no Polki wiadomo najpiekniejsze /BEA, Dorothea, Margolcia czy tez andrejka na ten przyklad.../ swietnie ubrane /Romana do nich nalezy co widac na zdjeciach/... i umiejace zadbac o siebie majac nawet 60 lat /to o mnie:)))/ ...a zapomnialabym o inteligencji... oczywiscie naleza do nich wszystkie piszace na forum:)))

Kika ,musze Przyznac Ci racje.Kurcze musze machnac Se jakies zdjecie nie wiem moze na kacu:)Wszystko jest w porzadku do momentu wyslania zdjecia do rodziny.Uroda nie grzesze,zadna ze Mnie Merlin Monroe,ale Mam nadzieje,ze nie odstraszam swoich przyszlych chlebodawcow.Ale chyba jednak tak,skoro na razie jedna rodzina zaakceptowala moja ofert.No jestem troche wybredna,moze nie wybredna poprostu za dlugo pracowalam na jednym miejcu i teraz Mam troche Anks przed nowym.
Zdjecie,zdjeciem ale w rzeczywistosci i tak wyglada si troche inaczej.
20 maja 2013 15:07
BEA :)))
20 maja 2013 20:37
:)
03 czerwca 2014 18:18 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dziękuję Ci Mala,zawsze coś się podpowiecie.Nie przyszłoby mi do głowy,że ktoś może zapytać o pogodę.Podobno rodzina jest miła,ale niewiadomo czy ich nie wkurzę jak zapomnę jak się nazywam hi,hi.
Niestety do mnie z innych firm nie dzwonią,choć pozytywnie ocenili mój język i doświadczenie.Ta oferta jest na prawdę ciekawa i byłoby mi bardzo szkoda ją stracić przez swoją głupotę.

 Nic nie pyraj! To jest najważniesze.Ja straaaasznie się stresowałam przed pierwszą rozmowa.2 razy nie zadzwonili i potem przestałam czekać. I w końcu nie wiedziałam kiedy zadzwonią.Byłam akurat w sklepie nie słyszłam dokładnie,miałam wrażenie że dukam,a mimo to mnie wybrali :) Więc najważniejsze się nie stresować :)